Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2891/3282 A kérdező kommentje:

#2890

Házas ember is lehet incel. Hisz ti mantrázzátok, hogy a házasságban nem jár garanciálisan a szex.

szept. 24. 19:13
 2892/3282 anonim ***** válasza:
84%
Basszus, a szex kölcsönös dolog. Nincs olyan, hogy "jár".
szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2893/3282 A kérdező kommentje:

#2892

Alanyi jogon nem jár senkinek. De a házasság egy (jó esetben) örökre szóló, de mindenkeppen komoly és hosszú távú elköteleződés a társaddal. Ha valaki nem tud felelősséget vállalni saját magáért és a tetteiért (összeházasodás a másikkal), akkor nem kell belemennie ilyen komoly dologba. És nem arról van szó, hogy azonnal és máris szexelni kell, ha valakinek eszébe jut, mert az valóban erőszak lehet (amit én sosem támogattam). Viszont arról se lehet szó, hogy valaki hosszú távon megvonja a másiktól azt, ami egy házasság lényege, ezáltal JÁR a másiknak. Legyen az érzelmi támogatás, odafigyelés, és bizony ide tartozik a szex is.

szept. 24. 20:57
 2894/3282 anonim ***** válasza:
0%

2890: A tengerentúli adat jobban tükrözi a magyar valóságot.


Mi most a magyar valóságról beszélünk, nem a napbarnította valóságról (ahol nincs semmiféle feminizmus)

szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2895/3282 anonim ***** válasza:
0%
2892: Ezt már letárgyaltuk többször is. Ne hozd fel megint.
szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2896/3282 anonim ***** válasza:
0%
Továbbmegyek eggyel. Nem is a zsákfaluk valósága érdekel. Nekik ott saját törvényeik vannak, nincs feminizmus. Van helyette házasság meg otthon a konyhában dolgozó nő.
szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2897/3282 anonim ***** válasza:
84%
Ti tényleg nem értitek, hogy miért nem kellettek senkinek?
szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2898/3282 anonim ***** válasza:
16%

2897: Én értem, miért nem kiváncsi egyik nő se a gondolkodásomra/véleményemre, amikor balra húz Tinderen, vagy az első mondat után visszautasít szórakozóhelyen.


A többi utána jönne, ha jönne egyáltalán, mert Chadnél nem szokott számítani.

szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2899/3282 anonim ***** válasza:
16%
De elismerem, van egy egyre kisebb rétege a férfiaknak, akik átmennek az első kinézet szűrőn, jobbra húzzák őket, de utána tesztelik a személyiségüket/politikai nézeteiket. Belőlük lesznek a jó férfjek, miután a ugyanazt nőt végigdugta 50 tradícionális nőket semmibe vevő Chad persze az Bgf "gazdálkodjunk okosan" szakon.
szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2900/3282 anonim ***** válasza:
84%

2891



Mert nem is jár alanyi jogon. Ha én szeretem a páromat, akkor örömet akarok neki okozni, és ő is nekem. Ez egy kölcsönös dolog....


2893


Már bocs, de pont te vagy az, aki 10 éves szerződést akarna normális házasság helyett, unlimited puncival...

szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!