Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2611/3294 anonim ***** válasza:
100%
#2609 én nem fenyegetőztem erőszakos cselekmények elkövetésével. Én önvédelemmel fenyegetőztem a 260 oldal személyi szabadság megsértéséről és nemi erőszakról fantáziálgatásod után. (Amúgy rengeteg komment szól erről a kezdetektől fogva hogy ki hogy tenné el láb alól a hozzáerőszakolt pasast, miért engem pécéztél most ki?)
szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2612/3294 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetek róla kérdező, hogy baromságokat írsz.
szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2613/3294 A kérdező kommentje:

#2611

Másnak is írtam. Mivel én semmilyen erőszakos cselekményt nem helyeztem kilátásba, így az erőszakos önvédelem aránytalan reakció, ezért büntetőjogi kategória. Javaslom, olvass utána.


#2612

Miért vetíted ki rám és a környezetedre a fantazmagóriáidat? Mi vagy te, Projektáló Proletár?

szept. 10. 17:18
 2614/3294 anonim ***** válasza:
86%

2613

Ó persze, csak kényszerítés meg nemi erőszak, csak semmi erőszakos cselekmény kérem szépen :D Nehogy azt hidd hogy ezt bármelyikünk vagy a férfi hozzátartozóink hagynák. De azt a politikus bűnbandát is elkergetnénk aki ilyet meglépne. De ilyen nem lesz mert ti az életben nem juttok hatalomra úgyhogy a kör bezárult. További jó álmodozást a hatalomról a mosolygóban.

szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2615/3294 anonim ***** válasza:
100%
Engem továbbra is az érdekelne, hogy mi a kérdező szerint a probléma az örökbefogadással.
szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2616/3294 anonim ***** válasza:
80%
#2615 vélhetően az hogy azok a gyerekek nem az incelek szent magjaiból vannak, márpedig itt az a lényeg hogy ezek az értelmi sérültek szaporodhassanak. Hát Isten ments, így is elég bolond szaporodik akinek nem kéne és "nevel" gyereket, nem kell növelni a számukat. Most ez a szerencsétlen is, a kérdező, nyilvánvalóan nem százas (amennyiben komolyan gondolja, de lehet hogy troll és röhög a markába). Mindannyian levettük hogy értelmileg visszamaradott és eszerint is állunk hozzá, te is meg sokan mások tök türelmesen próbáljátok terelgetni, de felesleges.
szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2617/3294 anonim ***** válasza:
80%
2615 az, hogy így nem tud megdugni egy nőt...
szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2618/3294 anonim ***** válasza:
84%

#2618

Dehogy fogsz te nekem később válaszolni, eddig se tetted, így viszont kénytelen vagyok a #2616-osnak és #2617-esnek hinni. Nyilván, bármikor leírhatod a véleményedet, mert érdekelne.

Engem az adoptálás mentett meg egy szörnyű sorstól, sose venném el ezt a lehetőséget se a gyerekektől, se a felnőttektől. Életeket mentenek meg az örökbefogadó, szerető szülők.

szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2619/3294 anonim ***** válasza:
86%
#2618 bejelented hogy én (meg más nők) ha megtörténne, megölnénk önvédelemből az elrablónkat és megerőszakolónkat? :D Hát hajrá, majd jól kiröhögnek. Szerintem húzd meg magad inkább te jól, az elmebeteg "intezkedéscsomagoddal", ami kényszerítést, zsarolást, személyi szabadság megsértését és nemi erőszakot (bocs, kötelező szexet) tartalmaz, nehogy úgy járj mint a bolond cosplayes bácsik akikre a tek rúgta rá az ajtót :D
szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2620/3294 A kérdező kommentje:
2500 kommenttel ezelőtt*
szept. 10. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!