Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1711/3300 anonim ***** válasza:
73%

178



Élni most is élsz, szaporodni meg majd akkor fogsz, ha rendbe jössz, mert mentális és fizikai roncs senkinek sem kell, te pedig beismerted, hogy az vagy...

aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1712/3300 A kérdező kommentje:

#1713

Igen, de ez a csomag arról is szólna, hogy másokkal ne történhessen meg, ami velem ill. az én generációmmal megtörtént. Nekem már lehet hogy késő, de rengeteg fiatal srác van, akit meg lehetne menteni az incelségtől.

aug. 21. 14:55
 1713/3300 anonim ***** válasza:
65%
Oké, akkor tegyük fel vagy te, a beteges, vagy az egészség helyett inkább betegséget valószínűsítő kinézettel rendelkező szerencsétlen flótás Gollam kinézettel. Aki reális meggyőződése, hogy sosem fog tudni becsajozni, szabadidejében pedig családokat, népeket tönkretevő diktatúrákon szeret agyalni, ahol minél betegesebb valaki, annál bombább nőt kap. Hogy fognak a génjeid szaporodni az evolúcióban, ha gyűlölködsz és lustálkodsz, vagy ha segítesz egy szerencsésebb rokonnak a gyereknevelésben, a becsajozásban, bepasizásban, stb.?
aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1714/3300 anonim ***** válasza:
59%

1712



Nincsen női uralom. A szexuális zaklatás fogalma eléggé egyértelmű.


Mindkét ember kezében van a döntés. Nem úgy megy, hogy én nőként oda megyek bárkihez, és ha én járni akarok vele, akkor ő egyből igent mond.... Ha ő nemet mond, akkor nem vagyunk egy pár és kész.



Nem, a férfiak nincsenek elnyomva, és nem is lesznek, hiszen mi nők nem tudjuk őket kontrollálni úgy, mint ahogyan ez fordított esetben működik.



Egyenjogúságot akarunk, ami sajnos még mindig nincs meg teljes mértékben, nemhogy 20-30 éve. Nem az az egyenjogúság, hogy a nők is szavazhatnak.


1. Nincsen. Az állam nem fogja megmondani, hogy kivel randizz, hogy legyen-e háziállatod, vagy sem. Azt sem mondja meg, hogy milyen ételeket, italokat, helyeket szeress. Tény, hogy van néhány szabály, de azok még szükségesek.

Nem a "femináci gondolkodás" teszi tönkre a te ex a többi incel életét, hanem ti magatok. Nem jöttök be azoknak, akik modernebbek? Akkor lehet próbálkozni régimódi nőknél. Nem vagy rá kényszerítve arra, hogy csak egy típusú nőnél próbálkozz. Ha meg egyik fajta nőnek sem jössz be, akkor megintcsak benned van a hiba.


Nem, a kényszer senkinek sem jó. Még akkor sem, ha alapból olyan...hozok neked egy példát.... Anno tini koromban is imádtam már kézműveskedni. Horgolás, kötés, makramé, estés, origami, jöhetett minden. Aztán táborszervező lettem én is, a dekorért felelős csapatba kerültem be. Hiába szerettem kézműveskedni, ott megadott időre kellett megadott dolgokat megcsinálni. Mivel kötelező volt, így már nem tetszett annyira a dolog.


Nagyon sok embernél van ez így.



2.


De, aként tekintetek ránk, ez már kiderült, elszóltad magad már a legelején.


De, gondolunk rá, szóba is hoztuk a férfi sérelmére elkövetett nemi erőszakot még több, mint ezer válasszal korábban, de figyelembe sem vetted ezeket az írásokat, pedig nem egy válaszadó hozta fel azt, többek közt én is.


A feminista dominancia az azt jelentené, hogy egyenjogúság párti dominancia.



3. De, nem is egyet. Leírtuk nem is egyszer, hogy hogyan és melyik jogokat sérti meg egy a baromság.



4. Aktívan kerestél rossz helyeken, vagy már akkor is bajok voltak veled. Ha aktívan ismerkedsz a megfelelő helyeken, éveken keresztül, akkor legalább pár egyéjszakás kalandot ki tudnál belőle hozni, ha nincsen veled nagy gond.


Már írtuk, hogy ha csak a külsőddel lett volna baj, akkor is lett volna esélyed.


Nem, nem mi nők. Meg mindig te tehetsz róla. Már csak azért is, mert rossz helyen keresgéltél.


Pl ha én egy visszafogott, konzervatív, nyugodt személy vagyok, aki kerül mindenféle tömeget, akkor nem buliba megyek párt keresni, hanem mondjuk könyvtárban, vagy valami kis kávézóban ismerkedek.



Nem mi voltunk, főleg (feltehetőleg) az ide író nők nem. Szerintem pl én simán elmennék melletted az utcán úgy, hogy azt sem tudom, te ki vagy, milyen vagy. Pont azt tenném, mint a legtöbb nő. Még ha valami egész nagy számot is mondjuk, hogy hánnyal ismerkedtél... Lehyen mondjuk 200, az elég nagy szám. Akkor is, még van többtízezer, aki külsőleg is meg tudna felelni neked, és néhány százezer, akivel akár még ismerkedni is tudnál, ha kicsit lejjebb adsz.



A privilégiumos szövegelésedre meg nem is érdemes reagálni, mert te is tudod, hogy nagyon sok dologban mindennek és mindenkinek kedvez a mai világ, csak pont a nőknek nem.


5. Szerinted max.



Veled ellentétben nem vergődöm, hanem értelmes mondatokat fogalmazok meg, hátha van egy parányi eszed és megérted, de hát minden egyes válaszod után rá kell jönni, hogy nem, mégsincs.



Újfent rosszul tudod. A feminizmus még mindig az egyenjogúság mellett való kiállás mellett van. Aki női felsőbbrendűséget akar, az nem feminista.


EGYENJOGÚSÁGRÓL szól, nem pedig a másik nem elnyomásáról, aminek a célja a kitalációd lényegében. A feminista társaimmal (remélhetőleg az összesssel) egyet értünk abban, hogy pl a férfi tanárokat, óvóbácsikat, bölcsődei gondozókat nem illik pedofilozni, aki férfiként szeret gyerekekkel foglalkozni, az szinte nem pedofília miatt teszi. Szerintünk egy férfi is elmehetne előbb nyugdíjba, és ha gyermeke születik, több időt lehetne otthon. Nem kell, hogy a pasi fizessen és javítson meg mindent, hisz ezt mi is meg tudjuk tenni. Nem kell, hogy házad, menő kocsid és sok pénzed legyen, mert ha téged megszeretlek, akkor nem fog zavarni az sem, ha max egy biciklid van, meg egy kicsi albérleted, mert téged szeretlek, nem pedig a pénzedet.....és még sorolhatnám.


Az általad felvázolt borzalmas rendszer az egy kényszer. Nem azért mennék férjhez, mert akarok (hisz 22 évesen egy ember nemtől függetlenül még valahol mindig gyerek, hiába múlt el 18.)haben azért, mert muszáj lenne, ha nem akarok éhen halni. Nem választhatnék mondjuk a környezetemben lévő 10ezer nagyjából velem egy korú férfi közül, hanem csak mondjuk 500 közül, hiszen mondjuk az az 500 van csak a szintemen, de aki meg tényleg megdobogtatná a szívemet és én is az övét, ő más szinten van. Nem azért szexelnék, mert akarok, és mert a párommal gyermeket szeretnénk, hanem azért, mert heti legalább egyszer kötelező lenne. Én minden hétköznap dolgozom. Fizikailag nem annyira meg terhelő, de mentálisan az. Így igenis simán előfordulna, hogy egy hét alatt egyszer sem akarok szeretkezni. Ha a férfi, akihez hozzá kényszerítettek lényegében, megértő, akkor eltekint tőle. Ha nem, akkor vagy némi erőszak, vagy qrva drága pénzbűntetés....


De gondolom még mindig nem érted,hogy mi a bajom ezzel az egész rendszerrel úgy, hogy közben azért eléggé konzervatív nő vagyok.....

aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1715/3300 anonim ***** válasza:
68%

"Ennek oka, hogy a nő egy hét alatt találja új csávót, a férfi viszont hónapok/évek alatt sem biztos"

Viccen kívül, szerinted mégis mennyivel van több férfi, ha a nő egyből talál párt (feltételezem férfit) a pasi meg hónapoki, évekig nem? Ez egy-egy esetben tök oké, de te álltalánosan írtad. Ehhez igen nagy mennyiségű férfi többlet kéne, ami nincs.

aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1716/3300 anonim ***** válasza:
100%

1714 de ez akkor sem jó.

A kényszerhelyzet sosem jó. Márpedig te azt akarsz előidézni.


Összvissz annyi történt, hogy nincsen párod. (nagyon nagy valószínűséggel nem véletlenül)

Fogadd már el, hogy nem lesz olyan az országunkban, hogy mindenkinek lesz párja. Az ember nem úgy működik, hogy van 20.000 férfi meg 20.000 nő és akkor mindenki párt talál, aztán happy ending.

aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1717/3300 anonim ***** válasza:
86%

"akik azt gondolják magukról, ők mennyire bombák."

Ahhoz, hogy ne gyere össze olyannal, aki nem tetszik, nem kell azt gondolnod, hogy "bomba" vagy. Mindig is voltak önértékelési gondjaim, lesznek is, amíg élek, de nem jövök össze olyannal, aki kicsit sem vonzz.

aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1718/3300 anonim ***** válasza:
82%

"Nekik ugyanúgy jó lenne egy normális, nyugodt, erkölcsös élet, csak a többség túl primitív, hogy belássa ezt jelenleg. Aki pedig eddig is ilyen életet élt, az nem fog semmilyen változást tapasztalni."

Aha... nyugodt "erkölcsös" életem van, szingliként. Ha elvonnának százezret a fzumból, az azért "tapasztalható változás" lenne. Ha holnap megismerkedek egy pasival és házasságig tilos lenne a szex (amúgy ezt mégis hogy ellenőrzik??) azt tapasztaltható változás lenne. Ha 1-2 év együttélés után (mert szerintem ez lenne a normális) összeházasodunk, akkor igen csak tapasztalható változás lenne, mind a "házastársi kötelezettség" szex, mind a 10 éves futamidő.

Szóval, de tapasztalna változást az is, aki nem a ti fantáziavilágotokban él ( insta, millás fizu, gazdag chad pasi, fax körhinta, luxus nyaralások stb.) hanem sima átlag polgár.

aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1719/3300 anonim ***** válasza:
21%
Szubjektív hogy milyen uralom van, mindkét oldal érveire lehet példákat találni. Még a Chadek és gazdagok is panaszkodhatnának, hogy a csúnya szegényembereknek van a legtöbb gyereke, arra kéne intézkedéscsomag hogy az ő génjeiket ne nyomják el a csúnyák és szegények ebben a nem igazságos rendszerben. Szóval az csak végtelen vita, hogy milyen uralom van és hogy mi az igazságos.
aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1720/3300 anonim ***** válasza:
69%
Más incel nem a társadalom megváltoztatásán álmodozik és filozofál csillió órát mert szaporodni akar, hanem tesz is érte. Ezt az energiát sportokba, művészetekbe, szépítkezésbe, barátok szerzésébe, társadalmi munkába, mellékállásba meg ilyen csajoknál esélynövelő dolgokba fordítja. Nem adja fel tíz év alatt, hanem van, aki ennél tovább is udvarol egy nőnek mire az a felesége lesz. Így tud még a csúf mélyszegényember is becsajozni világszerte és köszöni szépen csomag nélkül is megvan a családjával boldogan.
aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!