Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2621/3294 anonim ***** válasza:
84%

[link]


"Általános érvényűen elmondható a következő: Az ember személyes szabadsága addig tart, amíg azzal másokét nem korlátozza."

szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2622/3294 anonim ***** válasza:
84%
És ajánlom még az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatát tanulmányozásra incike. Aztán szájalj hogy semmi jogsértő nincs a kényszerhazasságban, a zsarolásban és a kényszerszexben aminek elmaradása esetén büntetés járna a nagy üres fejedben.
szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2623/3294 anonim ***** válasza:
88%
2618 lényegében de, csak arról szól az egész, hogy nem tudod bedugni senkibe se a kis pöcörődet, ezért sírsz itt...konkrétan ez az incelség. Kamuzok, hogy jajj, nektek az érzelmek kellenek, aztán kellenek a nagy lófszt, hisz ti vagyok azok, akiket nem érdekelnek az érzelmek, simán ráerőszakolnátok magatokat basszus kb. mindenkire.
szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2624/3294 anonim ***** válasza:
84%

2621


Más dolgod? 🤣 Milyen dolgod van neked? Randi a jobb, vagy éppen a bal kezeddel esetleg. Válaszolni pedig egyáltalán nem válaszoltál mindenkinek, sőt.... Ha nem tetszett az, amit egy-egy adott ember írt, akkor egyből elhordtad őt minden rossznak.



Erőszak, hiszen a nő nem akar szexelni, de MUSZÁJ, különben még egy újabb módon teszitek őt tönkre.


Nem a középkorban vagyunk, hogy az legyen, hogy heti 1x kötelező szex, gyermeknemzés céljából, természetesen csak és kizárólag misszionárius pózban...


A szex a házasságban sem jár alanyi jogon.


Te igencsak tévhitben élsz. A nemi erőszak az nem csak azt foglalja magában, hogy letéped a nőről a bugyit és minden ellenkezése ellenére, síkosító nélkül belévágod a cuccost. Az általad helyesnek gondolt kikényszerített közösülés is nemi erőszaknak számít, csupán nem olyan látványos úgymond.



Konklúzió: Te egy elmebeteg incifincike vagy, aki alapvető dolgokat is képtelen felfogni, ezért ok nélkül szid mindenkit, aki vele ellentétben érveket is felsorakoztat.



Hogyne....végülis csak alapvető emberi jogokat sértenél meg játszi könnyedséggel....Bár sajnos ( legalábbis úgy tudom,) ez nem törvényellenes, pedig van olyan durva, mint a holokauszttagadás, amelyet büntetnek többek közt itthon is.

szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2625/3294 A kérdező kommentje:

#2623 #2624

És most azt hiszed, hogy valami újat mondtál? Elmondtam már nem egyszer, hogy igen, ez a jelenlegi jogi környezetben kivitelezhetetlen lenne, ezért előbb azt kell megváltoztatni. Pl. EU-tagállamként gyakorlatilag lehetetlen volna a csomag bevezetése ebben a formában.


Annyira vicces, mikor valaki nagyra van a nem létező tudásával.


Ettől függetlenül teoretikus szinten beszélni valamiről nem törvénysértő, nyugodtan nézd meg a BTK-t. Hisz a te proton logikád szerint pl. minden disztopikus sci-fi szerzője bűncselekményt követ el.


#2625

Veled olyan beszélgetni, mint egy galambbal sakkozni. Értelmetlen. Mond neked valamit az ember, és nem zavartatod magad, egy mondattal később leírod ugyanazt.

szept. 10. 19:41
 2626/3294 anonim ***** válasza:
68%

2627


Tehát lényegében 2 kilométer magasról f0s0l az ALAPVETŐ EMBERI JOGOKRA....de gondolom még így sem érted, hogy hol van itt a bibi.... Elhúzhatsz szépen Észak-Koreába, ott a bohóc még talán örülne is plusz egy őrültnek, és ott még be is tartathatnád ezt a mocskot.


Annyira vicces, amikor valaki nagyra van a nem létező agyával, a nem létező empátiájával és úgy kb minden egyes emberi értékkel, amely neki nincs is meg...


Az, hogy én írok egy könyvet, vagy csinálok egy filmet, amiben xar az emberek helyzete, egyáltalán nem olyan, mint amott te csinálsz, hisz míg én mondjuk tudom, hogy csak egy könyvet szeretnék írni, akár csak egy elrettentő példának, te a valóságban tennéd tönkre az összes ember életét, beleértve igazából a saját b@lf@sz társaidat is, mert csak olyan alja nő jutna nektek, akihez ti nem vonzódtok. Így nem lesz sem szex, sem szeretet, sem utód, főleg nem happy end. De ezt te úgysem leszel képes felfogni, hiszen ez már meghaladja a te szintedet.


A nekem írt kommentnek akkor lenne valójában értelme, ha én írtam volna neked. Hiszen míg mi érveket sorakoztatunk fel, te nem.

szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2627/3294 A kérdező kommentje:

#2621

Na akkor vegyük szépen sorban a valótlanságaidat.


“Más dolgod? 🤣 Milyen dolgod van neked?”

Ahhoz neked semmi közöd, de mint mondtam, nem mindenkinek a gyakorizásból áll az élete.


“Válaszolni pedig egyáltalán nem válaszoltál mindenkinek, sőt.... Ha nem tetszett az, amit egy-egy adott ember írt, akkor egyből elhordtad őt minden rossznak.”

Te okoska, nem azt írtam, hogy mindenkinek válaszoltam, hanem hogy mindenkinek válaszoltam, akinek MEGÍGÉRTEM. Érted a különbséget, ugye? Tény és való, egyes kommentek olyan szinten állatiasak, akár tartalmukban, akár stílusukban, hogy megunom és nincs kedvem velük foglalkozni a továbbiakban. Azt pedig, hogy ki minek hordja el a másikat, szerintem ne firtassuk azok után, hogy ti válogatott módon fantáziáltatok a megölésemről, megkínzásomról, megcsonkításomról, megalázásomról. Ezek vagytok ti. Egy normális világban az ilyen gyűlölködő, mocsok szájú, visszataszító, a nőiesség minden szikráját nélkülőző “nőket” kiállítanák a város főterére és mindenki lekeverne nekik egyet.


“Erőszak, hiszen a nő nem akar szexelni, de MUSZÁJ, különben még egy újabb módon teszitek őt tönkre.”

Ennek erősen férfigyűlölet szaga van. És nem, továbbra sem muszáj. A nő szabadon eldöntheti, hogy épp akkor akar-e szexelni. Ahogy a férfi is.


“Nem a középkorban vagyunk, hogy az legyen, hogy heti 1x kötelező szex, gyermeknemzés céljából, természetesen csak és kizárólag misszionárius pózban...”

Ilyet nem is írt senki. Egyébként kétlem, hogy tisztában lennél azzal, hogy működtek ezek a dolgok a középkorban.


“A szex a házasságban sem jár alanyi jogon.”

Mármint a férfigyűlölő, a simpeken élősködő feminácik szerint. Normális ember úgy megy bele a házasságba vagy a komoly kapcsolatba, hogy alap neki a rendszeres szex.


“Te igencsak tévhitben élsz. A nemi erőszak az nem csak azt foglalja magában, hogy letéped a nőről a bugyit és minden ellenkezése ellenére, síkosító nélkül belévágod a cuccost.”

Ennek ismét férfigyűlölet szaga van. Mintha elfelejtenéd, hogy férfiak ellen is el lehet követni szexuális erőszakot. Ezzel minden normális ember tisztában van, továbbá a magyar törvénykezés sem tesz különbséget a nemek közt ilyen téren.

“Az általad helyesnek gondolt kikényszerített közösülés is nemi erőszaknak számít, csupán nem olyan látványos úgymond.”

Ha egyszer szabadon dönthet mindkét fél, akkor nem kikényszerített a közüsülés.


“Konklúzió: Te egy elmebeteg incifincike vagy, aki alapvető dolgokat is képtelen felfogni, ezért ok nélkül szid mindenkit, aki vele ellentétben érveket is felsorakoztat.”

Itt én vagyok az egyetlen (néhány kommentet leszámítva), aki érveket ír, és értelmesen beszél. Ti a több száz vagy akár több ezer kommenttel ezelőtt megcáfolt butaságokat ismételgetitek újra és újra.


“Hogyne....végülis csak alapvető emberi jogokat sértenél meg játszi könnyedséggel....Bár sajnos ( legalábbis úgy tudom,) ez nem törvényellenes, pedig van olyan durva, mint a holokauszttagadás, amelyet büntetnek többek közt itthon is.”

Ezt legalább jól tudod. Egyébként szerintem az incel jelenség okozói is vannak ugyanakkora bűnösök.


Egyébként azt most vettem észre, hogy a #2627-es kommentemben az autocorrect kijavította a “primitív” szót “proton”-ra.


Na és akkor válaszolok az eredeti kommentre, amit szerintem nem is te írtál, de mindegy.


#2615

Az örökbe fogadással nincs probléma. Azzal sincs nekem személy szerint problémám, ha egy egyedülálló ember akar szülő lenni, és örökbe fogad. A probléma azzal van, mikor egy férfigyűlölő nő úgy gondolja, hogy neki alanyi jogon minden jár, köztük a gyerek is (érdekes, ilyenkor nincs baj ezekkel az alanyi jogokkal), a férfi szerepvállalás megkerülése nélkül is. Tehát hogy egy bevallottan férfi- és embergyűlölő, megkeseredett lelkű, torz gondolkodású ember gyereket akar nevelni. Ezzel gyakorlatilag garantáltan tönkre tenné az ő lelki és érzelmi világát, illetve hosszabb távon az egész életét. Nem is értem, ezt hogy tarthatja normálisnak bárki is. Eredetileg jóval hosszabb kommentet írtam volna erről, de a lényeg benne van, az időm pedig véges, úgyhogy meg kell elégedjetek ennyivel.


#2628

Ami kétszáz éve alapvető emberi jog, az előtte kb. 6700 évig nem volt alapvető emberi jog. De ha csak a modernebb korokat és társadalmakat nézzük, ahol már volt konzekvens és részletes törvénykezés, akkor is 500-600 évről beszélünk legalább. Tehát mondhatjuk, hogy a ti úgynevezett emberi jogaitok, csak egy széljegyzet a történelem lapjain, és nem feltétlen magától értetődőek. Persze nem azt mondom, hogy menjünk vissza az ókorba, de egyáltalán nem igaz, hogy a történelem előrehaladtával minden téren pozitív irányba fejlődünk.


Egyébként gondoltam már arra is, félig viccből, de félig mégis komolyan, hogy mi van akkor, ha az evolúció következő lépcsőfoka az incelség? Mármint hogy mi, incelek evolúcióbiológiai szempontból fejlettebb lények vagyunk, csak épp ezt most még nem képes belátni a társadalom. De ez általában így szokott lenni, az új dolgokat nem értik az emberek, és elutasítják az elején. A prófétákkal is így voltak többek között a saját korukban.

szept. 10. 20:13
 2628/3294 anonim ***** válasza:
84%
Ha kilépne Mo. az unióból akkor sem kerülne hatalomra egy elmebeteg incel.
szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2629/3294 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, az általad írt dolgokat még a legtöbb ókori civilizáció is megvetette volna.
szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2630/3294 anonim ***** válasza:
77%

2629 akkor maradjunk annyiban, hogy ha lehetne értékelni a kérdező komkentjeit, akkor most mínuszban lennél, hiába pontozgatnád fel magad a ki tudja még mennyi kamu profilról, ahogy azt nálunk teszed, csak éppen felpontozás helyett lepontozással.



Minden egyes mondatoddal csak azt bizonyítod, hogy milyen gáz is vagy, aztán csodálkozol azon, hogy senki nem akar veled lenni.

szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!