Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1601/3300 anonim ***** válasza:
76%
Akkor keresd, mert leírtam.😉 Hajrá!
aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1602/3300 anonim ***** válasza:
39%
Rendben, mondjuk undorító torzszülött képed van nőként. Akkor mi a fasság: taszító szövegeket ontani, otthonra begubózva rontani az egészségedet, a torszülöttséget még egyéb csúnyaságokkal rontani minden szépségápolási dolgot lefikázva. Vagy szimpatikus módon kommunikálni, kimozdulva sok barátot szerezni és amennyire tudsz szépítkezni. Hogy leszel vonzóbb és boldogabb?
aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1603/3300 anonim ***** válasza:
36%

1601 (ma 19:17), Kérdező, nagyon egyszerű a dolog, ugyanaz, mint az inceleknél. Pocsék gének ➡️ Nem vonzó kinézet (főleg arc - koppra ugyanilyen apámnak meg apám apjának volt, csak ők férfiként ezzel még éppen megütötték az átlagos szintet, persze ők is még egy más korban/világban...) ➡️ Instant off (mert akárki akármit hadovál össze-vissza, a külső az első szűrő, ha azon nem megy át az ember, akkor eleve nincs is miről beszélni)


Egyébként ma volt egy programunk a családdal. Olyan helyen voltunk, ahol durva tömeg volt, nyitás előtt 1 órával már alig lehetett látni a belépésre várakozók sorainak a végét. Direkt figyeltem. Nos, qrvára nem voltak azok a nők sem olyan csodálatosan öltözöttek, edzettek, kiemelkedően "ápoltak" (igényesek). Hagyjuk már... Egyik felveszi a testhez simuló egyberuhát jócskán elhízott alma alkatúként. Másik a rövidnadrágot vaskos, brutál narancsbőrös combokkal. A harmadik pálcika, mint én anno, az meg ezt "mutogatja". Semmi különös hajak, semmi komoly smink (35°C-ban hová is? lefolyni? 😃). Viszont a feje, az arcberendezése alapvetően egyiknek sem volt problémás. Ennyi. Volt is mellettük férfi. Többnyire nem "Chad", nem átlag feletti, de én még közülük is bármelyikért kis túlzással a fél karomat adtam volna...

aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1604/3300 anonim ***** válasza:
43%
A majmok közül is vannak a szépségesek akikkel azonnal akarnak az ellenkező neműek párosodni, meg a rútak, akiknek akár több évnyi barátszerzés, kurkászás és sok szorgalom kell hogy összejöjjön valami. A blackpillesek nem, a majmok viszont értik. :)
aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1605/3300 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy fennakadsz a szűrőn, ha vetés nélkül akarsz aratni.
aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1606/3300 A kérdező kommentje:

#1605

Ezek szerint te a majmokkal teszed magad egy szintre. Mi, incelek picit többre törekszünk. Még a végén kiderül, hogy az incelség az evolúció következő lépcsőfoka, ami kivezeti a társadalmat a romlott liberális erkölcstelenségből?

aug. 19. 22:03
 1607/3300 anonim ***** válasza:
63%

"Mi, incelek picit többre törekszünk."

Csak ennek a törekvésnek sehol, semmi nyoma sincs.


"Még a végén kiderül, hogy az incelség az evolúció következő lépcsőfoka, ami kivezeti a társadalmat a romlott liberális erkölcstelenségből?"

Nem. :)

aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1608/3300 anonim ***** válasza:
22%
A kamuzás és a lustaság épp hogy ellentéte az erkölcsnek. Az őszinte önkritika és a szorgalom az ellentéte. Amikor elismered hogy igenis hányadék fejjel is tudsz szépítkezni, edzeni és jócselekedetekkel több barátot szerezni.
aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1609/3300 A kérdező kommentje:

#1609

Mit szépítkezzek? Mondd meg. Válaszolj egyenesen.

aug. 19. 22:48
 1610/3300 anonim ***** válasza:
50%
Én eddig csak nagyon ápolatlan inceleket láttam. Mindent! Ha az átlagember tíz percet van a fürdőszobában a Chad meg tizenötöt, akkor te legyél húszat. Ha az átlagember évente egy órát olvas szépség, divat témában meg néz videókat, a Chad meg tízet, akkor te nézz húszat. Ha az átlagember kitisztítja a lakását, a Chad pedig még egy szép tükröt is elhelyez amin az izmait nézegetheti, akkor te a tisztítás és a szép tükör mellett virágot is tegyél vázába. Egy szorgalmas mindig talál teendőt magának.
aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!