Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1661/3300 anonim ***** válasza:
86%

"csak mert neked viszket a farkad."

"Miattatok viszket."

Ki gondolta, hogy neked a párkapcsolatra "viszket a farkad". Az ember azt hinné ez a párbeszéd a szexről szól...

aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1662/3300 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ennek a szex is a része. Bocsi ha félreérthető volt az az egy kommentem, de korábban már sokszor kifejtettem a nagyobb képet...
aug. 21. 00:14
 1663/3300 anonim ***** válasza:
67%
#1661: veled (vagy bárki mással való) párkapcsolatra se kényszeríthetsz másokat. Senki sem tartozik neked sem a közelségével, sem az érzelmeivel, sem pedig bármennyi rád fordított idővel és figyelemmel.
aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1664/3300 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a történelemben sosem volt olyan pont, amikor mindenkinek lett volna párja, és a külső fontossága sem újkeletű dolog. Kicsit olvass többet, hátha rájössz.

Senkinek sem tartozik neked semmivel. Azt sem várhatod el senkitől, hogy a barátod legyen, nos a párkapcsolatot ugyanígy nem kérheted számon senkitől.

aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1665/3300 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy nem volt olyan pont, de a social media előtt nem volt ennyire torz a nők önértékelése. Ma egy 5/10 azt gondolja magáról, hogy 8/10, mert a sok simp likeolja meg kommentelget az insta képei alá.
aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1666/3300 A kérdező kommentje:

#1664

Mondod ezt úgy, hogy egy olyan rendszer haszonélvezője vagy, ami sokunkat eleve kizár a párkapcsolatból, vagy épp vért kell izzadni hozzá. Mint írtam, felesleges bármi olyanra hivatkozni, hogy mi jár és mi nem.


Ezen a rendszeren lehet változtatni. Pont.

aug. 21. 09:09
 1667/3300 anonim ***** válasza:
74%

1667, a többség nem fog a saját maga ellensége lenni akkor sem, ha neked ez nagyon fáj. Márpedig ez kéne egy olyan változáshoz, amit javasolsz.

Ezt bárki beláthatja, aki még képes ésszerűen gondolkodni.

Még a jelenlévő incelek többsége is belátja.

Ha egy 1-2 százalékos kisebbség támogat csak valamit, abból nem lesz semmi.

aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1668/3300 anonim ***** válasza:
11%
1666: Meg a 9/10 -es férfi találkozik és szexel vele.
aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1669/3300 A kérdező kommentje:

#1668

Rengeteg történelmi példa van arra, hogy egy jól szervezett, céltudatos kisebbség jelentős eredményeket tudott elérni. Egyébként nem biztos, hogy csak incelek támogatnák ezt. Átlagemberek, normie-k is jobban járnának, hisz a jelenlegi rendszerben a férfiak legtöbbször kénytelenek a szintjük alatt párt keresni. Mivel a szintjükön lévő nők már a chad szint felé kacsintgatnak inkább.

aug. 21. 10:02
 1670/3300 anonim ***** válasza:
16%
1668: Igen, 3 évvel ezelőtt ezen az oldalon még én egyedül érveltem a sok feministával szemben.
aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!