Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3031/3282 A kérdező kommentje:

#3030

Sosem lesznek egy pár, ha a férfi előtte nem rak bele 90-95 százalékot.

szept. 28. 19:04
 3032/3282 anonim ***** válasza:
90%
Egy adott kapcsolatban, ahol a pasi kezdeményezett, a nő fogadta és randiznak, mi az, ami szerinted a férfi beleadott 95%-a?
szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3033/3282 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon próbálod menteni magad, közben ráng az arcod az idegtől. Mi van incel, emelkedik a vérnyomásod? :D Ettől még sosem lesz nőd. ;)

"Semmiben nem hazudtam, bogaram, csak nem tudsz néhány egyszerű mondatot értelmezni. "

Most is hazudsz. :D

szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3034/3282 anonim ***** válasza:
Kb. 10 éve például Taylor Swiftet is visszautasította Eddie Redmayne.
szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3035/3282 anonim ***** válasza:
Eddie Redmayne jobb férfi, mint amilyet Taylor Swift érdemelne. Imádom, generációja egyik legjobbja.
szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3036/3282 anonim ***** válasza:
86%

"de érdemes végigolvasni!"

Már ez hazugság volt.

szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3037/3282 A kérdező kommentje:

#3032

Pénz, energia, idő. Utóbbit mondjuk a nő is beleteszi.


#3036

Mégis itt vagy, 3036 kommenttel később is.

szept. 28. 21:43
 3038/3282 anonim ***** válasza:
100%

#3037

Kérdező, miért gondolod azt, hogy belelátsz bárki kapcsolatába, hogy ennyire magabiztosan kijelentsd, hogy ki és mennyit tesz bele? (Ami eleve egy szubjektív dolog.)

szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3039/3282 anonim ***** válasza:
29%

3000!


Nagy dolog történt ma.


Aki szerint komolytalan a téma.. annyira azért komoly, hogy nagyobb iránta az érdeklődés, mint bármely más téma iránt az oldalon.

szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3040/3282 anonim ***** válasza:
34%

A legjobb válaszomra továbbra sem reagáltatok.. de alig tudom visszakeresni, annyi itt a válasz.


És az én pontjaimat övezi ekkora érdeklődés, amit 3 éve írtam az oldalra.


Szomorú, de ez életem eddigi legnagyobb sikere.

szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!