Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1491/3300 anonim ***** válasza:
0%
12:53 Ma is sportolok (ha 20000 lépés alatt vagyok egy nap az számomra "Easy day".... :D 36F
aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1492/3300 anonim ***** válasza:
51%
A sportot, katonaságot, szorgalmas tanulást lassan cáfoltuk. Így kezdjünk rátérni egy következő izgalmas témára, hogy mennyire lehet örökölni a mentális betegségeket...
aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1493/3300 anonim ***** válasza:
41%
Olyan sport nincs hogy lépkedés. Ha a futást választod, ki a hibás, hogy nem futottál az utóbbi években heti 5x. Mert biztos hogy nem a Chadek meg a politikusok.
aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1494/3300 anonim ***** válasza:
25%
Jajj... Zsírégető mozgás az az intenzív gyaloglás pl...szerintem pihenj le mára... :D 36F
aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1495/3300 anonim ***** válasza:
17%
Semmit nem cáfoltál, azzal hogy sportolsz vagy jól keresel mert jól tanultál, még egy rakás dologban lehetsz ápolatlan. Pl. hogy neked a tiszta ruha meg test az ápolt, a valóságban torz pofával azt a lustaságot se engedhetnéd meg magadnak, hogy ne legyél kigyúrva rendesen, nemhogy azt szarul öltözködj meg dagadt legyél. Nem vagy te fiatal Bradd Pitt képű hogy depressziósan és dagadtan azt hidd hogy be fogsz tudni nagy eséllyel csajozni.
aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1496/3300 anonim ***** válasza:
20%
Olyan sportág nincs, menj egy rendes sportegyesületbe a sportnak hívott lustálkodás helyett.
aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1497/3300 anonim ***** válasza:
25%
13:01 Pihenned kell! Napi 3 óra plusz sport, művelt emberként szerinted teljesen esélytelen a nőknél. Teljesen jó szándékú a hozzászólásom! Pihenésre van szükséged!// Voltam versenysportoló, ha ennyire érdekel, akkor sem voltam sikeres a nőknél. :D 36F
aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1498/3300 anonim ***** válasza:
49%
Ha neked a gyaloglás a sokat sportoltam, azon hatalmasat nevetnének a szorgalmasan heti 5x látványsportoló, küzdősportoló amatőrök is. Ez olyan mint a tiszta vagyok ezért ápolt.
aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1499/3300 anonim ***** válasza:
58%
1493, jelenleg azt mondják, hogy még olyan "tudást" is örökítünk, ami a saját tapasztalatainkon alapul. A pazichés betegségeknek, vagy a hajlamnak meg egész tárházát lehet örökíteni.
aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1500/3300 anonim ***** válasza:
18%
13:05 13:03-as hozzászólásom...Nem a gyaloglás volt a versenysport, nyugi! De tényleg Pihenned kell! 36F
aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!