Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 3231/3282 anonim ***** válasza:
7%

"De akkor ez miért érdekli jobban az embereket, mint bármelyik kérdés a politika kategóriában? Talán mert tényleg ekkora a gond?"

"Telepíted a Tindert és látod az egyenlőtlenséget a nemek között. Akkor is az van, ha végül a férfiaknak lesz párja" - azaz brutális egyenlőtlenség a nemek közt

"Az igazi probléma az.. ezen kellene változtatni például azzal, hogy valahogy elérnénk, hogy a nő döntéseinek is legyenek adott esetben negatív következményei... Ez az az impulzus, aminek hatására a férfiak érettebbé vállnak."

"Nyilván ha valakinek nincsenek tapasztalatai nőkkel, meg Chadekkel és csak az állásinterjúknál is nehezebb "randizást" ismerik, aminek a végén 3 év sz@arakodás után kapcsolatban kerülhetnek egy nővel, aki megunta a kollégiumi orgiákat.. más a véleménye, amíg legalább az európai gazdaság működik persze."


Összeszedtem pár (nagyon jó) választ. Ezekre reagáljatok terelés meg személyeskedés helyett. Nyilván a stílusom nem a legjobb azt elismerem, de a tartalom nagyon ott van.

tegnapelőtt 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3232/3282 anonim ***** válasza:
100%

Te kezdted a személyeskedést, ezt be is ismerted. No mindegy, íme néhány válasz, hogy nyugodtan aludhass:

1. Valakiben van remény, hogy meg lehet győzni egy-két incelt, hogy ne legyen ilyen, míg mások egyszerűen szórakoztatónak tartják ezt a vergődést. Mint egy interaktív stand-up. A politika ennél egy jóval komolyabb és fontosabb téma és sok esetben több hozzáértést igényel, hiszen oda a személyes tapasztalatok nem elegendőek.

2. Sose használtam Tinder-t, így ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Alapvetően azt igaznak tartom, hogy több férfi használ ilyen oldalakat, de hát általában egy férfi (sok esetben) görcsösebben vágyik egy kapcsolatra, míg egy nőt esélyesebben csak elriaszt ez a rázúduló, sokszor kéretlen és bunkó, kezdeményezés. Ezért is jár egyre kevesebb nő szórakozóhelyekre.

3. Most is minden döntésnek van következménye, az élet már csak ilyen. Az, hogy te külső szemlélőként változtatnál bármit valaki életén egyszerűen diktatórikus.

4. Ez csak egy személyes tapasztalat, nem igen lehet mit írni. Biztos van ilyen, ahogy sok más is.

tegnapelőtt 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3233/3282 anonim ***** válasza:
0%
32: Te kezdtél jönni az "oh my boyfriend like this" argument -el
tegnapelőtt 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3234/3282 anonim ***** válasza:
72%
A személyeskedés más ellen szól; azzal, hogy példaként felhoztam, hogy az én életemben milyen egy párkapcsolat, még nem személyeskedtem másokkal, legfeljebb magammal szemben.
tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3235/3282 anonim ***** válasza:
0%

"A politika ennél egy jóval komolyabb és fontosabb téma":


2: Akkor mégis látod, hogy mi a gond. Se a Tinder, se a szórakozóhely nem működik férfiként, így arra kényszerülnek, hogy idegen nőket szólitgassanak le a könyvesboltba, ami meg csúnyán felsülhet. Nőként közbe 5 perc alatt lehet találni partnert bármire. Az én problémám az egyenlőtlenség ebben az esetben a nemek között, ami valamiért mintha senkit sem zavarna.


3: "Most is minden döntésnek van következménye": De nincs mert pl bármikor elválhatsz és az állam pénzt küld utána meg a pasid vagyonát is megkapod.

tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3236/3282 anonim ***** válasza:

Nem kényszerül senki semmire; végtelen lehetőség van az ismerkedésre, az adott helyzeten múlik, hogy éppen melyik valósul meg. Az első barátnőjével gimiben jött össze, a másodikkal egy festő szakkörön, aztán jöttem én. A legjobb barátnőm viszont egy szórakozóhelyen jött össze a párjával, míg egy másik a sportegyesületében. Ahány élet, annyi történet.


Szerinted nem diktatórikus, hogy az állam beleszólna az emberek magánügyébe? Felteszem te se örülnél, ha valaki kéretlenül terelgetné, hogy mit tehetsz és mit nem, illetve melyik tettedért mi járna.

tegnap 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3237/3282 anonim ***** válasza:
59%

Én is voltam egyedül de mégsem irigykedtem a párkapcsolatban élőkre.

Élveztem az életet buliztam.

Talán nem másokat kéne folyamatosan monitorozni…..

tegnap 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3238/3282 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjátok... vagy kattos ez a kettő, vagy troll.
tegnap 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3239/3282 anonim ***** válasza:
100%

"De nincs mert pl bármikor elválhatsz és az állam pénzt küld utána meg a pasid vagyonát is megkapod."

A pasid (khm férjed) vagyonát nem kapod meg, a közös vagyon felét kapod. Az állam sem küld pénzt az elvált nőknek, nem tudom itt mire gondolsz (Gyermektartás? Csak mert azt legfeljebb akkor fizeti az állam és még csak nem is feltétlen a nőnek, hanem a gyereket nevelőszülőnek, ha a másikfél fizetésképtelen. Vagy a családi pótlék? Szintén nem feltétel, hogy nő legyél.)

Ha egy férfit ez bánt, keressen azonos anyagi szinten élő társat és ne vállaljon gyereket. Így akkor semmi gond a váláskori felezéssel.

Azt gondolom nem irigyled, hogy a gyereket nevelő szülő intéz mindent, fizeti a gyerek etetését, ruházatát, felszerelését, hozza, viszi (benzin), marad vele otthon táppénzen (bevétel kiesés) a másik meg két hetente elviszi egy-két napra és letudta a feladatot.

Bőven van következménye egy döntésnek ma is.

tegnap 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3240/3282 A kérdező kommentje:

#3200

Sosem mondtam, hogy elhiszem (ez csak egy érdekes felvetés volt), ugyanakkor nem is vetem el teljesen a lehetőséget. Ezt már írtam korábban is. Megmosolyogtató látni, hogy továbbra sem tudsz egyszerű magyar mondatokat értelmezni.

tegnap 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!