Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2631/3294 anonim ***** válasza:
11%
2631: Hát igen. Hazajön a hódító hadjáratok után a római férfi és csak 10 évig tart a házasság? Meg a munkahelyen nőkkel kell osztoznia ugyanabban a pozícióban? Megölték volna a császárt (ahogy történt is néha) és felgyújtották volna a várost.
szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2632/3294 anonim ***** válasza:
100%

#2633

Kicsit kulturálódni kéne a kultúrákról, mielőtt butaságokat írnál. Az ókori Rómában a férfiak és a nők is kezdeményezhettek válást bármennyi idő után és mindkét nem újraházasodhatott. Az időszámításunk előtti második századra kifejezetten gyakoriak és "szégyenmentesek" voltak a válások.

Egy másik példának ott van Spárta, ahol a politikai szerepek többségét a nők töltötték be, hiszen a férfiak általában távol voltak valamilyen hadi kampány során.

Mezopotámiában és Egyiptomban számtalan nő uralkodott a saját jogán (vagyis nem mint feleség vagy régens) és közülük többeket mind a kortársaik, mind a későbbi korok elismernek, mint remek uralkodókat.

szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2633/3294 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk megnéznék én egy ilyen vizsgálatot (nincs házasélet). Mi van ha az asszony felnyom, hogy nem dugod meg rendszeresen, mert nem áll fel? Bizonyítanod kell a bizottság előtt? Eleve hogy lehet egy ilyet vizsgálni, bekamerázzák a lakást?
szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2634/3294 anonim ***** válasza:
79%

Ha már úgyis újra porondon vagyok, ("Tehát hogy egy bevallottan férfi- és embergyűlölő, megkeseredett lelkű, torz gondolkodású ember gyereket akar nevelni.")

akkor azóta is várom erre az ellentmondásra a magyarázatodat. Gondolom kihozod belőle, miért nem üti egymást a kettő:

"És elmondom újra neked, hogy nem te alkalmazol kettős mércét, hanem a társadalom!"

"így egyben az egész semmi más, mint képmutatás és kettős mérce."

Emellett továbbra se vagyok férfigyűlölő.

Mivel gondolom ezt is átugrottad, bemásolom a 2605-ös kommentem, hátha átmegy a dolog.

"Egyébként nem írtam, hogy a férfiak nagyrésze nem lesz egyszerre jó férj és apa, csak azt, hogy akiket ismerek nem feltétlen tudják mindkettőt teljesíteni. Azt valóban úgy gondolom, hogy a férfiak többsége számomra nem alkalmas kapcsolatra, mert én az egyenlő feladat megosztásban hiszek. A többség meg nem. Ismerek nőket, akik vágynak rá, hogy ők legyenek a ház melege stb. Nekik tökéletes egy olyan pár, akitől én falnak megyek."

A te anyukád gondolom.nem volt férfigyűlölő, vagy embergyűlölő, aztán mire mentél vele?

szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2635/3294 anonim ***** válasza:
79%
Jelentsük mindannyian az összes írását!
szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2636/3294 A kérdező kommentje:

#2635

Nem gondolom, hogy az állandó megfigyelés adekvát lenne. De rengeteg törvényszéki megoldás van annak bizonyítására, hogy volt-e közösülés az elmúlt x időben. Ezek után jöhetne pszichológussal történő beszélgetés, testi vizsgálat stb...


#2636

Nem véletlenül ignorálom a kommentjeidet. Folyamatosan kiragadsz egy-egy mondatot a szövegkörnyezetből, és elvárod, hogy minden meg legyen magyarázva neked. Nekem se kedvem, se időm ehhez. Próbáld meg egyben értelmezni az egymáshoz tartozó mondatokat a további papagájkodás helyett.


Másold be az egyik első kommentedet is, amiben hangot adtál a férfigyűlöletnek is. ;-)

Tudod, amelyikben kifejzetted, hogy a férfiak döntő többsége nem alkalmas a párkapcsolatra. Nem úgy fogalmaztál, mint most.

szept. 10. 21:00
 2637/3294 A kérdező kommentje:

#2639

Hajrá. Ennyi maradt nektek. 🤣🤣

szept. 10. 21:00
 2638/3294 anonim ***** válasza:
80%
#2641 ja. Meg a valódi feljelentés. Sokakban érik, privátokból tudom, mert ami itt megy az kimerít sokféle jogsértést.
szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2639/3294 anonim ***** válasza:
80%

"Jelentsük mindannyian az összes írását!"

Folyamatban. :)

szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2640/3294 A kérdező kommentje:

#2631

Maradjunk annyiban, hogy amit ti alapvető emberi jognak neveztek, azt az ókorban (is) százszor körbe röhögték volna.

szept. 10. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!