Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3251/3282 A kérdező kommentje:

#3250

Valóban nem általános, amit írtam, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy mennyire jelen van a társadalomban a sokat emlegetett feminista dominancia.

tegnap 20:01
 3252/3282 anonim ***** válasza:

#3249

A nagybátyám így házasodott meg, szeretnéd esetleg felhívni és beszélni vele? Ismételten, ezek mindig az adott pár kölcsönös döntései, majd ők eldöntik, hogy nekik mik a prioritásaik.

tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3253/3282 anonim ***** válasza:
46%
3251: ez amúgy pont nem feminizmus, mert akkor is voltak ilyen kapcsolatok, amikor a feminizmust hírből nem ismerték. Csak akkor nem válás volt, hanem maradt névleg a házasság, mellette vmi nőcskét dugott a gazdag férj, és pénzelte az asszonyt, hogy "nézzen félre".
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3254/3282 anonim ***** válasza:
63%

"Sosem mondtam, hogy elhiszem (ez csak egy érdekes felvetés volt), ugyanakkor nem is vetem el teljesen a lehetőséget."

A te tulajdon szavaid:

"Ha ezt a két alap felvetést elfogadjuk premisszaként, azaz hogy


1. az incelek a társadalom perifériáján vannak


2. a társadalom rossz irányba halad


Akkor lehet realitása egy olyan felvetésnek, hogy az incelek valójában magasabb rendű lények, magasabb rendű gondolkodással."


Erre mondtam azt, hogy:

"De nyugodtan áltasd magad azzal, hogy az incelek az "evolúció következő fokozatai", tudjuk jól, hogy ezt még te magad sem hiszed el, mert tisztában vagy vele, hogy általánosan lenézett és undorítónak tartott tagja vagy a társadalomnak."

Kihangsúlyozom, jól figyelj: "...tudjuk jól, hogy ezt még te magad sem hiszed el..."

Látom, neked nem megy a szövegértés. ;)

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3255/3282 anonim ***** válasza:

3247 "aki magát önhibáján kívül nem képes eltartani." A legtöbb ember el tudja magát tartani, csak szarok lesznek a körülmények. Ez arról szól, aki valamiért munkaképtelen.

"Amíg apu keresi a pénzt, a nő meg csak elkölti, addig bizony minden apu nevén lesz. A férfigyűlölő feministákat leszámítva ez mindenhol egyértelmű."

Tehát apu ugyanennyi tőkét halmozott volna fel, ha anyu dolgozik és minden második betegségnél ő megy táppénzre, a szünetek felében ő van a gyerekekkel és a különórák, iskolai események felére is ő megy el. Amennyiben nem, abban az esetben anyu hasznot termelt, mikor levette ezeket a feladatokat a válláról.

Ezen felül élvezte az all inclusive ellátást, aminek a felét szintén neki kellett volna csinálni, akár a munka rovására.

Ha én férfigyűlölő feminista vagyok, mert felismertem ezt a tényt, akkor a másik oldal nőgyülölő hímsoviniszta, ha a szőnyeg alá söpri?

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3256/3282 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted, mit írtam? 🤣Nyilván nem, mert incel vagy és nem tudsz szöveget értelmezni (sem).😉
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3257/3282 A kérdező kommentje:

#3255

Senki nem vitatja el, hogy a gyerekkel való aktív foglalkozás, házvezetés stb., az ugyanúgy munka.


De ha apu sok pénzt keres, akkor felteletezhetően kőkeményen dolgozik napi 8-10 órát, és nem egy alapvetően komfortos környezetben (otthon), hanem folyamatos teljesítménykényszer alatt. Egy valódi munkahelyet azért ne hasonlítunk a gyerekneveléshez.


Tehát ha ez a helyzet, akkor apu bizony megérdemli, hogy neki ne kelljen semmit csinálnia otthon. Ha anyu otthon van, akkor ő intéz mindent.


Ő pótolható házvezetővel, dajkával, nevelővel. Természetesen nem lesz jó a gyerekeknek, de így is fel tudnak nőni.


Apu pénze nélkül viszont mennek az utcára.


Tehát egyértelmű, hogy ki a fontosabb. Nincs szőnyeg alá söprés. Mindenki pénzből él, mindenhez pénz kell. Egy család fenntartásához különösen.

tegnap 20:37
 3258/3282 anonim ***** válasza:
73%

#3258

A gyereknevelés alapvetően még komolyabb munka, mint a szakmák 99%-a, hiszen egyrészt nem egy kötött időrendhez igazodik, hanem a nap minden egyes percében készen kell állni, másrészt nem lehet csak úgy kiszállni belőle, harmadrészt pedig hosszútávon sokkal jelentősebb következményei vannak, mint a legtöbb dolognak, amit te munkád alatt el tudsz rontani.


Az a baj, hogy a hozzászólásaidból érezhető, hogy nem tekinted a nőket és a férfiakat egyenlő feleknek. Éppen ezért kerülnek téged a nők, hiszen minden emberi kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet. Erre te képtelen vagy és az életed a bizonyíték rá, hogy valóban nincsenek szoros és elmélyült emberi kapcsolataid. Mivel se férj, pláne apa nem leszel soha, épp ezért felesleges olyan párok magánéletében turkálnod és alaptalan következtetéseket levonnod, akikről valójában semmit sem tudsz és akik az ő saját kényelmük szerint élnek, ami másoknak más lenne.

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3259/3282 anonim ***** válasza:
72%

" pótolható házvezetővel, dajkával, nevelővel. Természetesen nem lesz jó a gyerekeknek, de így is fel tudnak nőni."

És szerinted ez mennyit visz majd el a kasszából?

Épp azt próbáltam levezetni korábban, hogy a htb szerepe pénzben mérhető, nem is kicsi pénzben. Mert ha anyu is dolgozik és feleznek, akkor apu ideje, amit kemény munkával töltene bizony nem a munkahelyén fog eltelni, ha meg megfizetik az általad is említett szolgáltatásokat, akkor megint igen komoly pénzek folynak ki.

Ha pedig a háztartási munka pénzben mérhető, akkor bizony meg is kell fizetni.

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3260/3282 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy csak feminista lózungokat puffogtatsz. Aki pénzt keres, az diktál a házasságban, pont. Akár a férfi ez, akár a nő. Valójában ti nem tekintitek egyenlőnek a két nemet.
tegnap 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!