Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3281/3282 A kérdező kommentje:

#3280

Alig néhány órája válaszoltam erre.

ma 19:54
 3282/3282 anonim ***** válasza:

"Nézd meg az előző témát (feleségtartás). Ami a végére kiderült, az konkrétan téboly.

Azért is a férfi a hibás, ha a nő belemegy egy eltartott kapcsolatba."

Mi nagyon nem értjük egymást. Arról volt szó (eredetileg), hogy az, hogy felezve van a vagyon szerintem jogos, mert a nő a háttérország megteremtésével járult hozzá a bevétel növekedéséhez.

Ha vennéd a fáradságot, hogy értelmezd, amit írtam, az elején leírtam, hogy nem értem miért teszi ki magát egy nő ennyire a férfi kénye kedvére, én nem szolgáltatnám így ki magam. Szóval, kicsit sem sajnálom azt a nőt, aki a végén megszívja, ettől függetlenül mivel ő is beszáll a tőke megteremtésébe, teljesen jogos, hogy (ha) a végén részesül. Nem gondolom, hogy a férfi hibája, ha a nő belemegy a htb szerepbe és megégeti vele magát. Ha valaki hagyja, ki fogják használni.

Az asszonytartás pedig továbbra se jár, csak, ha valamiért munkaképtelen a nő. Pl súlyos betegség, vagy súlyosan beteg/fogyatékos gyermekkel van otthon, aki állandó ellátást igényel. Mindenesetre, akkor jár, ha akadályoztatott a munkavégzésben.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!