Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2771/3283 anonim ***** válasza:
16%

2770: Azt hogy a nők tudat alatt pontozzák a férfiakat, meg van egy elképzelésük arról is, hogy az ő pontszintjük mekkora. Ha a férfi pontszáma nagyobb, mint a nők vélt pontszáma, sokkal magasabb eséllyel alakul ki a nőben szerelmi érzés.


Ha a férfi pontszáma alacsonyabb a nő vélt pontszámánál, akkor a való életben észre se veszi, Tinderen balra húzza, amikor a Facebookon ráír a férfi, akkor meg csúnyán válaszol ok nélkül stb.


A nők vélt pontszámával az a gond, hogy az egészet valamilyen tudat alatti mechanizmus működteti, ami viszont 50ezer évvel ezelőtti viszonyokhoz alkalmazkodott.


Ennek következménye egy fontos hiba: Ha a nő többször is olyan férfiakkal fekszik le, akik a vélt elérhető pontszámnál magasabbra vannak pontozva, a vélt pontszáma a nőnek megemelkedik a valódi pontszámhoz képest.


Közbe a férfiak meg úgy működnek egyébként, hogy mindent megdugnak, ami mozog, de csak magas pontszámú növel alakítanak ki szerelmi jól működöt kapcsolatot (van aki aztán nem, mint pl a válaszoló barátja sose volt szerelmes igazából).


Erre a hibára egyébként van évezredes megoldás: a házasság. A gond csak az, hogy ez meg az egyházak hatáskörébe tartozott..

szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2772/3283 anonim ***** válasza:
85%

#2771

Továbbra is teljesen értelmetlen ez a "pontozás", amiről itt írtok. Amikor megismerkedtem a párommal olyasmik foglalkoztattak, hogy élvezem-e a társaságát, vannak-e közös érdeklődéseink, el tudok-e képzelni vele egy jövőt.

Nem az internetből és incel teóriákból kéne kiindulni, hanem valós emberi tapasztaltokból és kötelékekből.

- Lívia (Csakhogy ne keverj össze más felhasználókkal.)

szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2773/3283 anonim ***** válasza:
16%

A programpontok célja egyrészt az, hogy a nők számára az elérhető férfi vélt pontszáma csökken, így elkezdenek olyan férfiak felé is nyitni, akiken ma keresztülnéznek.


A másik cél pedig, hogy elkerüljük a szexuális ingereket a top férfiaktól, amik a vélt elérhető férfi pontszámát írreálisra növelik a nőknél.

szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2774/3283 anonim ***** válasza:
5%
2772: Ha a tudatalattid nem pontozza fel, nem “ismerkedtél” volna vele. Ki sem derült volna a személyisége.
szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2775/3283 anonim ***** válasza:
16%

“Csakhogy ne keverj össze más felhasználókkal”:


Tegnap estefelé tényleg “kavarodtam” egy kicsit, de ennek szerintem leírtam az okát is.

szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2776/3283 anonim ***** válasza:
72%
De imádom, amikor azok a faszik irkálnak arról, hogy a nők mit és hogyan gondolnak, akik max a tévében láttak nőt.
szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2777/3283 anonim ***** válasza:
100%

#2774

Édes vagy, de azért mondtam igent az első randi meghívására, mert egy szemezés után megszólított egy könyvesboltban és nagyon jót beszélgettünk, miután kölcsönösen segítettünk a másiknak könyvet választani. Nyilván külsőre is tetszett, de ez ugyanolyan természetes dolog egy párkapcsolatnál.

Ez a pontozás még mindig csak egy incel teória, összeesküvés elmélet, valami. Ha te így ismerkedsz, szíved joga, de kérlek ne hidd azt, hogy te jobban ismered mások gondolatait és érzéseit, mint ők maguk.

- Lívia

szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2778/3283 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hogy a nők tudat alatt pontozzák a férfiakat, meg van egy elképzelésük arról is, hogy az ő pontszintjük mekkora. Ha a férfi pontszáma nagyobb, mint a nők vélt pontszáma, sokkal magasabb eséllyel alakul ki a nőben szerelmi érzés."

Magyarul, ha a másikat értékesnek tartja, talál benne olyat, amire fel tud nézni, vonzó a számára, akkor beleszeret, ha butának, tanulatlannak, szegénynek, életképtelennek, bunkónak, csúnyának tartja, akkor nem.

Ez még így is túlságosan leegyszerüsíti a dolgokat, de valóban, ha valaki tetszik, akkor lehet szerelem, ha nem, akkor nem. Soha nem jönnék össze olyannal, akire nem tudok felnézni, aki nem kincs a szememben valamiért.

De, szemben az incel ideológiával, ez nem merül ki a külsőben. Persze, senki nem jön össze olyannal, akit csúnyának, visszataszítónak tart. Jellemzően olyannal se, aki tök semleges. De, innentől még ezer ponton elbukhat a dolog. Nem elég a külső vonzalom önmagában.

Azt meg, hogy általánosan hova sorolja magát valaki, sok tényező alakítja. Szerintem nekem reális képem van az értékemről, mind külsőre, mind egzisztenciálisan, mind a tulajdonsàgaimat, személyiségemet tekintve. Ehhez keresek partnert. De nem számok alapján, hanem valós hasonlóság szerint. Olyat, akivel jó az összhang, sok a közös bennünk és meg van a vonzalom is.

Nem úgy működik, hogy Géza külsőre 7, egzisztenciálisan 5, jellemre 6 akkor az összértéke 18, én külsőre 6, egzisztenciálisan 7, jellemre 6 az 19, hurrá házasodjunk.

szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2779/3283 A kérdező kommentje:
Nem akarsz ismerkedni, Lívia?
szept. 15. 22:57
 2780/3283 anonim ***** válasza:
100%

#2779

A válaszomból egyértelműen kiderül, hogy van párom, így nem. Amúgy se tartom sokra az internetes ismerkedést, pláne egy anonim oldalon. Nem is értem.

- Lívia

szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!