Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2861/3282 anonim ***** válasza:
81%

"De a párkapcsolati piacon uralkodó szélsőséges feminista dominancia miatt mindig lesz olyan kétségbeesett férfi, akinek alacsonyan vannak az elvárásai és kb. bármelyik nővel összejön, aki megüt egy minimális szintet."

Melyik az a minimális szint szerinted? Mert én csúnya nőt írtam, ők meg igen ritkán ütik meg a szintet ahhoz, hogy ne az emlegetett legalja maradjon mint opció.

szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2862/3282 anonim ***** válasza:
88%
2861 nem tudom, mit szívsz, de adj belőle vizsgaidőszakra belőle nekem is kicsit. 🤣🤣🤣
szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2863/3282 anonim ***** válasza:
18%
21:08 A Férfi szempontból a társkeresési lehetőségeket leíró pirulát! ;) 36F
szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2864/3282 anonim ***** válasza:
16%

Hú basszus kérdező.. te ezt hogy bírod?


Reagálok egy 800 válasszal ezelőtti válaszra a szeremmel kapcsolatban:


Írták a feministák, hogy nem tudok semmit az egészről, nem tudom milyen az igaz szerelem, ezért a pragmatikus (kérdezőt támogató) hozzáállásom nem állja meg a helyét.


Na most én szerencsére a 2000es években megtapasztaltam, milyen egy valódi szerelmen alapuló kapcsolat:


Szerelmes voltam egy lányba a gimnáziumban az osztályból titokban. Nem gondolkoztam sokat a nőkön azon kívül, hogy olvastam a Playboy magazint és titokban Michelle Wild -ot néztem torrentről letőltve. Ez így elég volt az igényeim kielégítésére akkor, tehát a való életben egyáltalán nem görcsöltem rá a dologra.


Volt akkora szerencsém, hogy miután majdnem egy éven át szerelmes voltam a lányba, a lány menzás lett, így együtt ebédeltünk újabb majdnem egy évig minden nap, és beszélgettünk is minden nap. Semmi nyomulás vagy hasonló.


Egyszer aztán összevesztem az egyik barátommal és elmondta, hogy szerelmes vagyok belé. Nagyon rosszul éreztem magam emiatt, viszont a lány, akivel együtt ebédeltem minden nap 1 éven át, ezután elkezdett máshogy viselkedni mellettem.. aztán összejöttünk.

szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2865/3282 anonim ***** válasza:
16%

Na most ez az igaz szerelem, amiről a válaszoló beszélt. Sajnos ilyen viszont a mai világban a férfiak többségének nem fog kialakulni.


Ma a férfiak többségének úgy sikerül, hogy géppuska szerűen ráír az összes nőre, akit ismer, majd miután az kudarcot vall, Tinderen ugyanezt teszik csak még sokkal több nővel. Ezután az első nő, akivel sikerül eljutni az harmadik randiig és elfogadja őket, lesz a Nagy Ő, akibe saját elmondásuk szerint szerelmesek, mivel a nőnek ez az igénye.


Ez így baromság, mivel a valódi szerelem nem úgy alakul ki, hogy az 1000+ nőből 10 jobbra húz, abból 3 hajlandó randizni velem és utána az egy aki eljut a 3adik randiig.. abba szerelmes vagyok.


Viszont munkahelyen figyelem a témát és a feleséggel rendelkező férfiak többségének(!) így sikerült.

szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2866/3282 anonim ***** válasza:
18%

Visszautasítások tömegeiből meg kínkeserves szenvedésből végül lehet hosszú távú párkapcsolat, de az semmiképp sem az a szerelem, amiről a válaszoló beszélt. Az inkább egy pragmatikus kapcsolat így is.


Mivel a férfiak többsége ilyenben van, ezért gondolom azt:


- Hogy ha már úgy is rossz, inkább tegyük helyre a piacot, hogy több férfinak legyen ilyenben része és ne legyen 80% -os incelprobléma.

- Talán ha jobb lenne a piac, később az új világban megint lehetne olyan szerelem is, ami régen volt, igaz nem az én korosztályomnak.

szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2867/3282 anonim ***** válasza:
16%

Volt egy másik válasz, ami arról szólt, hogy sok programpont a nők számát akarja növelni, ami nem lenne jó a nőknek.


Jelenleg a férfiak 80% -a incel. Van bőven féri, akivel összejöhetnek.


Másik a férfitöbblet elmélet, ami vagy igaz, vagy nem. Ha cáfoljátok, akkor viszont azt igazoljátok vele, hogy a nők szemetek és a férfiak felső 10% -ára hajtanak.

szept. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2868/3282 anonim ***** válasza:
16%
Az első választ ne dislike -oljátok, az egy hasznos válasz és egyben egy valós történet kis módosítással, hogy ne doxxoljon, ha valaki felismer. Az utána következőket lehet lepontozni, ahol a BP/incel következtetéseket levonom.
szept. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2869/3282 anonim ***** válasza:
26%
Unjátok már meg ezt. Röhejes aki ide ír, igen én is.
szept. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2870/3282 anonim ***** válasza:
79%

Az álatlános iskolai és gimis szerelmek mind ilyenek és a mai napig léteznek.

Valahol jóval ezelőtt jeleztem, hogy eleve ez lenne a természetes módja a pártalálásnak. Na, nem az, hogy két évig epekedsz valaki után, de az a része igen, hogy beszélgettek, mint két ember, kölcsönösen elkezdtek érdeklődni komolyabban egymás iránt és a "szimpatikus vagy" felszólalás valóban igazzá válik, nem úgy, mint mikor csak ráírsz a semmiből a nőre.

Akinek van szociális élete, az egyetem alatt, fiatal felnőttkènt munka mellett is így talál szerelmet.

Ez a direkt párkereséssel kierőszakolt valami szerintem se szerelem. Akad néha, de jellemzően a "te írtál vissza, leszarom már te is jó leszel" felkiáltással megy.

Azt nagyon, nagyon erősen kétlem, hogy incel lenne a férfiak 80%-a. Igen változatos az ismerettségi köröm és egy darab nincs benne. Most akkor én véletlen, pont azt a 20%-ot ismerem?

Ha meg beleszámoljuk azokat, akik nem szexelnek otthon, bár kapcsolatban, házasságban élnek, akkor a nők magas százaléka is incel.

szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!