Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány sok emotikont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sok emotikont használ, akkor valószínűbb, hogy akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem Tinderről vagy ilyen társkereső appokról van szó, azokat meguntam. Úgy vagyok vele, hogy inkább élőben próbálok ismerkedni, valamilyen eseményen találkozunk, elkérem a kontaktját és utána ráírok. Ha látom, hogy későre válaszol, csak tőmondatokban és nem kérdez vissza, akkor egyértelmű, hogy nem akar semmit. Viszont, ha aránylag gyorsan, hosszabban és küld sok emotikont, akkor úgy gondolom, hogy lehet valami és érdemes randira hívni. Vagy vannak olyan lányok, akik alapból ilyenek és semmi köze ahhoz, hogy akarnak ismerkedni vagy nem?

ma 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyen butaságokon agyalni. Akarsz valamit tőle? Hívd el randira! Aztán majd kiderül úgyis, hogy kölcsönös-e a dolog. Az ilyen gondolatmenetekkel csak önmagadnak ártasz, ne agyaljad túl, csak cselekedj!
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én az esetek 95%-ban küldök emojit. Nem véletlenül ez a nevük, egy-egy mondatot felruháznak bizonyos érzelmi töltettel, hogy ne csak szavakat olvass egymás után.

Úgyhogy ebből azért ne vonj le messze menő következtetéseket.

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!