Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3221/3282 anonim ***** válasza:
28%
A 30+ férfi, aki a való életben rádment, meg az 1000+ match Tinderen meg mind nem volt megfelelő választás hosszú távon.
tegnapelőtt 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3222/3282 anonim ***** válasza:

" Igazából nem tudom"

Te se tudod, hogy miért? Basszus, úgy ítélsz el másokat, hogy még csak megindokolni se tudod? Ne haragudj, de neked is be kell látnod, hogy ez mennyire nevetséges és szánalmas.


"nyugati szexturistával"

Az egyetem alatt kint voltam Erasmus-on Olaszországban, ott találkoztunk. Pontosabban egy könyvesboltban, miután összemosolyogtunk és elhívott randira.


"Péntek este"

Tudtommal vasárnap van, de ez mindegy is. Kórházban vagyok, kedden engednek ki.

tegnapelőtt 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3223/3282 anonim ***** válasza:
0%
3206: Nyugi, a "soy-chad" kifejezés alatt pont rád gondoltam. Te is Chad vagy.
tegnapelőtt 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3224/3282 anonim ***** válasza:
0%
3222: Inkább nem reagálnál a kommentekre, amiket korábban írtam? Most lehet ezt így folytatni meg elemezni, ahogy egyre többet mondasz a barátodról és nyilván te fogsz veszteni a végén, de semmi értelme a kérdés szempontjából.
tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3225/3282 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kezdődött az egész, hogy te írtad be, hogy nekem nem ilyen a kapcsolatom, az én barátom nem olyan, vagy valami hasonló. Erre kezdtem el személyeskedni.
tegnapelőtt 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3226/3282 anonim ***** válasza:
100%

"te fogsz veszteni a végén"

Ez is mégis mit szeretne jelenteni, most őszintén? Acsarkodsz, hogy nekem és a páromnak így-úgy rossz, de igazából nem ismersz minket, mégis ítélkezel. Ezek után remélem nem csodálkozol, amiért elkerülnek a nők.

tegnapelőtt 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3227/3282 anonim ***** válasza:
0%

3226: Te is tudod, hogy mi lesz a vége ennek. Miután eleget beszéltél a párodról, mondani fogok valamit, ami nem fog tetszeni, de igaz lesz. Ekkor lezárod valami magyarázattal, hogy nem úgy van*.


Viszont közbe írtam nagyon szép kommenteket, amikre nem reagált senki (mert nem is lehet?)


*: A te szemszögödből ez úgy fog kinézni, hogy az incel úgyis ír valamit, nem tudod meggyőzni.

tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3228/3282 anonim ***** válasza:
16%

"Pontosabban egy könyvesboltban, miután összemosolyogtunk és elhívott randira.":


Tipikus puázó incel, nem Chad, csak a szója marad.

tegnapelőtt 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3229/3282 anonim ***** válasza:
Nem, én bevallom fogalmam sincs, hogy mégis mit gondolsz vagy mit remélsz. Mondjuk már csak azért is kíváncsi vagyok, hogy néhány mondat alapján milyen következtetéseket vonnál le a páromról, akivel még csak találkozni se találkoztál.
tegnapelőtt 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3230/3282 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy autista vagy, ugye? A #3228-as hozzászólásodból elég egyértelmű, hogy bizonyos dolgokat elég torzan látsz.
tegnapelőtt 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!