Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1701/3300 anonim ***** válasza:
20%
Na megint simliskedsz, összemosod a Föld fajainak érdekét, a magyar érdekekkel. Az egy magyarnak, de még családnak sem jó hosszútávon, ha a minél betegebb és minél valószínűbben beteg példányokkal mesterségesen kórokat és nyavalyákat terjesztesz. Ez úgy szokott működni a majmoknál is, hogy a betegesebb példányok a családjukat segítik, így nem hal ki a génkészletük.
aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1702/3300 anonim ***** válasza:
7%
De itt nem betegségről van szó, hanem alacsony termetről, keskeny vállakról és feminin, csúnya arcvonásokról. Sok blackpillednek pont azzal van a baja, hogy nem számít, mennyi pénzed van, milyen a személyiséged, mert ha ronda vagy, nincs esélyed a nők 90%-ánál, akik azt gondolják magukról, ők mennyire bombák.
aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1703/3300 anonim ***** válasza:
64%
Így van. Az, hogy az én fejem nőként ugyanolyan, mint a férfi felmenőimé, nem betegség (vagy "valószínű" betegség), csak simán egy óriási pech. Milyen kórt, nyavalyát terjesztenék ezzel? Hagyjuk már.
aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1704/3300 anonim ***** válasza:
8%

1705 Amúgy én nem hiszem el, hogy neked annyira torz az arcod, amit egy szép, vékony testtel és egy fehér mosollyal ne lehetne ellensúlyozni.

Valljuk be, a férfiaknak sokkal nehezebb az ismerkedés, mint a nőknek.

aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1705/3300 anonim ***** válasza:
26%
A magas, szélesvállúhoz képest az alacsony, kis termet is egészség helyett inkább betegséget valószínűsít, ami miatt nem jutottál elég mennyiségű vagy minőségű táplálékhoz. Az ellenező nemű vonások hormonzavart, az asszimetria valamilyen fertőzés kockázatát sugallja az egészségeshez képest és még lehetne sorolni. Nemhogy egy jó csaj aki válogathat, de még egy incel se akarná egészséges hímek helyett beteges és rizikós emberekkel bevinni a családjába rémisztőbbnél rémisztőbb betegségek tengerét.
aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1706/3300 A kérdező kommentje:

#1701

Én nem vagyok sötétzöld környezethívő. Amíg Kínában, Afrikában, Indiában tonnaszám szaporodnak, amíg az USA vagy Kína ipara nagyságrendekkel nagyobb szennyező mint egész Európa, addig ez semmi más, csak ostoba önámítás. Mármint a radikális környezetvédelem.


Ha valaki ki akar pusztulni, akkor nyugodtan, a lehetőség adott. Én a magam részéről élni, szaporodni szeretnék, mint a normális emberek.

aug. 21. 14:23
 1707/3300 anonim ***** válasza:
82%
Na hát akkor ha témát váltunk rád a családok jólétét tönkretevő csomagod után, sok sikert kívánunk neked a környezetvédelemhez és a csajozáshoz.
aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1708/3300 anonim ***** válasza:
0%
1707 A felmenői nem jutottak elég mennyiségű vagy minőségű táplálékhoz az alacsony embereknek, mivel a magasság nagyrészt genetika, és a 21. században közvetlenül semmi előnye sem származik egy magas embernek.
aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1709/3300 anonim ***** válasza:
"Amíg Kínában, Afrikában, Indiában tonnaszám szaporodnak" Speciel Kínában jelentősen 2,1 alatt van a nők fertilitási rátája, és már Indiában is bement 2,1 alá. //Mondjuk ez utóbbi engem is meglepett.
aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1710/3300 A kérdező kommentje:

#1699

Az "elnyomás" valójában arról szól, hogy társadalmi szinten visszaállítanánk a férfiak és a nők közti nemek egyenlőségét. Jelenleg női uralom van minden téren kb. Lásd például mi számít szexuális zaklatásnak, munkahelyi zaklatásnak, kinek a kezében van a döntés a párkapcsolati piacon, és úgy általánosságban ki van kivételezett helyzetben.


Nem mondom hogy az kell, ami a középkorban volt, de ez meg a ló túlsó oldala. Te ezt nyilván nem érzékeled, hiszen nő vagy.


Tehát semmilyen elnyomás nincsen a csomagban, épp ellenkezőleg, most vannak elnyomva a férfiak. Ennek természetesen megvan az eredménye társadalmi szinten is (férfiasság és klasszikus férfikép eltűnése, széteső családok, számítógépfüggő tehetetlen generáció stb...) . Tudom én incelként beszélek, de nem vagyok számítógépfüggő vagy olyan ember, aki 2 db szöget nem bír beverni a falba normálisan.


Ezek bizony annak a liberális hullámnak az eredményei, amik anno a feminizmust is elhozták. Megértem hogy anno el voltak nyomva a nők és egyenlőséget akartak, de ez már hosszú évtizedekkel ezelőtt megvalósult. A feminizmus kiüresedett, és amikor újradefiniálta magát 20-30 évvel ezelőtt, akkor már egyértelműen szélsőliberális, felforgató célokért kezdett el munkálkodni (lásd toxikus maszkulinitás mémek). Ez borította fel a párkapcsolati piacot is.


"Egy normális ember nem kényszeríti rá a másikra az akaratát. Egy normális ember nem tekint lényegében tárgyként a másik nem tagjaira. Egy normális ember nem akar ALAPVETŐ EMBERI JOGOKAT sérteni. Egy normális ember szerint nem mindenkiben van folyamatosan a hiba, hanem képes belátni, ha bakot lőtt. Egy normális ember azért úgy szokott gondolkozni is, mielőtt ír/beszél."

1. Folyamatosan rá van kényszerítve az emberre mások akarata. Az állam által, a munkáltatója által, a tanárai által, illetve a párkapcsolati piacon is (az ismerkedés szakaszban mindenképp). Te megint csak szélsőliberális, szabadosságot harsogó lózungokat puffogtatsz. Igen, nem tartom tiszteletben azt a fajta femináci gondolkodást, ami tönkretette az életemet (és még sokakét). De ez nem azt jelenti, hogy el akarjuk nyomni a nőket. Nekik ugyanúgy jó lenne egy normális, nyugodt, erkölcsös élet, csak a többség túl primitív, hogy belássa ezt jelenleg. Aki pedig eddig is ilyen életet élt, az nem fog semmilyen változást tapasztalni.

2. Senki nem tekintett tárgyként a nőkre. Szabadon dönthetnek mindenben. Egyébként aranyos, bár nem vallod magad véresszájú feministának, mégsem olvasok tőled sem arról, hogy mi van ha pl. a feleség akarná megerőszakolni a férfit a házasságban. Erre valahogy senki se gondol, és senkit sem zavar. Na pont erről beszélek, mikor azt mondom, hogy feminista dominancia van az emberek alapvető gondolkodásában is, köszönhetően a több évtizedes agymosásnak.

3. Semmilyen alapvető emberi jog nincsen sértve. Mindenki szabadon dönthet mindenről.

4. Én se vagyok hibátlan (már csak a külsőm miatt sem), ennek soha nem is állítottam az ellenkezőjét. De az biztos, hogy az "incel korszakom" előtt, mikor közel egy évtizedig próbáltam meg aktívan párt keresni, gyakorlatilag nulla eredménnyel, azért nem hibáztatható semmilyen belső tulajdonságom, hiszen esélyt sem adtak soha a nők. Normálisan, tisztelettel mentem oda minden nőhöz, akivel valaha ismerkedni próbáltam, az incel/blackpilled ideológiát pedig még csak hírből sem ismertem. Ezt már mind leírtam. Lehet itt puffogtatni az újabb lózungokat, hogy de a belső tulajdonságok, meg a kisugárzás stb, de a valóság az, hogy a külsőm miatt nem adott nekem esélyt soha senki, sőt még nagyon sokszor viccet csináltak belőlem, vagy épp megaláztak. És igen, ezek ti voltatok, a privilegizált női nem. Ti tettetek incellé, lelki nyomorékká. Lehet hogy nem te személy szerint, de te is ugyanazt a rendszer véded foggal-körömmel, ami ezt okozta.

5. Az utolsó mondatod megint semmitmondó lózung.


"Igazából akármit is írok, az neked úgysem lesz jó, annak könyvelsz el, aminek akarsz. Engem a családom, a legjobb barátaim és a párom véleménye érdekel. Random hisztikéző incelkéé pont ugyanannyira érdekel, mint ahogyan őt az ész érvek és a tények, magyarul semennyire."


Akkor minek vergődsz itt? Töröld ki a kérdést az előzményeidből, és nem kell ide írni többet.


"Ne a feminizmust okold mindenért is. Nem önző az, aki feminista. Én is az vagyok, és emellett előnyben részesítem a hagyományos családmodellt is. Szeretnék férjet, feleség akarok lenni, és többszörösen is anyuka. Ebben pl mi az önzőség?"

A feminizmus a JELENLEGI (azaz az elmúlt 20-30 éves) formájában semmi másról nem szól, mint a női felsőbbrendűségről. Ami nyilvánvalóan egy önző, kisajátító ideológia. Azt pozitív dolognak tartom, hogy férjet és családot szeretnél, ezzel nincs is semmi baj (a csomag által felvázolt új rendszerben sem lenne!).

aug. 21. 14:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!