Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3261/3280 anonim ***** válasza:
83%

#3260

Ezért nem leszel soha házas, mert számodra már az is elfogadhatatlan, hogy kölcsönös tiszteletet mutass a párod felé. Egy párkapcsolat mindig kettő egyenlő félről szól, és amíg te ezt nem érted meg, teljesen megérdemelten vagy magányos.

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3262/3280 anonim ***** válasza:
56%

#3260 jó, akkor én diktálnék a veled köttetett házasságomban, de szerencsére ez soha nem fog bekövetkezni. Egyrészt azért mert már házas vagyok, másrészt mert nem kéne egy ilyen velejéig romlott, undorítóan gonosz, rosszindulatú "ember" (vagy mi...)

Ja és megvennélek kilóra is mivel nincs semmid, nekem meg van, de sajnos nem kellesz 😁

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3263/3280 anonim ***** válasza:
80%
3260, tehát az, hogy a nő a férfit ebben a felállásban mentesíti a feladatok alól, így időt, lehetőséget, és energiát takarít meg a férfinak, hogy az pénzt kereshessen, valamint pénzt takarít meg azzal, hogy a munkákát nem kell megfizetni (hiszen, ha nem lenne akkor ugye bejárónő, dada stb. kellene) az nem ér semmit. A férfit segítse x évig ingyen (a lakhatás és étel még a rabszolgának is járt) a sajàt kárára (munkatapasztalat, nyugdíj) és távozzon a pucér fenekével békében, ha a pasi ráunt? Termelje a pénzt azzal, hogy mindent átvesz a férjtől, amit ketten kéne vigyenek és ebből a pénzből ne részesüljön? Ez fair?
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3264/3280 A kérdező kommentje:

#3262

Arról fogalmad sincs, hogy nekem mim van, de veled ellentétben én nem az interneten élem az életemet, és nem a billentyű mögül van csak bátorságom ugatni.


Ettől függetlenül, ha te pl. havi 3 milliót keresel, én meg jóval kevesebbet, akkor valóban te diktálnál. Ezt már leírtam korábban is, hogy oda-vissza igaz ez, csak a gazdag nőre kevés példa van. Tehát valójában feleslegesen arcoskodsz, mert ugyanazt írtad le, amit én. Gondolom te az a válaszoló vagy, aki az emojikkal kompenzálja az értelmi képességeinek hiányát.


#3261

Miért ne tisztelném? Vannak kérdések, amiben a nem dolgozó véleménye is ugyanolyan értékes. De az anyagi döntéseket nem neki kell meghozni például, mivel nem az ő pénzéről van szó. Ugyanígy, aki eltartja a családot, megérdemli hogy otthon már ne kelljen dolgoznia. Ha vannak ez ellen észérvek, akkor szívesen meghallgatom, de ne megfoghatatlan lózungokkal gyertek, mint a tisztelet például, hiszen ez nem erről szól. Ezeket a feministák hangoztatják valódi érvek hiányában. Tehát kézzel fogható érveket várnék.


#3263

Nem ingyen segíti, hiszen a férfi eltartja őt, felteletezhetően elég jó életszínvonalon, minden anyagi problémától mentesen. Ez a fizetsége az otthoni munkákért.


Az pedig a nő saját döntése, hogy belemegy-e egy ilyen kapcsolatba, házasságba. Ezért nem a férfi a felelős, és utólag sem lehet felróni neki. Elég vicces ez s kifordított logika.

ma 16:34
 3265/3280 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, neked igazából miért olyan fontos ez a téma? Elvégre sosem lesz párod, érdektelennek kéne lennie a társkeresés egésze.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3266/3280 anonim ***** válasza:

"Gondolom te az a válaszoló vagy, aki az emojikkal kompenzálja az értelmi képességeinek hiányát."

Ezzel (is) mellélőttél. :D És vicces értelmi képességeket bírálni egy olyan inceltől(!), akinek a szövegértés sem megy. ;)


"Tehát kézzel fogható érveket várnék."

Minden érvet eltaszítasz magadtól, mert csak a saját véleményedet akarod másoktól visszahallani, aztán csodálkozol, hogy mindenki annak néz, ami vagy... :)


"Nem ingyen segíti, hiszen a férfi eltartja őt, felteletezhetően elég jó életszínvonalon, minden anyagi problémától mentesen. Ez a fizetsége az otthoni munkákért."

Ezért is vicces, amikor egy emberi kapcsolatok terén teljesen inkompetens incel akar szakértői frankót mondani a párkapcsolatokról. XD

ma 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3267/3280 A kérdező kommentje:

#3265

Azért fontos, mert szeretnék párt. De ha nekem nem is lesz már, akkor is szolidáris vagyok a jövőbeli incelekkel, és jobb világot szeretnék nekik.

ma 16:57
 3268/3280 anonim ***** válasza:
72%
Hiába szeretnél, normális nő messziről el fog kerülni, akárcsak az összes többi incelt. Sétáló intőjelek vagytok.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3269/3280 anonim ***** válasza:
72%

"Azért fontos, mert szeretnék párt."

Nem számít, mit szeretnél, nem érdemled meg. ;)


"De ha nekem nem is lesz már, akkor is szolidáris vagyok a jövőbeli incelekkel, és jobb világot szeretnék nekik."

Akkor arra bátorítsd őket, amire te magad sem vagy hajlandó: törjenek ki az incelségből!

ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3270/3280 anonim ***** válasza:
27%
3268: Egy normális nő most arról beszélne a kérdés alatt, hogy ő milyen jogokról lenne hajlandó lemondani a nemek közti viszony helyreállításáért
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!