Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1581/3300 anonim ***** válasza:
84%
Felőlem; számtalan ember él hajléktalanként és remeteként. Boldogságot kívánok hozzá.
aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1582/3300 anonim ***** válasza:
0%
17:14 A remeteség tényleg nagy célom, remélem összejön, azok után amennyi rosszat átéltem a társadalmunktól. :D
aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1583/3300 A kérdező kommentje:

#1574

Azért elég nagy pofátlanság ennyire leegyszerűsíteni. A sportolás egy kis része a csajozási sikerességet növelő egyenletnek.

aug. 19. 17:16
 1584/3300 anonim ***** válasza:
26%
17:16 Itt egyszerű válaszokat kapunk, ami megcáfolás után sem változik, hanem a cáfoló a hibás...36F
aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1585/3300 anonim ***** válasza:
42%

Ha a házat se merted elhagyni a szorongásos-depressziós betegség miatt, de mostmár el mered hagyni gyalogolni, akkor mégiscsak kamu hogy nem működik a gyógyszerterápia.


Hát de ez nem egy atomfizikai egyenlet. A majom is érti, hogy a többiekkel mozogni kell, barátokat szerezni, kurkászni az ápoltságért, mert nem elég a csajozáshoz hogy szorgalmasan tanul meg kaját gyűjt.

aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1586/3300 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszerterápia segített. Az csak rontott a helyzetemen. Valahogyan sikerült erőt vennem magamon. Barátokat szereztem, persze, hasonlóak a gondok.
aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1587/3300 anonim ***** válasza:

[link]


A csávó egész életét a testépítésnek szánta. A szteroidokhoz meg egyéb kemikáliákhoz jobban ért, mint bárki. Közben az élete felét a konyhában, másik felét a konditeremben tölti - és felépített egy sikeres youtube csatornát is.


9:35 -nél látszik, hogy ezzel hova jutott. Egy jóindulattal 5/10 kinézetű nő, ráadásul valószínűleg első vagy második generációs import (nem követem a csatornát, csak más “incelek” mutatták).


Ha jártatok középsuliba, érdemes visszaemlékezni hozzá képest milyen kaliberű nők jutottak akkor a Chadeknek 17 évesen max 1 év önfejlesztés után.


Nem írom, hogy a kondizásnak nincs értelme más szempontból. Amikor izmosabb voltam és rendesen kondiztam, a munkahelyen a többi férfi jobban tisztelt.

aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1588/3300 anonim ***** válasza:
Az étrendet mondjuk be lehet támadni a videóban több dologgal is.
aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1589/3300 anonim ***** válasza:
"Amikor izmosabb voltam és rendesen kondiztam, a munkahelyen a többi férfi jobban tisztelt." Ez teljesen igaz, de a Társkeresésben valóban akkora csodafegyver, ahogy ezt itt leírják? 36F
aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1590/3300 anonim ***** válasza:
1588 azért a testépítés már extrém izomtömegnövelésről szól. Viszont alapjáraton aki izmos, az erős is, és ezáltal férfias, tehát jobban bejön a csajoknak.
aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!