Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1691/3300 anonim ***** válasza:
61%

1688, biológia 5* ismét... Te nagy tudású, ennél a bőrtípusnál nincs olyan, hogy "kellő és fokozatos mennyiség". Ez csak égni képes. Pár perc alatt is. Tudom jól, mert az enyém is, 50+ faktoros, nem gagyi drogériás fényvédő mellett is. Hello, genetika ugye... Ez is. Mint nagyjából minden.

Abba már bele se menjünk, hogy az imádott és áhított barnaságod az egy védekező reakció, illetve a károsodás jele. Egész egyszerűen nincs olyan, hogy "egészséges barnaság". Viszont a bőröregedést kiválóan tudja gyorsítani, és azt nem (sem) fordítja vissza a 2 liter víz meg a hidratáló, amiket még úgy szeretsz emlegetni. Ja, a rákot sem...


Szövegértelmezés is 5*: senki nem állított olyat, hogy a katonaság LÉNYEGE a verekedés. De valamivel rá kell kényszeríteni embereket dolgokra... Ha máshogy nem megy, akkor erőszakkal.


"még magad sem hiszed el ezt a dupla-hazugságot hogy edzettebb nem lett"

Én nem (tév)hitre alapozok, azt te szoktál. Láttam a saját szememmel. Viszonylag fiatalon is.

aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1692/3300 anonim ***** válasza:
88%
Legalább annyira lehetnétek őszinték hogy beismerjétek, hogy a betegek és minél valószínűbb betegek szaporítása önző önérdeketek, nem pedig a többségi társadalom egészségét szolgáló szent ügy.
aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1693/3300 anonim ***** válasza:
73%

1686 nem.... Azért, mert képesek vagyunk normálisan viselkedni, míg ti egyértelműen nem.



Semmire nem válaszolsz érdemben, ha eddig nem tűnt volna fel. Csak hülyeségekkel dobálózol.


Senki nem beszélt még veled semmit, csak azt hiszed, hogy neked mindig mindenben IS igazad van és mindig mindenért más a hibás. Te soha nem rontottál el semmit, mindenki más tehet arról, hogy ilyen vagy....



Nincs igaza. Átlag férfi átlag nővel van együtt, legalábbis ott, ahol én élek, biztosan.



1687 kijavítalak:



Te teljesen normális vagy a kérdező el ellentétben, ugyanis te nem szólsz bele a másik dolgába, és nem is kényszeríted rá azt a többi emberre, ami neked tetszik. Nah, így már helyes is lett az állítás. 🥰

aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1694/3300 anonim ***** válasza:
17%

Nincs így, tehát nem fogja beismerni senki.

Tekintsünk el ettől az intézkedéscsomagtól, az incel (sikertelen férfi/nő) is csak annyit szeretne, ami más (nem [ennyire] fos genetikájú) embereknek viszonylag könnyedén, természetesen összejön. Indokolatlan emiatt hibáztatni vagy önzőzni, teljesen normális igényről van szó. Ennyi erővel a szerencsésebb adottságúak is mindannyian önzőek, hogy nem mondanak le egy életre - természetesen angyali mosollyal az arcukon és derűvel a lelkükben! - a szexről, az intimitásról, a férfi-nő kapcsolódásról stb. Ilyen alapon ők miért is nem önmegtartóztatnak inkább? Hát az lenne csak az igazán szent dolog... Amúgy is túl van népesedve a Föld...

aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1695/3300 A kérdező kommentje:

#1695

A Föld túl van népesedve, de nem Európában vagy Amerikában. A nyugati típusú társadalmaknak folyamatos népességfogyás van, többek között a feminizmus önző tanításai miatt. Egyébként már ezt is kitárgyaltuk.

aug. 21. 13:13
 1696/3300 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem minden incel nem normális. Amelyik normálisabb életmódú, pozitívabb, egészségesebb, szorgalmasabb, nem mindene rút csak részei stb., annak alapból több az esélye a nőknél mint egy bezárkózó, depressziós, lusta totálnyomorék incelnek.
aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1697/3300 anonim ***** válasza:
68%

1696 ha neked feminista hülyeségnek számítanak a KIBACOTT TÉNYEK, akkor biza elég nagy baj van veled, de ezt már azért eddig is tudtuk, ez nem újdonság. Ahelyett, hogy itt p1cs0gsz, tegyed rendbe magad, különben továbbra sem fogsz kelleni senkinek.


De, válasz. De jó, kicsit kifejtem neked, egyszerűen, hogy te is értsd meg....



A "csomagotok" arról szól, hogy hogyan nyomjátok el a nőket. Ti incelek úgy általában utáljátok is a nőket, főleg a feministákat, mert szerinted a mi hibánk az, hogy neked nem jut nő, holott ez nem igaz.



Egy normális ember nem kényszeríti rá a másikra az akaratát. Egy normális ember nem tekint lényegében tárgyként a másik nem tagjaira. Egy normális ember nem akar ALAPVETŐ EMBERI JOGOKAT sérteni. Egy normális ember szerint nem mindenkiben van folyamatosan a hiba, hanem képes belátni, ha bakot lőtt. Egy normális ember azért úgy szokott gondolkozni is, mielőtt ír/beszél.



Igazából akármit is írok, az neked úgysem lesz jó, annak könyvelsz el, aminek akarsz. Engem a családom, a legjobb barátaim és a párom véleménye érdekel. Random hisztikéző incelkéé pont ugyanannyira érdekel, mint ahogyan őt az ész érvek és a tények, magyarul semennyire.



1697


Ne a feminizmust okold mindenért is. Nem önző az, aki feminista. Én is az vagyok, és emellett előnyben részesítem a hagyományos családmodellt is. Szeretnék férjet, feleség akarok lenni, és többszörösen is anyuka. Ebben pl mi az önzőség?

aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1698/3300 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy egy szorgalmas incelnek 0% esélye van a nőknél bármi miatt is, az szerintem a depressziós incelek által terjesztett káros hülyeség. Ez olyan minthogy a szegényemberből is van aki szorgalmasan dolgozik, meg a henyélő szegényember aki mindig azt bizonygatja, hogy minek hajtani.
aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1699/3300 anonim ***** válasza:
29%

1697, csak az 1693-asban az önzőzésre meg a "szent ügy"-re reagáltam ezzel.

Ha belegondolunk, a Földnek az lenne az igazi, ha már egyetlen új ember sem foganna meg, a meglévő állomány pedig jelentősen megfogyatkozna. Úgyhogy hajrá, lehet masztizgatni élethosszig mindenki másnak is, nem csak nekünk - egy szent ügy érdekében, önzetlenül, hisz mint tudjuk, ez az egyetlen 100%-os fogamzásgátlási módszer...

Túl ezen is, ők mit önzősködnek, hogy a saját fizikai és érzelmi szükségleteik kielégítése végett keresnek és tartanak fenn kapcsolatot?! Legyenek önzetlenek, és maradjanak szépen maguknak.


Szóval vagy mindenkibe beleállunk az önzősége miatt, vagy senkibe! Így fair. Nem ám csak az egyik oldalt baszogatjuk mindenért...

aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1700/3300 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem lehet az inceleknek az a blackpillesen abnormálisan lusta, nagyon ápolatlan, otthonülős része, amelyiktől a szorgalmas, normális incelek is undorodnak.
aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!