Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1671/3300 anonim ***** válasza:
53%

1667 én pl nem vagyok az úgymond haszonélvező szerintem így szűz fiatal nőként....nem is voltam. Párom van, de jelenleg még vele sem szexeltem, mert várok legalább az eljegyzésig, mivel ilyen szempontból elég konzervatív vagyok.



Ha ahhoz, hogy szimplán normálisnak tűnj, vért kell izzadni, akkor veled biza gond van, mert azért az emberek legnagyobb része viszonylag könnyen tud normálisan viselkedni.


Nem a rendszeren kell változtatni, hanem rajtatok. Ne akarjátok már a normális többséget tönkretenni, csak mert ti nem vagytok hajlandók tenni semmit sem azért, hogy párotok legyen.



1670


Igen, egy NORMÁLIS kisebbség, viszont ti nem azok vagytok.


Őszintén.... Még az incelek SEM járnának jól ezzel a badarsággal.

aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1672/3300 anonim ***** válasza:
7%

1668 Pont, hogy nem saját magunk ellenségei lennénk. Ha az összes férfi képes lenne globálisan gondolkozni, és lokálisan cselekedni, akkor megoldódna az egész társkeresési válság. De sajnos nem csak a nők, hanem a férfiak többsége is olyan ostoba, mint egy átlagos emberszabású.

1669 Így igaz.

1672 Based, hogy szűz vagy, és vársz az eljegyzésig. Ha ilyen lenne az összes nő, nem lenne társkeresési válság. Próbálj meg meggyőzni minél több fiatal lányt, kérlek! Legalább az utánunk lévő generáció ne szopja meg

aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1673/3300 anonim ***** válasza:
80%
Remek elképzelés, kérdező, ha azt szeretnéd, hogy számtalan nő legye öngyilkos és számtalan férfit öljön meg a párja.
aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1674/3300 anonim ***** válasza:
68%

"Rengeteg történelmi példa van arra, hogy egy jól szervezett, céltudatos kisebbség jelentős eredményeket tudott elérni."

Csak az incelek nem tartoznak ide. A világért sem tesznek magukért semmit.😉

aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1675/3300 anonim ***** válasza:
27%
1675 Neked még mindig nem sikerült felfogni, hogy létezik olyan genetika, amin heti 1500 mg cucc, napi 4 óra kondi, meg napi 2000 kilokalória plusz az összes elérhető kenceficével meg a legdrágább old-money ruhákkal sem segít?
aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1676/3300 anonim ***** válasza:
61%

"Én arról beszéltem, hogy olyan világban és társadalmi rendszerben élünk, ahol a párkapcsolati piacon nagyon sok férfi (és nők is) eleve kb. behozhatatlan hátránnyal indul a külseje, veleszületett anyagi körülmények stb. miatt."


Eddig nem erről beszéltél, hanem megszavazhatatlan, álmodik a nyomor radikális jogszabályokról. Viszont ezzel a mondatoddal legalább végre visszataláltál a valósághoz. Ezt a különbséget nagyban csökkentő, nagy tömegeknek működő és hasznos csodatevő intézkedéscsomag volt a kötelező sorozás. A lusták is izmosan, napbarnítottan, határozott beszéddel, rendet és ápoltságot megtanulva jöttek haza. Enélkül, a problémát megoldó egyetlen intézcsomaghoz megint a pszichiáternél az edzésnél és a szépítkezésnél kötünk ki. A szar akkor sem lesz vonzó és a szarral akkor sem lesz senki boldog, ha törvényileg ráköteleznek hogy lakj vele és edd minden nap. Át kell varázsolni,ha kaviárrá nem is tudod, de legalább valami ehetővé.

aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1677/3300 anonim ***** válasza:
59%
1676, neked még mindig nem sikerült felfogni, hogy messze nem a külsőtök a baj, hanem a belsőtök és ami a toronyban van?
aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1678/3300 anonim ***** válasza:
100%
De ha valaki nyitott szemmel jár, látja, hogy rengeteg férfi meg kapcsolatban van, és nemcsak a jó külsejűek és a gazdagok. Nekik valahogy sikerült, nem mindenkinek lehetetlen vagy erőfeletti erőfeszítésbe telik. Ha mást nem, kérdezzétek meg őket, nekik hogyan sikerült, és tanulni az ő viselkedésükből és példájukból, nem a törvényeket úgy kerekíteni, hogy alátok feküdjön olyasvalaki, aki jelen pillanatban hány tőletek, meg filippino nőket pénzzel megzsarolni.
aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1679/3300 anonim ***** válasza:
16%
1679, a legtöbb incel teljesen normális volt a sok csalódás előtt. Nem volt nőgyűlölő.
aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1680/3300 anonim ***** válasza:
83%
Az a tökéletes jogszabály, amikor az incelnek akkor is ott kell hagyni a számítógépet és az arcába ordító tiszt fekvőtámaszait csinálnia, ha kifogásokat keres hogy de ő erősen is esélytelennek érzi magát a nőknél, káros az uv, neki torz a feje, stb. :D
aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!