Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1631/3300 A kérdező kommentje:

#1630

Az igaz hogy minden férfi más, ugyanakkor minden férfi megoszt olyan dolgot zárt körben (haverok, barátok), amit nem gondolna a nő. Te csak egy esetet hallottál...

aug. 20. 13:12
 1632/3300 anonim ***** válasza:
46%

#1632

Többet hallottam, mert a barátai jót szórakoznak rajta, illetve azon, hogy elmesélhetik. Nyilván olyan is volt, amikor én is voltam, az szerintem még viccesebb és még kínosabb. No mindegy. XD

Mindenesetre ugyanez elmondható a nőkről is, mert ne legyél naiv, a nők ugyanilyenek egymás között.

aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1633/3300 anonim ***** válasza:
56%

“Mit szóljon az a gyerek, aki egy zsáktelepülésbe születik az Alföldön vagy Északkelet-Magyarországon?”:


Én előbb helyretenném a saját életemet, vagy a gyerek és az unokák érdekében inkább a társadalmat (párkapcsolati piac stb) és utána szülnék.

aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1634/3300 anonim ***** válasza:
26%

“hogy egy kicsit többet fecseg a szexuális életünkről”:


Ha addig eljut, hogy arról beszéljen, valószínüleg több is elhangzik ott. Férfi és férfi között alap dolog, hogy vannak témák, amiket nem mondunk vissza egymás barátnőjének. A legtöbb férfi alfa pro patriarchátus a kocsmába és bluepill simp otthon.


Ebből a társadalomból van elegem blackpilled incelként, ehelyett kéne valódi feminizmus, ahol korrigáljuk a nők veleszületett társadalmi előnyeit nyíltan és egyetértésben.

aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1635/3300 anonim ***** válasza:
73%

#1635

Nagyon aranyos vagy, hogy próbálod ráhúzni a saját mentalitásodat olyan férfiakra, akiket nem is ismersz. Csak mert történetesen mindketten férfiak vagytok, még nem fogod tudni, hogy ő mit érez és mit gondol, szóval ne áltasd magad ezzel, rendben?

(Járnak manapság még kocsmába az emberek harminc alatt? :D)

aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1636/3300 anonim ***** válasza:
31%
1636: A (“rom”)kocsmák a nagykörúton tele vannak minden Pénteken.
aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1637/3300 anonim ***** válasza:
76%

#1637

Biztos, pár éve már csak családot látogatni járok vissza Magyarországra. Mondjuk szerintem van különbség egy jól feldíszített, igényes romkocsma és egy "kocsma kocsma" között.

aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1638/3300 anonim ***** válasza:
79%
Ez az evolúciós-génes femcel nyafogás is teljesen életidegen hülyeség. Volt középiskolai osztályomban pont a legcsúnyább csajnak van a legtöbb gyereke, nem a közel modell típusoknak. Férfiak közül pedig nem jóképű Chadeknek, gazdagoknak és olimpikonoknak van a legtöbb gyereke, hanem az olyan csúnya és totál szegény embereknek, akiknek még óvszerre sincs pénze.
aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1639/3300 anonim ***** válasza:
13%

1639: Igen. Lehet, hogy Svédországban a szuper feminizmusnak csak Chadek születnek, de az maximum 1db Chad per nő így, miközben a tradicionális migránsok 10 -20 éven belül leszaporodják őket.


Ehelyett simán kiutaljuk a nőket inceleknek szintnek megfelelően (béna pasinak jó nő, jó pasinak béna nő), akkor lesz egy rakás viszonylag jó pasi fehér gyerek.

aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1640/3300 anonim ***** válasza:
82%
Na persze, a depressziójukkal nem törődő, beszélni is alig tudó autista, legkeményebb videójátékfüggő, legápolatlanabb munkanélkülieknek utalnád az elájuló Palvin Barbikat. :D Biztos ettől csupa jó egészséges gyerek születne.
aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!