Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1551/3300 anonim ***** válasza:

1550, szívesen számolok én is egyet, ha akarod, de szerintem nem ilyen egyszerű. Persze, havi 3 millával már lehet válogatni. De szerintem havi 1 millióval is lehet már. Minél több a bejövő, a vagyon, annál magasabb szinten lehet válogatni.

De egy millióval szerintem már van annyival a psi az átlag fölött, hogy felkeltse egy alacsonyabb anyagi kör érdeklődését.

aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1552/3300 A kérdező kommentje:

#1513

Szóval nem tudod elmondani. Köszönöm a megerősítést.

aug. 19. 15:36
 1553/3300 anonim ***** válasza:

1551, mondjuk az autizmus pont egy rossz pèlda. Ha valaki (főleg, ha egy pasi) auti, az hamar kibukik. A nők sokkal jobban maszkolnak, de ők se tudják valóban elsajátítani a szociális tudást. Tudják, hogy erre, ez a helyes válasz, de valóban csak tanulták, nem lesz ösztönös, ami sokszor érződik.

Hogy az autizmus és a szex hogy függ össze, nem tudom, még soha nem néztem utána, de "a diófeltörés" lépéseit ugyan el tudják sajátítani, de soha nem lesz igazán jó.

aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1554/3300 anonim ***** válasza:
15:29...Minden ötletre kaptál cáfolatot... ruhatár, sport minden megvolt...erre, miután minden érvedet megcáfoltam, visszadobod a labdát...a többi válaszoló teljesen korrekt diskurzusra képes, remélem hogy Te is fel fogsz nőni ehhez... 36F
aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1555/3300 anonim ***** válasza:
15:34 Ha számolunk, a bruttó 1 millió forint havi jövedelem a KSH által számolt magyar átlagbér kb. másfélszerese jelenleg... remélem, hogy ki tudod számolni azt, hogy ez elégséges! :) 36F
aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1556/3300 anonim ***** válasza:
49%
Tehát te a kifogást cáfolatnak hívod. Mindenre volt kifogás a lusta depressziós inceleknél: orvoshoz nem járásra, gáz hobbikra, dagadtságra, csajozni nem járásra, építő hobbik abbahagyására és sportolni nem járásra. Egy a lényeg, hogy a lustálkodásodat önigazold magadat is becsapva, másokat és a világot hibáztatva.
aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1557/3300 anonim ***** válasza:
Minden és mindenki más a hibás a lustaságod okozta helyzetedért.
aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1558/3300 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem járás: híztam 30 kilót, Haver...dagadtság ebből adódik...Sportolok jelenleg is, de a 30 kilós hízásom rengeteg...nem tudom leadni, igen...Csajozni nem járok, minek? Társkeresőn 20 percet szoktam egy levélre szánni, 3-4% aki válaszol rá...Milyen hobbim legyen ami érdekel,úgy, hogy totál introvertált vagyok? Miért nem pihensz le lassan? 36F
aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1559/3300 anonim ***** válasza:
1556, nettóban gondoltam az egy milliót, mint már igen vonzó kereset. Azzal már lehet golddigert fogni. Nettó 700 ezer ehhez szerintem kevés, hacsak nem nagyon szegény rétegből vadászik valaki.
aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1560/3300 anonim ***** válasza:
16:08 Köszi, ez hasznos információ. A br. 1,5 millió már szerintem is elégséges lehet. Lehet nem az átlagbérrel kellett volna számoljak anno, hanem a létminimummal. :) 36F
aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!