Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2971/3282 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, neked nem gyanús, hogy még barátaid sincsenek? Nem érzed, hogy szociálisan veled vannak gondok?
szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2972/3282 A kérdező kommentje:

#2971

Velem kétségtelenül vannak gondok, de a párkapcsolati piac tett ilyenné lelkikeg. Ezz már kitárgyaltuk.

szept. 27. 14:18
 2973/3282 anonim ***** válasza:
84%
Lényegtelen, amíg még magaddal se tudsz mit kezdeni, addig ne próbálj mások életébe semmilyen módon beleszólni. Mintha amputált emberként próbálnád megmondani másoknak, hogy hogyan fussanak.
szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2974/3282 anonim ***** válasza:
77%
2970 kösz, de nem. Én veletek ellentétben normális emenr vagyok, és nem akarom tönkreteni több milliárd ember sorsát, csak mert nem tudok dugni.
szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2975/3282 anonim ***** válasza:
80%

2972


Kitárgyaltuk azt, hogy defektes vagy, a SAJÁT hibád.

szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2976/3282 A kérdező kommentje:

#2975

Logikailag beleköthetlen módon bizonyítottam, hogy mi az igazság ezzel kapcsolatban. Nem is érkezett rá semmilyen vitázó reakció. Erről ennyit.


#2974

Senki nem akarja milliárdok életét tönkretenni. Az intézkedéscsomag nagyobb boldogságot hozna mindenkinek. Még a femináciknak is jobb élete lenne, csak nem látják be.


#2973

Erre is ezerszer válaszoltam már. Unalmas, hogy ugyanazt a hülyeséget ismételgetitek.

szept. 27. 14:48
 2977/3282 anonim ***** válasza:
72%

"Velem kétségtelenül vannak gondok, de a párkapcsolati piac tett ilyenné lelkikeg. Ezz már kitárgyaltuk."

Hazudsz. Egyedül te vagy a hibás az elcseszett életedért, ezt már többször tisztáztuk.


"Logikailag beleköthetlen módon bizonyítottam, hogy mi az igazság ezzel kapcsolatban. Nem is érkezett rá semmilyen vitázó reakció. Erről ennyit."

Megint hazudsz, semmit sem bizonyítottál.


"Senki nem akarja milliárdok életét tönkretenni. Az intézkedéscsomag nagyobb boldogságot hozna mindenkinek. Még a femináciknak is jobb élete lenne, csak nem látják be."

És ismét hazudsz, már sokszor kitárgyaltuk, hogy miért nem segít az incelcsomag a normális embereknek, csak a ti elmebajotokat erősítené.


"Erre is ezerszer válaszoltam már. Unalmas, hogy ugyanazt a hülyeséget ismételgetitek."

Egyedül ti írtok rendszeresen hülyeségeket és külön szórakoztató, hogy utána látványosan értetlenkedtek és rinyáltok, hogy miért nem akar veletek senki sem barátkozni, sem párkapcsolatot.🙂

szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2978/3282 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az incelek csak ártani tudnának, az biztos.
szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2979/3282 anonim ***** válasza:
100%
2976, már csak azért se lehetne mindenki boldog, mert erősen diszkriminál a kèt nem közt a "törvénycsomag". Míg az egyiket durván bünteti, addig ugyanazért a másikat jutalmazza. Már csak ezért se lenne több, csupán büntetés a nőknek az, amit vizionálsz.
szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2980/3282 anonim ***** válasza:
81%

2976 semmit nem bizonyítottál... A "szerintem nem nézek ki jól, hüpp, hüpp" az nem bizonyíték.



De, több milliárd ember életét bacnád el, csak mert azt hiszed, hogy a te véleményed az egyetlen, az igaz, a szent és a sérthetetlen. Egy normális ember sem lenne boldog egy elnyomó rendszerben, azt pedig már letárgyaltuk, hogy nem feminácik vagyunk, hanem feminista, tehát teljes mértékben normális nők.



Te ismételgetsz fszságokat...

szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!