Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1531/3300 anonim ***** válasza:

14:17 Ezek után tényleg nincs nézeteltérés kettőnk között.

"Én úgy gondolom, ha pasinak születik az ember, akkor valamiben fel kell tűnni, ahhoz, hogy könnyebben találj társat."

Én is így gondolom, a "ha egy férfi szebb az ördögnél az már megfelelő" mentalitás szerintem egy szomorú korból származik, a háború utáni világból. Ott kisebb nőtöbblet volt a társkeresési korosztályban, ma inkább fordítva van. Köszönöm a hozzászólásod! 36F

aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1532/3300 anonim ***** válasza:
14:19 "Attól, hogy a párkeresés nem megy, még nem kéne a gyeplőt eldobni és hagyni, hogy menjenek a lovak amerre akarnak." De mi ennek a motivációja, ezt ki tudod fejteni? Köszönöm szépen! 36F
aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1533/3300 anonim ***** válasza:
100%

1533, nem tudom. Nekem nagyon fontos, hogy jól érezzem magam a bőrömben, a munkahelyemen, az otthonomban, meg úgy általában az életemben. Nem értem, ez hogy nem motiváció.

De, hozzá kell tenni, hogy nekem a párkapcsolat nem igazi prioritás, szerintem ebből fakad a merőben eltérő nézőpont.

Tudom, hogy van, akinek ez az élete alfája és omegája, de soha nem értettem. Olyasmi lehet, mint, hogy ki szereti a tökfőzeléket és ki nem. Nem megmagyarázható és nem megoldható "probléma". Egyéni beállítódás kérdése.

De, egy ember meglétére, vagy nem létére alapozni a boldogságot szerintem hatalmas ballépés, mert szinte borítékolható az állandó instabilitás és kudarcélmény.

Szóval, nem értem miért nem egy mindenkitől független boldogság a cél, amibe tök jó, ha egy megfelelő pár is részt vesz, de nem kihagyhatatlan összetevő.

De, ennek az alapja az, hogy úgy nőttem fel, hogy a kapcsolatokban fikarcnyit se hiszek, vagy bízok. Igen rossz minták vannak a családunkban. Se érzelmileg, se racionálisan nem tartom jó ötletnek egy kapcsolat köré felhúzni önmagad és az életed. Gondolom, ha más másképp nő fel, másra akar építeni.

aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1534/3300 anonim ***** válasza:

"Én is így gondolom, a "ha egy férfi szebb az ördögnél az már megfelelő" mentalitás szerintem egy szomorú korból származik, a háború utáni világból. " Mint az a gondolat, hogy, ha nem ver, nem nőzik és hazahozza a fizetését, akkor máris jó társ.

De, szerintem az is igaz, hogy lehetsz bármilyen ocsmány, ha van elég pénzed és/vagy hírneved, amiben az asszony sütkérezhet. Persze nem szerelem, de párkapcsolat még lehet így.

aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1535/3300 anonim ***** válasza:

14:40 Ne haragudj,nem jöttem rá eddig és nem azonosíthatóak a Válaszolók... Te Hölgy vagy?

"Nekem nagyon fontos, hogy jól érezzem magam a bőrömben, a munkahelyemen, az otthonomban, meg úgy általában az életemben."

Teljesen jogos, én úgy választottam hivatást, hogy biztos legyen az elhelyezkedés és jó jövedelmi lehetőségeim legyenek (elsősorban Társkeresés miatt). Ez közel 20 évvel ezelőtt volt... Ma már kb. Ki vagyok égve, így tudom, hogy nem ez lett volna a megfelelő módszer. Köszönöm a válaszod, egyébként. :) 36F

aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1536/3300 anonim ***** válasza:

14:41 Ha hiszed,ha nem, vannak erre kutatások... :D 36F

[link]

aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1537/3300 anonim ***** válasza:

1536, igen nő vagyok :)

Nekem meg volt az az előnyöm, hogy bármit választhattam, mert anyagilag erős a családi háttér. Így óvónő lettem. Nagyon szeretem, de én meg épp azt sajnálom, hogy nem anyagilag jövedelmezőbb irányba mentem. Most, hogy emelgetik a fizunkat, már kezd látszani a fény az alagút végén, de évek óta foglalkoztat a váltás gondolata a pénz miatt. Azért nehéz meghozni a döntést, mert szeretem a munkám. Rossz alkunak tűnik, valami olyat csinálni, ami anyagilag jobb, de közbe utálom.

Most majd a 3. diplomának ugrok neki gyógyped irányba, mert szerintem az lesz a jövő. És azzal lehet esetleg magánba menni majd, ami jó pénzt hoz. És egy plusz diploma sose rossz :D

aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1538/3300 anonim ***** válasza:
1537, kimentem ezt a könyvet magamnak, ami a cikkben van és megkeresem. Köszi :)
aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1539/3300 anonim ***** válasza:
14:52 A családi háttérből annyit kaptam, hogy "jajj Fiam, csak munkahely legyen, nem fogunk ám eltartani... :D " ez persze a rendszerváltás utáni évek hatása volt Borsodban... De a Te esetében, picit OFF. . Magánóvoda, Bölcsőde esetleg? :) 36F
aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1540/3300 anonim ***** válasza:
14:55 Bocsi, melyik könyvre gondolsz? :D 36F
aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!