Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3241/3282 A kérdező kommentje:

#3232

Én azért szeretném megköszönni neked, hogy normális hangnemben írod a kommenteket, ráadásul elég sokat. Talán te vagy az egyetlen ilyen válaszoló.

tegnap 19:03
 3242/3282 A kérdező kommentje:

#3239

Ez nem teljesen igaz. Ha egy gazdag pasit fogtál ki (ami ugye sok nőnek explicit célja), akkor nyilván nem fogsz dolgozni, legalábbis a többség nem dolgozik, inkább az olyan ostoba hobbiknak él, mint a shoppingolás és a válogatott hülyeségek a többi unatkozó eltartott háziasszonnyal. Persze emellett ott van a gyereknevelés is, de az nem jár fizetéssel.


És ha később elváltok, akkor a bíróság kötelezni fogja a volt férjet arra, hogy ún. feleségtartást fizessen! Mivel a ti házasságotok úgy működött, hogy a nő megegyezéses alapon nem dolgozott, így összeszedett mondjuk 15 év hátrányt a munkaerő piacon, amit most kompenzál a férfi, a saját vagyonából!


Ez például teljesen ultrafeminista dolog.


Persze papíron fordítva is működik, de tudjuk, hogy olyan nincs a valóságban. Mert a gazdag nők nem fognak szegény férfit választani, és eltartani

tegnap 19:08
 3243/3282 anonim ***** válasza:

3242, tartom amit írtam. Ha a pasinak nem oké így, ne menjen bele, ne utólag hőbörögjön. Ahogy írtad is, a nők jellemzően nem teszik meg fordított felállással és nincs is min panaszkodniuk. Emellett itthon nincs asszonytartás, ha lenne, lehetne házassági szerződésben elállni tőle, a döntés megint csak a házasulqndó felek kezében van.

Én soha nem értettem a háztartásbeliket egyébként, pont azért, mert itthon semmi védelem. Otthon vagy, nevelsz teszem azt 3-4 gyereket a megnevezett 15 évig, vagy tovább, otthon patika rend, mindennap főtt kaja, reggeli, vacsi szervírozva, apunak csak annyi a dolga, hogy febssza a lábát a kisasztalra munka után és nézzen ki a fejéből, te intézed az összes különórát, orvost, sulis ügyet, jó ha apu azzal tisztában van mikor születtek a gyerekei, aztán apu tartós viszonyba kezd alig leplezetten (konkrétan ismerősöknél megtörtént) és anyu nem tud válni, mert x éve nem dolgozik, náluk apu ráadásul ügyvéd, a ház apu nevén, a gyerekek a végén könnyen lehet, hogy apunál kötnek ki úgyhogy a nő kussoljon. Maradt. A mai napig házasok.

Persze, biztos van a vásárólgatós Hollywoody filmes verzió is, olyat élőben még nem láttam. A fentebbi sok gyerek és mind anya baja verziót már többször is. Ha utóbbiból ugrik apu, nagyon indokolt lenne az asszonytartás. Ha anyu tényleg csak éli világát és eltartják, akkor nem igazán volt hozzáadott értèk, valóban indokolatlan az asszonytartás.

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3244/3282 anonim ***** válasza:
62%

#3241

Kérlek, ne köszönj nekem semmit, mert láthatóan nem igazán érdekel se téged, se más incelt, amit bármelyikünk próbál itt nektek elmagyarázni.


#3242

Önmagában kijelenti azt, hogy egy nő biztosan nem fog dolgozni egy tehetős férfi mellett egyszerűen butaság. Sok nőnek vannak saját ambíciói és saját karriertervei, illetve sokan nem szeretnének kiszolgáltatott helyzetbe kerülni azáltal, hogy a párjuk tartja el őket.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3245/3282 A kérdező kommentje:

#3243

Ki fizeti a főtt kaját? A reggelit? A takarítóeszközöket? A gyógyszereket? A különórákat? A sulit?


Amíg apu keresi a pénzt, a nő meg csak elkölti, addig bizony minden apu nevén lesz. A férfigyűlölő feministákat leszámítva ez mindenhol egyértelmű.

tegnap 19:39
 3246/3282 A kérdező kommentje:

#3244

Sehol nem írtam olyat, hogy biztosan nem dolgozik. Azt írtam, hogy a többség nem dolgozik.

tegnap 19:40
 3247/3282 A kérdező kommentje:

#3243

Egyébként mi az, hogy itthon nincs asszonytartás?


[link]

tegnap 19:42
 3248/3282 anonim ***** válasza:

#3246

Mindenesetre ez mindig a pár közös döntése, szóval nem is értem, hogy magánéleti döntéseket miért próbálsz úgy beállítani, mintha bármire is bizonyítékot jelentenének.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3249/3282 A kérdező kommentje:

#3248

Mutass egyetlen párt, aki azzal kezdi a közös boldogságot, hogy házastársi szerződést írnak válás esetére. Egyszerűen nem reális ez.

tegnap 19:50
 3250/3282 anonim ***** válasza:

Azért manapság Magyarországon a lakosság egészét nézve elég ritka az az eset, amikor vki ráakaszkodik egy milliomosra és a lábát lógatva nem csinál semmit még akkor sem, ha nincs gyerek. És általában a gazdag fél is egyetért ezzel - mert vagy másképp nem tud egy olyan sunát megtartani, vagy korlátozni akarja a nőt, vagy ezzel henceg, hogy ő még egy nagyigényű nőt is el tud tartani. Nehogy már sajnáljuk őket ebben az esetben, jól tudják, mit csinálnak és milyen kimenetele lehet a dolognak (és azokban a körökben azért nem is akkora érvágás egy vagyonfelezés, de aki okos, az még a vagyon egy részét biztonságba is tudja helyezni, pl. házasság előtt szerzett különvagyon).

De a magyar házasságok többsége nem ilyen. A legtöbb házasságban minkét fél dolgozik, kiv. amikor gyerekkel van otthon az egyik (és az ált. a nő, mert a férfiak farkáról leesik az aranygyűrű, ha htb-skedniük kell, akkor is, ha a nő keres többet), együtt fizetik a dolgokat. Sőt, kínos, nem kínos, több külön kasszánál több olyan eset van, hogy a gyerek dolgait a nő finanszírozza, mert "ő jobban ért hozzá" meg a bevásárlást is, amikor a férje 2x-3x többet eszik.

tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!