Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2571/3294 anonim ***** válasza:
83%
"nőimport"... Hogy lehet egyáltalán leírni ilyesmit és nem látni a problémát?
szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2572/3294 A kérdező kommentje:

#2571

Magyarázd el, hogy mi a probléma. Más nevében nem nyilatkozom, de én nyitott vagyok.

szept. 8. 18:48
 2573/3294 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy a "nőimport" eléggé tárgyiasító, aminek a problémás voltát nyilván nem veszik észre az incelek. Ezért is érdemlik meg a magányt.
szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2574/3294 anonim ***** válasza:
14%
Téged amúgy annyira szívesen összevernélek 2573, már vagy századszorra írod le, hogy ezért meg azért érdemlik meg az incelek a magányt. Azt nem veszed észre, hogy a chad is ugyanúgy tárgyiasítja a nőket, csak ő jól néz ki főleg genetika miatt, ezért nem magányos? :D
szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2575/3294 anonim ***** válasza:
78%
Veréssel fenyegetsz másokat, csak mert nem értenek veled egyet; ezek után csodálkozol, hogy senkit sem érdekel a társaságod a való életben? Az egyik legkorábbi és leggyakrabban ismételt dolog, amit a szülők megtanítanak a gyerekeinek (főleg a lányaiknak), hogy messziről kerüljék el az agresszív embereket.
szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2576/3294 A kérdező kommentje:

#2575

Azért válaszolhatsz a feltett kérdésre is.

szept. 8. 19:48
 2577/3294 anonim ***** válasza:
85%

2527, akkor gondolom abban megegyezhetünk, hogy nem áll, hogy "tenni, áldozatot hozni semmiért nem hajlandó".

Nem tartom magam férfigyűlölőnek. Egyrészt, mert ismerek nagyon jó apákat és nagyon jó férjeket (a kettő nem mindig teljesül egy személyben sajnos), vannak férfiak, akiket szeretek, bármikor ugyanolyan szívesen elismerem egy férfi érdemeit, mint egy nőét, de, a többség a párkapcsolatban visszavedlik gyerekbe/ősemberbe a tapasztalataim szerint. Ebből pedig nem kérek. Ezért is vagyok passzív a társkeresésben. Az, amit írtam, amit a legtöbb hosszú kapcsolatban látok, az szerintem szánalmas mindkét fél részéről. Arról nem beszélve, hogy pont 0 a hozzáadott értéke egy ilyen kapcsolatnak a boldogsághoz.

Emellett, a nőkről sincs pozitívabb képem, tehát, akkor már inkább embergyűlölő vagyok. Ez a cimke szerintem is nagyjából megállja a helyét. Nem vagyok nagy véleménnyel az emberi fajról.

Egyének szintjén vannak kiemelkedő, tényleg jó emberek (nők és férfiak is), de, nagyátlagban legfeljebb azzal rendesek az emberek, akiből haszon van, vagy aki igazán közel áll hozzájuk. Ez is amolyan megfigyelés féle, mondhatni tapasztalat.

szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2578/3294 anonim ***** válasza:
25%

“chad is ugyanúgy tárgyiasítja a nőket, csak ő jól néz ki főleg genetika miatt, ezért nem magányos?”:


Másik dolog, hogy a férfiakat is tárgyiasítom. Egyszerűen így kell csinálni, amikor racionális alapokon akarunk felépíteni egy jobb társadalmat. A probléma mindig akkor van, amikor behozzuk az érzelmeket.

szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2579/3294 A kérdező kommentje:

#2577

Hát figyelj, én nem vagyok egészségügyi szakember, de az embergyűlölet szerintem még az incelségnél is súlyosabb lelki problémákra utal. Nem biztos, hogy neked kéne prédikálni.

szept. 8. 20:44
 2580/3294 anonim ***** válasza:
100%

2579, mégse én akarok kényszer intézkedéseket hozni, amivel minimum a magyar társadalom felének jogait megtépázom. Mégis én érzem jól magam a munkahelyen, szeretnek a környezetemben és vagyok elégedett az életemmel. 🤷‍♀️

Én úgy gondolom, hogy teljesen reálisan látom az emberi fajt. Ez sokak szerint gyűlölet, ahogy a férfigyűlölet is rám lett mondva, pedig nem irreális, amit állítottam. Sőt, elismertem, hogy vannak kivételek, csak, sajnos ők a kisebbség.

Az emberek átlagban nem jók, persze, a többség nem is kifejezetten rossz, inkább csak alkalmazkodik. Ha úgy kívánja a helyzet, jó, ha megteheti büntetlenül, akkor inkább rossz. Erre jó példa bármilyen helyzet, amiben a rend felborul és nincs kényszerítő erő (természeti katasztrófák után, háború, vagy zavargások idején stb. Rablások, fosztogatás, gyilkosság, erőszak). Nem bántok én senkit, nem is tenném, így sok más emberrel szemben nem vagyok veszélyes. Innentől nem làtom értelmét kezelni sem. Én elfogadtam, hogy, ha előadom a véleményem, akkor "embergyülölő" vagyok.

Mivel tudom, hogy a többség az ilyen véleményt szélsőségesen negatívnak tartja.

Visszatérve az eredeti gondhoz, tehát, egyetértünk, hogy nincs igazad abban hogy: "tenni, áldozatot hozni semmiért nem hajlandó"?

Csak mert korábban sérelmezted, hogy nem kérdezek, hanem van pofám önállóan értelmezni a mondandódat, most meg cseszel válaszolni.

szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!