Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1541/3300 anonim ***** válasza:
36%
A tipikus nagyon rút majom nem adja fel, te meg 65 éves nemzőképességi kor helyett 36 évesen akarod feladni. Jobb a belseje, mert kitartóbb mint te. Intelligensebb, tanul abból hogy ha 10 évig nem volt a divatos, többet kéne kurkásztatnia az igénytelen szőrét, ahelyett hogy a többiekkel a sportolást abbahagyja. Talán a kurkászástól kevésbé lesz depressziós, mert csökkenti a stresszt. Szedjétek össze magatokat, tanuljatok az okosabbtól. :)
aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1542/3300 anonim ***** válasza:
15:00 Voltam olyan pszichiáternél, aki azt mondta, hogy 65 éves koromig kell gyógyszert szedjek...egyéb jó tanács? Taníts Mester! :D 36F
aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1543/3300 anonim ***** válasza:

1540, igazából Budapest érné meg. A magánovik adhatnak többet, nem feltétlen teszik meg, de épp azt veszik el, amit szeretek a munkámban. Nem akarok bazsajogni, mikor a gyerekkel komoly gondok vannak, csak azért, mert apu extrán adományozott. Az a személyiségemmel és a gyerek érdekeivel is szembe menne.

Budapesten viszont a normál ovik is kerületi pótlékkal és egyéb juttatásokkal licitálnak egymásra. De, a családom itt él, úgyhogy egyelőre maradok. Ha nem emeltek volna, akkor valószínűleg felkényszerülök Pestre, az lett volna a memekülő út.

"A családi háttérből annyit kaptam, hogy "jajj Fiam, csak munkahely legyen, nem fogunk ám eltartani... :D " igen, ilyen téren szerencsém van, de szívesen elcserélném átlagos anyagi, de stabilabb érzelmi háttérre a dolgot :) nem panaszképp, mert tényleg szerencsésnek gondolom magam, csak egy tény.

aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1544/3300 anonim ***** válasza:
1541, amit a nő írt, akiről a cikk szól. Megemlítik benne a könyvet. Sajnos csak angolul van, de az amazonról ebook formátumban egész olcsó.
aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1545/3300 anonim ***** válasza:
15:04 "de szívesen elcserélném átlagos anyagi, de stabilabb érzelmi háttérre a dolgot :) " Szerinted én nem? :D 36F
aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1546/3300 anonim ***** válasza:
1546, szerintem bárki. A stabil érzelmi háttér lenne a kulcs kb mindenhez az életben. De ezt kapják meg a legkevesebben szerintem.
aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1547/3300 anonim ***** válasza:
15:06 Én linkeltem. :) A kanadai átlagbér 5-szöröse jött ki nekem...tehát az átlagbér 5-szöröse az, amivel sikert lehet elérni. Megosztod velünk, ha más eredmény jön ki Neked? :) 36F
aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1548/3300 anonim ***** válasza:
15:08 "A stabil érzelmi háttér lenne a kulcs kb mindenhez az életben." Lassan teljesen kiégek, így természetesen egyetértek Veled! 36F
aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1549/3300 anonim ***** válasza:

15:06 Vettem anno a könyv kiadását tekintve a kanadai átlagbért..

Majd: "kutatások szerint elég évi 186 ezer dollárral, azaz 42 millió forinttal többet keresniük, mint az előnyösebb külsejű rivális szívtiprónak, és máris seperc alatt kiüthetik a langalétát nyeregből."

A különbség kb. Ötször annyi volt...

Remélem, hogy meg tudsz cáfolni, mert a magyar példa szerint ez több jelenleg, mint bruttó 3 millió forint egy hónapban. :( 36F

aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1550/3300 anonim ***** válasza:
25%
Te taníts minket, hogy milyen elmebetegséged van a depresszió mellett, ugyanis az nem zárja ki hogy dugjál, sportról bővítsd az ismeretségi körödet vagy hogy lecseréld a ruhatáradat. A majmok is tanítják egymást erre-arra, ha autizmusod vagy szellemi fogyatékosságod van ne kamuzz hogy nem találsz senkit, aki megtanít hogyan kell mosakodni vagy feltörni egy diót.
aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!