Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2931/3282 A kérdező kommentje:

#2900

Igen, mert vannak sajnos menthetetlen emberi kapcsolatok. De ha a felek boldogok, minden további nélkül meghosszabbítják a házasságukat. Ez a 10 éves időtartam nem korlátozás, valójában nagyobb szabadságot ad a pároknak.

szept. 25. 16:25
 2932/3282 A kérdező kommentje:

#2910

Ha egy kapcsolat előbb megromlik, mint 10 év, akkor is érdekeltek lesznek a felek abban, hogy az idő lejártáig normálisan együtt éljenek és emberi viszonyra törekedjenek. Jelenleg ez nincsen meg, csak tönkreteszik kb. egymás életét.

szept. 25. 16:26
 2933/3282 anonim ***** válasza:
13%

2929: Na ez a jó kérdés.


Hogy mi legyen… van ugye amit a kédező írt, meg ki lehet találni mást is. Azt is lehet, hogy mondjuk valaki az első meg harmadik ponttal egyetért, a másodikkal nem. Konstruktív vitákban benne vagyunk.


Biztos, hogy kell valami megoldás, mert különben az elégedetlen férfiak tömegei ránkgyújtják a várost.

szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2934/3282 anonim ***** válasza:
72%

2931



De korlátozás, ugyanis ha én nem vagyok boldog a férfival, akihez hozzá kényszerültem, akkor az a 10 év kínszenvedés lenne. Úgy vélem a válás-házasság téma pont úgy jó, ahogy van, legalábbis a jól a szempontból mindenképpen, hogy a felek bármikor házasodhatnak és elválhatnak egymástól, és ebbe nem pofázik bele néhány aggszűz barom.



2932 ezt újfent eléggé rosszul látod. Akit gyűlölsz, azzal nem tudsz normálisan 10 évet eltölteni komoly konfliktusok nélkül...

szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2935/3282 anonim ***** válasza:
72%

"Ez a 10 éves időtartam nem korlátozás, valójában nagyobb szabadságot ad a pároknak."

Hazudsz.

szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2936/3282 anonim ***** válasza:
11%

"Akit gyűlölsz, azzal nem tudsz normálisan 10 évet eltölteni komoly konfliktusok nélkül...":


A nő saját döntéséből jön össze a férfival. Az első pár év a házasságokban ma is jó szokott lenni. Legalább 8 évet általában el szoktak tölteni a nők a párjukkal, kivéve ha aztán tényleg nagyon rosszul választanak.


Például a tágabb családomban volt egy nő, aki összejött valamilyen alvilági figurával, de ott is végül is az lett a vége, hogy a csávó túladagolta magát valamivel és meghalt mielőtt jöttek volna a nagyon komoly veszekedések. Ez is az egyik tapasztalatom, amit láttam az elmúlt 15 évben.

szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2937/3282 anonim ***** válasza:
16%

Az látszik, hogy ma a nők rosszul választanak, de kérdés, hogy jobban választanának -e, ha tudnák, hogy az illetővel 10 éven át együtt kell lenniük (szexuálisan is).


Az ide irogató feministák most azt bizonyították be, hogy szerintük egy nő szerintük NEM KÉPES jó döntést hozni 10 évre se, így NEM ALKALMAS egy ilyen döntés meghozására. Figyeljetek azért, hogy miket írtok.


Más incelek velünk ellentétben azt mondják, ki kéne venni a döntést a nők kezéből.

szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2938/3282 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy én ebben nem hiszek. Szerintem a nők azért hoznak rossz döntéseket hosszú távú párválasztásnál, mert tudják, hogy ennek nincs komolyabb következménye rájuk nézve. Bármikor otthagyhatják a süllyedő hajót és az állam segítségükre siet a férfiak pénzén.
szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2939/3282 anonim ***** válasza:
83%

"Az ide irogató feministák most azt bizonyították be, hogy szerintük egy nő szerintük NEM KÉPES jó döntést hozni 10 évre se, így NEM ALKALMAS egy ilyen döntés meghozására. Figyeljetek azért, hogy miket írtok."

Nem, én például azt írom, mostmár sokadszorra, hogy a férfiak közül sokan manipulatív szemétládák. Igazából te is ezt írtad, vigyázz miket írsz!

Ha nem tudod kit választasz, mert vetít, akkor nem tudsz jól dönteni.

A másik, amit írok, hogy 10 év alatt sokat változik az ember, pláne fiatalon. Tehát, megint nem tudod kit választasz.

Egyébként mindkét dolog igaz mindkét nemre, csak valamiért mégis a nők válnak, tehát, gyanús kit bsznak át gyakrabban.

A másik: "Bármikor otthagyhatják a süllyedő hajót és az állam segítségükre siet a férfiak pénzén." Ez megint mit takar?

szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2940/3282 anonim ***** válasza:
82%
"Bármikor otthagyhatják a süllyedő hajót és az állam segítségükre siet a férfiak pénzén." ❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓
szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!