Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2541/3294 anonim ***** válasza:
9%

“Bármi, amit az adott nő szeretne magának. “:


Nekem jár minden, de én nem adok semmit, a nemzet jövője meg nem érdekel.


“Egyrészt egy karrier és a szülőség nem zárja ki egymást”:


Ezt bízzuk a munkáltatóra szerintem.

szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2542/3294 anonim ***** válasza:
85%
Senkinek sem jár semmi, de ha az adott nő nem szeretne gyereket, hanem helyette orvosnak szeretne tanulni, akkor ezzel semmi baj nincs. A te logikád szerint annak lenne értelmetlen, ha mindenki csak össze-vissza szaporodna, pedig elég lenne elmenned valami szegény roma közösségbe hogy lásd, ennek önmagában semmi értelme.
szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2543/3294 anonim ***** válasza:
9%

2542: Alapvetően jól hangzik amit írsz és tényleg az lenne a legjobb ha mindenki azt csinálna, amit akarna.


Viszont van két komoly probléma az asztalon. Egy olyan rendszer kell, amiben egyrészt a hozzám hasonló férfiaknak van lehetőségük nőkkel öszejönni komolyan nehézség nélkül, másrészt minden nő átlagosan szül legalább 3 gyereket.


Téged kérdezlek, neked mi a megoldásod arra, hogy ez megvalósuljon?

szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2544/3294 anonim ***** válasza:
19%

Amit általában mondani szeretnék, hogy elismerem, ha valami rossz és a kérdezővel ellentétben elfogadok bármilyen akár feminista megoldási javaslatot is.


Amit nem fogadok el viszont, az a problématagadás meg a “fejleszd magad” típusú személyeskedés. Ezekből elég volt.

szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2545/3294 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem igényem az, hogy mindenkinek legyen párja, mert ez sosem volt így és sosem lesz így és aki tartósan egyedülálló, annak oka van (igaz, több száz dolog állhat a háttérben), illetve azt sem tartom egy értelmes hozzáállásnak, hogy a nőknek szülnie kelljen akárcsak egy gyereket is. Ha a pár mindkét tagja szeretne gyereket, legyen, de ez magánügy. Rengeteg ember nem alkalmas szülőnek, ők minek szüljenek? Hogy a társadalomban még több legyen az elhanyagolt, bolond ember?
szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2546/3294 anonim ***** válasza:
77%
2539: a népességfogyás önmagában nem feltétlen rossz, a negatív hatásait ki lehet egyensúlyozni más módon is.
szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2547/3294 A kérdező kommentje:

#2546

Ez egy sötétzöld, szélsőliberális álláspont. A modern kapitalista világban elengedhetetlen a megfelelő számú munkás, vagy összeomlik a gazdasági rendszer és utána az egész társadalom.


Nem Kínáról vagy Indiáról van szó, hanem Magyarországról, Európáról.

szept. 8. 16:11
 2548/3294 anonim ***** válasza:
100%
2547: tévedsz
szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2549/3294 anonim ***** válasza:
72%

2532 Igen, tudunk más megoldást. Incifincikéket el kell tüntetni, de legalább elzárni....


2533 mégis mindig írsz nekem. Nő vagyok, ennyiben van igazad. Viszont veled ellentétben nem vagyok sem elmebeteg, sem hazudozó. Tudod én legalább elolvasom az írásodat, és úgy reagálok. Te még erre sem vagy képes.

szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2550/3294 anonim ***** válasza:
27%

2547: A népességfogyás most már nem csak Európát érinti. Olyan helyeken is brutálisan csökken a születésszám, mint Irán vagy Ecuador.


Hacsak nem akarjuk lecserélni a népességet a még mindig szaporodó afrikai országokéra, bizony a migráció se fog működni*.


*: Kivéve ha az a célja, hogy incel férfiaknak feleséget hozzunk. Persze kell egy lakásprogram is mellé.

szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!