Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1741/3300 anonim ***** válasza:
100%
1740: 17:44-es nem én voltam, erről ennyit :).
aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1742/3300 anonim ***** válasza:
0%
18:15 Ezek csak sztereotípiák. Lényeg, hogy a közszférában nincs ilyen és multik igen jelentős hányadában sincs. :)
aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1743/3300 anonim ***** válasza:
7%
1741 Ez főleg a törvények miatt van így, amik a nőknek kedveznek, az megvan, ugye? Továbbá ha én nem kérhetek számon egy nőt, miért nem kefél velem, akkor te miért kérhetsz számon egy céget, miért nem alkalmaz?
aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1744/3300 anonim ***** válasza:
0%
18:23 "Ez főleg a törvények miatt van így, amik a nőknek kedveznek, az megvan, ugye?" Miről beszélsz? A férfiak korábban halnak meg, így korábban is mehetnek nyugdíjba....jah...bocsi...nem ide... :D 36F
aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1745/3300 anonim ***** válasza:
1745 Értékelem, hogy egyetértesz velem, de a férfiak korábban történő átlagos halandóságának az okai többek között a több stressz, a felülreprezentáltság a fizikai munkákban, és az egészségtelenebb életmód (kocsmába járás és sörözés normalizálása).
aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1746/3300 anonim ***** válasza:
0%
18:29 A több stressz a nagyobb elvárásokból adódik. Ez vezet a nagyobb arányú szenvedélybetegséghez is. 36F
aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1747/3300 anonim ***** válasza:
0%
Például férfiként jóval többet kell keresnem, hogy mi az, ami érdekel,mi az, amivel valójában szeretnék foglalkozni, az kb. Senkit sem érdekel. :D 36F
aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1748/3300 anonim ***** válasza:
63%
#1667: ugyan, kérlek, sorold már fel, szerinted mégis miben merül ki ez a fene nagy haszonélvezésem? Mégis milyen előjogokkal bírok, amelyek téged nem illetnek meg? Komolyqn érdekelne. #1664 voltam.
aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1749/3300 anonim ***** válasza:
18%
19:07 Nők40 Program. Nyugdíjkifizetés. 36F
aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1750/3300 anonim ***** válasza:
100%
1750 a nők 40-el azért jó példálózni, mert mire én odaérek 62 éves koromra, pont mindegy iy lesz, engem nem fog érinteni, mert addig még 34 év eltelik. Most van nők negyven, amit amúgy is évek óta tárgyalnak, hogy emelni, törölni kéne. De, a mostani fiatalabb korosztályt marhára nem fogja érinteni a dolog, mert, mire odaérünk, (de igaz ez a most negyvenes korosztályra is már), addigra eltörlik.
aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!