Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1621/3300 A kérdező kommentje:
De mindenki nem lehet sem olimpiai sportoló, sem gazdag motiváló coach.
aug. 20. 11:04
 1622/3300 anonim ***** válasza:
34%

“pl. Nick Vuicic kéz és láb nélkül megcáfolja ezeket a téveszméket”;


Nik Vuicic -nak high tier normie/Chad kinézetű arca van, csak hiányzik a többi része.


Ő jó bizonyíték arra, hogy az arc mennyivel fontosabb manapság, mint mondjuk a jó test, amit sportolással érhet el az ember.


Ha Nick Vuicic arca mondjuk félig le lenne bénulva, senki se lenne kiváncsi rá.

aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1623/3300 anonim ***** válasza:
91%

#1622

Nem is kell, az én párom se az.

aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1624/3300 A kérdező kommentje:

#1624

De gondolom nem is született rondának.

aug. 20. 11:50
 1625/3300 anonim ***** válasza:
56%

#1625

Kinek mi. Szerintem jóképű és jó alakja van, de több barátnőm szerint olyan semmilyen feje van. Mindenesetre az is biztos, hogy sose ábrándozna olyan elmebeteg dolgokról, mint te.

aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1626/3300 anonim ***** válasza:
30%

“Mindenesetre az is biztos, hogy sose ábrándozna olyan elmebeteg dolgokról”:


Mert örül neki, hogy nagy nehezen sikerült lockolnia valamit. Nem akar megint incel lenni a Tinderen, jó neki ott a kapcsolatban. Befogja a száját, rendes gyerek ő.

aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1627/3300 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan mondom, én ha nő lennék, csak blackpilled férfival tudnék járni. Hogyan vagytok képesek elfogadni, hogy a pasitok folyamatosan hazudik nektek?


Ötlet: Egyszer hallgassátok le valahogy, miket mond, amikor a barátaival sörözik és azt hiszi, nem halja nő.

aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1628/3300 anonim ***** válasza:
20%
hallja
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1629/3300 anonim ***** válasza:
80%

#1627

A párom sose volt fent társkeresőn; az első exe a gimnázium alatt volt vele kettő évet, a másodikat egy koncerten ismerte meg, akivel szintén kettő évig volt, most pedig velem van lassan már négy év. Engem egy kiállításon szólított meg.


#1628

Mindenki magából indul ki. Talán neked hihetetlen, de nem minden férfi utálja a nőket és kétségbeesésében állandóan hazudik nekik. Hallottam már vissza a túl sok bort ivott párom szavait a haverjaitól, és azon kívül, hogy egy kicsit többet fecseg a szexuális életünkről (például nem kell dicsekedni a barátainak, hogy ő milyen jól nyal, vagy hogy én milyen jól szopok), mint értékelném, nem derült ki semmi. Az a baj, hogy magadból indulsz ki, holott minden féfi más.

aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1630/3300 anonim ***** válasza:
11%

1170 Mélyen megvetem a prostikat. Sosem voltam egynél sem, nem is leszek. Le sem köpném őket.

1237 Fel sem veszed a versenyt fizikálisan egy férfival. Jó lenne ezt végre megérteni.

1245 Elérkeztünk megint a farokmérethez? :D Te talán 90-60-90 vagy?

1249 Femcel

1251 Szóval lúzer is vagy. Férfiként ilyen mentalitással sosem kapnál nőt, de fordítva, nőként férfit simán.

1264 A homárokat ugyanannyira gyűlölöm, mint a nőket. Sosem vonzódtam férfihoz, sosem voltam férfival, nem is leszek. :)

1274 Elég beteg dolog idegenekkel megosztani, mikor kefélsz a balfácán férjeddel.

1282 Másra sem vágyunk, mint egy ringyóra, aki büszkén állítja, hogy sok pasival volt dolga xD szegény csávód, na ő az igazi lúzer.

1296 Az ember színe fehér.

1306 És még mi vagyunk perverz disznók, amikor ti feldugjátok magatoknak a répát meg az uborkát, amit később a családtagotok megehet xD Láttam elég ilyet annó snapchaten xD

1340 17 évesen értelmesebb, racionálisabb ember voltál, mint most. Visszafejlődtél. Egy olyan téveszmét kergetsz, amibe házasságok milliüi buktak bele.

1371 Figyelmet csak a nők akarnak

1378 Nem vagy képes felismerni az életben a logikai kapcsolatokat. Jó genetikájuk van és jó helyre születtek. Elég megnézni két világbajnok úszónkat, Milákot és Kóst. Budapesten, vagy budapesti agglomerációban felnőve aztán rohadt nagy feladat élsportolónak lenni. Mit szóljon az a gyerek, aki egy zsáktelepülésbe születik az Alföldön vagy Északkelet-Magyarországon?

1382, 1384 A macska önmagát imádja, rabszolgának nézi az embert. Nem tűnt még fel nektek? 40f neked meg lehetne több eszed annál, hogy 6 macskára pazarlod az időd. 1449 Hasonló arcú nővel nem találkoztál még? Miért nem próbálkozol azoknál? Sajnos veled tényleg kibasztak az égiek.

1475 És pont ez az óriási probléma. A dagadt, közepes személyiségű nők átlag alattiak, az átlag alatti férfi a szintjük, ehelyett a sok simp miatt mégis magasabbra teszik magukat, és inkább lesznek egy jobb pasi n. kitartottjai, mint a saját szintjüknek egyedüli, őszinte kapcsolaton alapuló társa. És ezért kéne alaposan megverni az összes simpet.

1485 Te sem a gyógyszerek miatt híztál, hanem mert nem volt megfelelő a mozgásod és a táplálkozásod. Nem a gyógyszer fogyasztja el helyetted a liter kólát, vagy a zsíros, ch-val teli kaját.

1499 Napi húszezer lépés elég komoly mozgás azért..

aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!