Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1561/3300 anonim ***** válasza:
36%
Ki volt a hibás aki nem járt már akkor sportolni rendesen amikor 4 kiló feljött? Ki a hibás, hogy te nem barátkozni próbálsz csajokkal mint más alacsony státuszú hímek, hanem társkeresővel rohansz a falnak? Ki a hibás, hogy nem vált extrovertált hobbikra? Mert biztos hogy nem a Chadek meg a politikusok. Azok pihenés helyett mennek rendesen edzésre ha felszedtek három kilót.
aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1562/3300 anonim ***** válasza:
Nem henyélnek amíg feljön 30.
aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1563/3300 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok a hibás, most jobb? Tudom, ezt akarod hallani...

Amikor még nem híztam el, akkor sem volt semmi sikerem.. :D Levegőnek néztek mindig. Nem henyéltem, kiütött a gyógyszer, amit az Általad, ha jól emlékszem, tudományos csodafegyverként aposztrofált pszichoterápia alatt kellett szedjek... Pihenj egyet, nem tudsz épkézláb érveket felsorakoztatni... 36F

aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1564/3300 anonim ***** válasza:
"nem barátkozni próbálsz csajokkal" ha annyi millióm lenne, ahányszor Friendzone ba kerültem.:D
aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1565/3300 anonim ***** válasza:
Na hát akkor ez meg is válaszolja a főkérdést. Nem a mostani igazságos és természetes társadalmat kéne megváltoztatni. Hanem a sok szomorú, nem elég kitartó, hibáiból nem tanuló és henyélő incelt kell továbbra is pszichiátereknek kedélyjavítózni, biztatgatni, tanítgatni, amit csinálnak is szorgalmasan.
aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1566/3300 anonim ***** válasza:
0%
16:33 Okés, és a személyenként kb. 20 millió forintos pszichoterápiat ki fogja finanszírozni? 36F
aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1567/3300 anonim ***** válasza:
39%
Nyiss másik topikot erre a téveszmédre is.
aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1568/3300 anonim ***** válasza:
40%
Milyen téveszme? Inkább válaszolj a felvetett dolgaira, vagy pihenj egyet! :) 36F
aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1569/3300 anonim ***** válasza:
TB-ből tudsz menni pszichiáterhez. Nem mindenki 20 milliós súlyos eset mint te. 70 éves korodig 34 év alatt csak össze tudod még te is gyűjteni az államkasszába, ha nem akkor is túléli a költségvetés. Neked ez a pihenés a mániád, így értem miért szedtél fel ennyi kilót.
aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1570/3300 anonim ***** válasza:
23%
1570 válasz született.. ebből volt aki leírta hogy a TB Pszichológus/Pszichiáter nem hatékony. Sajnos nem figyelsz, ezt tapasztaltam máshol is... A költségvetésbe csak befizetek, pszichológusi kezelés kb. 2 havonta egy alkalomra jutna 10-15 perc. A pszichiáteri kezelés számomra Hízlalda, de ezt írtam is korábban és az sem több 2 havonta 10-15 percnél... ...Neked kell pihenni, de ott sem figyeltél rám, hiszen nincs épkézláb érved vagy javaslatod... 36F
aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!