Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2941/3282 anonim ***** válasza:
19%
2940: Ha gyereked van, kapsz támogatást az államtól + az állam kötelezi a férjedet is, hogy fizessen neked anélkül, hogy adnod kéne neki valamit.
szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2942/3282 anonim ***** válasza:
19%
Meg a férjed által keresett vagyont is kettéosztja az állam.
szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2943/3282 anonim ***** válasza:
16%

“mostmár sokadszorra, hogy a férfiak közül sokan manipulatív szemétládák.”:


A Brad/Melvin férfiakat a szükség kényszeríti erre. Férfiként ma vagy elfogadod, hogy simpelned kell, vagy +3 év incel lét után végül beadod a derekad és simpelsz… sajnos nincs más út, ezért lesznek szemetek.


Pro tipp: Ha szeretnél egy átlagos nem szemét férfit, akkor menj oda az átlagos szingli férfihoz pl céges bulin és feküdj le vele. Ilyen egyszerűen elkerülhető a probléma rövid távon.


Hosszú távon meg kell rendes piac és megszűnik a probléma.

szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2944/3282 anonim ***** válasza:
19%

“Ha nem tudod kit választasz, mert vetít, akkor nem tudsz jól dönteni.”:


Másik ötlet: Vedd rá a legszebb barátnődet, hogy nyomuljon rá a férfira. Az eredményből kiderül minden.

szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2945/3282 anonim ***** válasza:
76%

2941 a gyerek félig a pasié, így fizessen is érte.



2942 melyik állam? Merthogy itthon nincs ilyen, az is biztos.


2943 pro tip, persze.... Pro f@szság esetleg. Az a baj veletek, hogy szerintetek mindig mindenről a nők tehetnek és csak a nők felelősek mindenért. Ha "kéreti magát", várja, hogy a férfi kezdeményezzen, akkor egy hülye p.csa, ha meg ő kezdeményez, akkor elveszi a férfiaktól a kezdeményezés jogát. Ha egyből lefekszik egy férfivel, akkor k.rva, de ha nem, akkor méginkabb az... Egy normális férfi tud magának párt találni. Ti nem vagytok normálisak, és ez nem a mi hibánk.



2944mi lenne, ha inkább nem irkálnál hülyeségeket?

szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2946/3282 A kérdező kommentje:

#2394

Senkihez nem "kényszerülsz hozzá". Ez egész egyszerűen nem igaz. A kommented további része ebből a logikai hibából fakad, így nem foglalkozom vele.

szept. 26. 14:13
 2947/3282 A kérdező kommentje:
2934, bocs.
szept. 26. 14:14
 2948/3282 A kérdező kommentje:

#2495

Érdekes, hogy ezzel az állami szabályozással például nincs bajod (első mondat), míg mással igen.


Nem azt mondom, hogy ne fizessen a férfi a saját gyereke után, csak a logikád önellentmondásaira próbálok rá világítani. Nektek nem az állami szabályozással azaz a felső kontrollal van bajotok, hanem egyszerűen az olyan dolgokkal, amik sértik a kiváltságos feminista pozíciótokat.

szept. 26. 14:17
 2949/3282 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem a páromat, de nem írnék alá egy szerződést, hogy tíz évig kötelezően együtt kell lennem vele.

Szeretem a várost, ahol élek, de nem írnék alá egy szerződést, hogy tíz kötelezően itt kelljen élnem.

Szeretem a szakmámat, amiben dolgozok, de nem írnék alá ehy szerződést, hogy tíz évig kötelezően ebben kelljen dolgoznom.

Stb, stb.

Hogy miért? Mert nem vagyok jós, nem tudom, hogy mi fog X idő múlva történni, hogy én milyen ember leszek később. Pont ezért az élet semmilyen területén nem szorítanám magamat keretek közé. Amikor a meghoztam a korábbi döntéseimet, az akkori helyzetemet és vágyaimat vettem alapul és bár azóta se bántam meg semmit, az ember és az őt körülvevő világ állandóan változik, így nem lehet tudni, hogy a jövőben mi lesz.

Jelenleg úgy érzem, hogy az ideális életemet élem, holott tizenöt évesen nagyon nem így képzeltem el a jövőmet.

25/N

szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2950/3282 anonim ***** válasza:
19%

2949: Mit javasolsz? Lehet 5 év elég lenne?


Végül is akkor Chadnek 5 évente lenne új partnere, nem monopolizálná úgy se a piacot.

szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!