Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1511/3300 anonim ***** válasza:
28%
1510: A fogyásban igazatok van, számít az élet minden területén és bárki meg tudja csinálni. A többi viszont cope, a mai piacon marginális a hatása.
aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1512/3300 anonim ***** válasza:
73%

"Ha képes vagy elmondani értelmesen, logikusan, nem kizárva a korábban leírt információkat saját magamról, akkor elfofadom az álláspontod."

Leírtam már, olvasd vissza.

aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1513/3300 anonim ***** válasza:
0%
13:22 Ez igaz, de ha valaki pszichiátriai gyógyszerek miatt hízik el (várom a tudomány álláspontját, jelenleg nem kizárható az örökletesség a pszichiátriai betegségekben) akkor hagyja abba? 36F
aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1514/3300 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok alkoholista de mindjárt bontok egy sört
aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1515/3300 anonim ***** válasza:
13:29 Csak mértékkel! :) 36F
aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1516/3300 anonim ***** válasza:
Ha már alkoholizmus, az addikcióra való hajlam is öröklődik. Persze, a minta is hozzátesz a függők gyermekei esetében.
aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1517/3300 anonim ***** válasza:
13:31... Lassan kész blackpill leszünk ezen kérdés alatt... 36F
aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1518/3300 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, én amikor küzdősportoló csupa fiúbandát láttam lemenni diszkóba, nem volt problémájuk a becsajozással. Amikor nem sportolnak, akkor is egymást mutatják be a csajoknak. Amikor csupa fiúk fociznak, ők is utána beülős helyen egymást mutatják be csajoknak és összejönnek velük. Eközben a dagadt, depressziós, rosszulöltözött, egyre csökkenő kapcsolatrendszerű incelek tudományos cikkeket keresnek a lustaságuk és 0% esélyük igazolására. De ez egy önbeteljesítő jóslat: tényleg ilyen negatív hozzáállással és lustasággal az amúgy sem fényes állapotodat rombolod tovább ahelyett hogy csatlakoznál a szorgalmas emberekhez.
aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1519/3300 anonim ***** válasza:
40%
13:33 Nem pihensz...Egész életemben kitűnő tanulmányi eredményekkel rendelkeztem, olyan területen ami "versenyképes". Rendszeresen része volt a sport az életemnek és gyakorlatilag 0 sikert értem el a jóképű férfitársaimmal szemben, akik töredékét fektették bele az életükbe. Erre Te: miért hagytad abba... Szerinted? :D 36F
aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1520/3300 anonim ***** válasza:
0%
13:33 Két kommentem lesz, ne haragudj...Most vettem észre ... Tudod mennyit keresnek a focisták? Persze, hogy népszerűek a lányoknál. :D 36F
aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!