Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1731/3300 anonim ***** válasza:
13%
17:44 "Eeeehhh kamuuuu. Még mindig mi vagyunk hátrányban, ez tény, amit bizonyítani is lehet, a te baromságoddal ellentétben." Dolgoztam anno a közszférában. Nem emlékszem, hogy 5 forinttal is többet kerestem volna, mint a Kolléganőim...Viszont Nekik kőgazdag pasijuk volt... :D 36F
aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1732/3300 anonim ***** válasza:
Pont az egyre több szingli és a megmaradt igényszint bizonyítja, mennyire tökéletes minden. A férfiak és a nők is inkább szinglik, minthogy beteges, betegséggyanús emberekkel árasszák el a családjukat. Az egészséget szereti mindenki, ez a természetes.
aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1733/3300 anonim ***** válasza:
74%
1732: közszférában bértábla van, ez így rendben is van. De a magánszférában alapvetően hajlamosak inkább férfiakat felvenni jobb pozíciókba, és jobb fizetéseket is ajánlani nekik, ill. tőlük nem kérdezgetik interjún, hogy mikor akar gyereket, van-e, hány éves...
aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1734/3300 anonim ***** válasza:
18%
17:59 Tapasztaltál ilyet pl. Multinál?
aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1735/3300 anonim ***** válasza:
11%

1734 A magánszféra attól magánszféra, mert magánszféra. A cégemhez azt veszek fel annyiért, akit és amennyiért akarok.

Volt egy remek weboldal, valodiegyenloseget.hu, sajnos ma már nem elérhető. Többet között olyan dolgok voltak felsorolva, mint a korai nyugdíjatok, vagy a gyermekvállalás esetén a diákhitel tartozásotok mérséklése.

aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1736/3300 anonim ***** válasza:
88%

1735: bizonyos multiknál igen. Pl. nőként kérdezték már meg azt, hogy mikor akarok gyereket, mikor tervezek szülni, nem egyszer. Amit ugye jogszabályilag meg sem tehetnek, úgyis megkérdezik, mert egy átlagember nem fog azzal sz.akodni, hogy ezért feljelentse őket aztán járjon munkaügyi bíróságra. Sőt még olyat is megkérdeztek tőlem, hogy hol lakom és kié az ingatlan.

Egy barátnőm meg kiderítette, hogy az újonnan felvett férfi munkatársa, akit neki kellett betrénelnie és még több hónap után is a kezét fognia, mert annyira béna, többet keres, mint ő, és amikor ezzel elment a főnökséghez, megkapta, hogy honnan tudta meg ezt az infót meg nem tudnak neki többet fizetni, el lehet menni.


A jelenlegi munkahelyem hála az égnek nem ilyen, de azért itt is a korosztályos görbe alján van a fizetésem hasonló munkakörben a hivatalos statisztika alapján.

aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1737/3300 anonim ***** válasza:
13%
Várom én is a tapasztalataitokat. Személyes társkeresésem alapján egy nőnél elvárás, hogy egy férfi, minimum 3x annyit keressen,mint Ő...36F
aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1738/3300 anonim ***** válasza:
0%
Mi akadályoz meg abban téged, hogy hazudj az állásinterjún? Nem akarsz gyermeket, karrierista vagy.
aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1739/3300 anonim ***** válasza:
0%
18:12 "A jelenlegi munkahelyem hála az égnek nem ilyen" Akkor a 17:44-es kommentet hazugság! :) 36F
aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1740/3300 anonim ***** válasza:
82%
1739: ha meg hazudok, akkor én vagyok a hazudós r...c. De a lényeg az, hogy férfitól ezt meg sem kérdezik, mert mindenkinek alap, hogy a férfi apaszerepe kb. abban merül ki, hogy visz haza pénzt meg hétvégén labdázik a gyerekkel egy kört, mert leesne az aranygyűrű a farkáról, ha neki kellene otthon maradnia a gyerekkel.
aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!