Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1501/3300 anonim ***** válasza:
0%

13:06 Jogos! Kíváncsi vagyok a további tudományos kutatásokra. Jelenleg ezt találtam:

"A depresszió kialakulásában jelen van valamilyen mértékű genetikai meghatározottság, hiszen ikervizsgálatok azt találták, hogy ha egypetéjű ikerpár egyik tagja depressziós, 43% a valószínűsége, hogy a másik tag is depressziós lesz. Kétpetéjű ikreknél ez az arány 20%. Nagyobb valószínűséggel fordul elő depresszió olyan egyénnél, akinek a szülei közül egyikük vagy mindketten depressziósok, szorongásos zavarral küzdenek, esetleg alkoholisták"


[link]

aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1502/3300 anonim ***** válasza:
65%
És ki a hibás hogy abbahagytad a versenysportot? Ki a hibás, hogy egyedül gyalogolgatsz, míg mások kellemesen labdajátékozva ismerkednek?
aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1503/3300 anonim ***** válasza:
0%
13:10 Azért hagytam abba a sportot, mert majdnem 500 km-t kellett költözzek, hogy munkát találjak. Pihenj, kérlek! 36F
aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1504/3300 anonim ***** válasza:
49%
Még a parasport is jobb ennél a gyalogolgatásnál.
aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1505/3300 anonim ***** válasza:
1502, az autizmus és az adhd is nagyban öröklődik, ahogy a skizofrénia is.
aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1506/3300 A kérdező kommentje:

#1482

Ha képes vagy elmondani értelmesen, logikusan, nem kizárva a korábban leírt információkat saját magamról, akkor elfofadom az álláspontod. Addig üres szónak tekintek minden ilyen kommentet.

aug. 19. 13:14
 1507/3300 anonim ***** válasza:
18%
13:10 "Ki a hibás, hogy egyedül gyalogolgatsz, míg mások kellemesen labdajátékozva ismerkednek?" Ha játszottál volna valaha labdajátékot (én igen! :) ) tudnád, hogy jóval több férfi űzi, mint nő. Nem a kellemes ismerkedés terepe! :D 36 F
aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1508/3300 anonim ***** válasza:
49%
500 km-re odébb nincs semmi sport? Mások érdekes, sportolnak. De hát ha te radikális lustasággal megengedheted magadnak hogy dagadt, depressziós és rosszulöltözött legyél és ne sportolj az nem a politikusok és a Chadek döntése. Épp hogy neked kéne a Chadeknél és átlagembereknél jobban hajtanod nem csak sportban, hanem ápoltságban és minden másban is, nem fordítva. De hát ha te pihenni szeretnél meg kényelmet, akkor miért panaszkodsz hogy nem jó a rendszer, ami ezt megadja neked.
aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1509/3300 anonim ***** válasza:
34%

“És ki a hibás hogy abbahagytad a versenysportot? Ki a hibás, hogy egyedül gyalogolgatsz, míg mások kellemesen labdajátékozva ismerkednek?”


És ki a hibás hogy abbahagytad a versenysportot? Ki a hibás, hogy egyedül gyalogolgatsz, míg a Chadek kellemesen egész napos Fortnite -ozás közben hívják házhoz a nőket Tinderen? (megtörtént eset valamelyik streamerrel)

aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1510/3300 anonim ***** válasza:
25%
13:17 Pihenj! Már a szövegértelmezésed sem az igazi.. sportoltam itt is :D Nem csak gyaloglást... Tehát 10 óra munka ... 5 óra sport...akkor talán lesz olyan Nő, akit egy Chad elutasított? Ezt olvasom ki a szavaidból... 36F Szerintem jobb ha lepihensz ma már...
aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!