Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1521/3300 anonim ***** válasza:
48%
Az az érdekes, hogy még a nagyon kedvezőtlen külsejű majmok is meghaladják a blackpill szellemi szintet. Szorgalmasabban hajtanak a többieknél, többet kurkásznak, kapcsolatokat építenek, gyerekeket ápolnak, járőröznek és így növelve a státuszukat jut nekik csaj. Ha egyedül gyalogolgatnának és macskáznának még a majmok is furán néznék.
aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1522/3300 anonim ***** válasza:
13:43 tudományos forrást kérek legyél szíves...
aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1523/3300 anonim ***** válasza:
13:43 "Szorgalmasabban hajtanak a többieknél, többet kurkásznak, kapcsolatokat építenek, gyerekeket ápolnak, járőröznek és így növelve a státuszukat jut nekik csaj." A tudományos értekezésből azok a majmok és a viselkedésük érdekel, akik ezt keményen megteszik hosszú időn át eredménytelenül.. 36F
aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1524/3300 anonim ***** válasza:
69%

36F, én nem vagyok black pilled, ha erre gondoltál :)

De, sok mindent meghatároz a genetika, a szülők adottságai, szokásai, amin vagy javít a család és a szükebb szociális közeg, vagy ront. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy nem az egyén a hibás, ha az élete egy katasztrófa. Onnantól, hogy eszed van és felismered, hogy valami gáz van, nálam ez 14 évesen gimiben jött el, akkor már a te felelősséged, hogy úszol az árral, vagy küzdesz, hogy fejlődj. Persze fel kell ismerni, hogy nem végtelenek a fejlődés határai se.

Nekem van bajom, a családban több pszichés probléma is összejött a nagyszülők szintjèn, ami öröklődik, érződik rajtam és a testvéreimen is. Biztos, hogy fog belőle örökölni a gyerekem is. Az én feladatom, hogy ne kelljen annyit szívnia vele, hogy legalább nagyjàból normális legyen, mint amennyit nekem/nekünk kellett.

A valós testi deformitás más kérdés. Azzal könnyen kerülsz a párkapcsolati "piac" szélére. De, ott, akkor is az egyén feladatának tartom, hogy a pszichés épségét megtartsa.

Nem azért, mert az varázsütésre hozza a nőt, hanem mert a másik opció teljesen kizárja.

Mindig a kezetlen, lábatlan fickó jut eszembe. Ha nem oda, abba a családba születik, hanem a mucsaröcsögei cigányokhoz, akik legfeljebb a jó családipótlékért tartják meg, akkor vége lett volna. Soha nem kerül szem elé valószínűleg. Van az a hátrány, ami szinte behozhatatlan és megértem, ha valaki el se indul a rajtnál.

Így viszont kiépítette ezt az imidzset, ami lehetetlen lenne a karizma nélkül ami van neki. Az, meg a háttér támogatás hozta a fényt, az meg hozta a cicababa feleséget, akitől ki tudja hogyan még utódai is lettek. Ha depressziós, mogorva fickó lenne, amit a sok pénz mellett is megtehetett volna, vagy drogos, alkoholista, bármi, akkor semmi nem lenne abból, ami ma van. Kellett hozzá ő is.

Szóval, az öröklött dolgok mellett a szociális közeg és az egyén saját felelőssége együtt hat szerintem. Ha szar, amit örököltél, csak rontott rajta a közeg és te se tettél semmit... akkor vége a jàtéknak.

Én fontosabbnak tartom a fellépést, magabiztosságot, kommunikációt, szociális érzéket, röviden, tudd kinek, mit, mikor, hogyan mondj, légy jó, vonzó társaság, mint a külsőt, ha az nem erősen deformàlt. Szerintem előbbiek fontosabbak, ha egy àtlag közeli külsőt tudsz fabrikálni. Márpedig a legtöbb ember erre képes.

Remélem nem lett nagyon csapongó :D nem aludtam sokat, nem vagyok a toppon.

aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1525/3300 anonim ***** válasza:

14:02 abszolút nem csapongó, köszönöm a választ! :)


"Én fontosabbnak tartom a fellépést, magabiztosságot, kommunikációt, szociális érzéket, röviden, tudd kinek, mit, mikor, hogyan mondj, légy jó, vonzó társaság, mint a külsőt, ha az nem erősen deformàlt. Szerintem előbbiek fontosabbak, ha egy àtlag közeli külsőt tudsz fabrikálni. Márpedig a legtöbb ember erre képes."


Esetleg itt lehet kisebb vita, sosem említettem, hogy ne számítana a szociális érzék.A mértékéről tudunk vitatkozni. Köszönöm a válaszod! :) 36F

aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1526/3300 anonim ***** válasza:
100%

1525, szerintem se így működik. A tanult tehetetlenség valós dolog. Ha valamire ugyanaz a negatív válasz érkezik mindig, akkor abbahagyod a próbálkozást. Ezzel lehet állatot idomítani, gyereket nevelni, vagy társadalmakat irányítani.

De ettől még nem kell teljesen befordulni és itt nem rád gondolok, hanem az incel létre általában. Utálni mindent és mindenkit, akit többnek, jobbnak, sokeresebbnek, szebbnek stb. érzékelsz. Az incelekkel az a baj, hogy a sérelmeiket nem feldolgozzák és racionálisan értelmezik, hanem beleragadnak a fájdalomba és félelembe.

aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1527/3300 anonim ***** válasza:

14:07 Jogos, köszönöm szépen a válaszod.

"Az incelekkel az a baj, hogy a sérelmeiket nem feldolgozzák és racionálisan értelmezik, hanem beleragadnak a fájdalomba és félelembe."

Itt annyit nem értettem meg, hogy mi a helyzet, ha az Általad is említett tanult tehetetlenség miatt van ez a jelenség? 36F

aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1528/3300 anonim ***** válasza:
51%
1520: Ó azok a 2000es évek, amikor még volt csedkolbászparti az éjszakai élet. Szép emlékek, de ma már nem így megy.
aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1529/3300 anonim ***** válasza:

"Esetleg itt lehet kisebb vita, sosem említettem, hogy ne számítana a szociális érzék.A mértékéről tudunk vitatkozni. Köszönöm a válaszod! :) 36F"

Ez nagyon szubjektív szerintem. Nekem rohadt fontos, de tudom, hogy van akinek nem nyom ennyit a latba, vagy kb semmit. De, amíg van akinek ez nagyon fontos, addig érdemes ráfeküdni szerintem.

Én úgy gondolom, ha pasinak születik az ember, akkor valamiben fel kell tűnni, ahhoz, hogy könnyebben találj társat. Lehet nagyon gazdag, lehet nagyon szociális, lehet nagyon jóképű, vagy nagyon sikeres (presztizs), minél több van meg ebből annál könnyebb, mert lefedi az aranyásó, a presztizsre hajtó (pl. orvos, focista feleség), a teljes, totális vonzalmat kereső és a szociális, pszichés téren stabil társat keresőket is. Minél többen vagy átlagos, vagy egyenesen átlag alatti, annál jobban szűkül a felvevőpiac. Valamennyi szerintem mindig van, de minél szűkebb a halmaz, annál kevésbé valószínű, hogy összeakad vele az ember.

Így én annak a híve vagyok, hogy minél több térn, minél magasabb szintet elérni (legalább azt a szintet, amivel én magam elégedett vagyok). Nekem ez adja az önértékelésem alapjàt.

aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1530/3300 anonim ***** válasza:

"Itt annyit nem értettem meg, hogy mi a helyzet, ha az Általad is említett tanult tehetetlenség miatt van ez a jelenség? 36F"

Attól, hogy ezt, vagy azt nem tehetem meg (tanult tehetetlenség) még más irányba fejlődhetek, hogy elégedett legyek az életemmel. Attól, hogy a párkeresés nem megy, még nem kéne a gyeplőt eldobni és hagyni, hogy menjenek a lovak amerre akarnak.

aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!