Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1481/3300 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, fordítva ülsz a lovon. Ezt sokan, sokszor leírtuk már neked, következetesen nem vagy hajlandó tudomásul venni, ezért is maradsz incel. Ezek után megérdemled a saját magadnak generált következményt.
aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1482/3300 anonim ***** válasza:
0%
12:33 A sport rendszeres volt. Mellékhatása ezeknek a szereknek a hízás...olvass többet róla! Nem én voltam az egyedüli. Szerintem sosem szorultal rá ilyenre... 36F
aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1483/3300 anonim ***** válasza:
0%
12:33 Összevisszaság van a válaszolók személyét illetően, de ha Te említetted a katonaságot, mint megoldást, akkor tájékoztatlak, hogy pl. 40 F Incel volt sorkatona... 36 F
aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1484/3300 anonim ***** válasza:
48%
1483-as, én szedtem ilyen gyógyszereket, én is híztam tőlük. Tudod mit csináltam? Leszoktam a gyógyszerekről (nehéz volt, de nem lehetetlen), sportolni kezdtem és lefogytam. Tehát nincs olyan, hogy nem lehet lefogyni, mert (tetszés szerinti gyenge kifogás).
aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1485/3300 anonim ***** válasza:
41%
Minden incelnek és femcelnek az lenne az egészséges és pozitív gondolkodás, hogy nagy hátrányból indulok, de majd az átlagnál nagyobb szorgalmammal fogok sikert aratni. Náluk rosszabb helyzetűek még parasportra is szorgalmasan elmennek, vagy szegényemberként 12 óráznak és van feleségük. Nem negatív szövegűek, lusták orvoshoz menni, dagadtak, rosszulöltözöttek meg még ki tudja mi egyebet engednek meg maguknak amit még egy Chad vagy átlagember sem. Az óriási kényelemnek az igazságos ára hogy nincs partnerük, ha ez így megéri nekik akkor minek bármi panaszkodás. Ha meg nem éri meg, el kéne felejteni a lustaságot, hogy te 3-4x mész el sportolni míg más heti ötször.
aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1486/3300 anonim ***** válasza:
0%
12:42...leszoktam, így a plusz 30 kg-ból már csak 20 van... :D
aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1487/3300 anonim ***** válasza:
0%
A maradék dolgok, amiket írtál... ifjú koromban rengeteget sportoltam és olyan irányban tanultam tovább, hogy versenyképes legyek a munka világában. A szorgalom mintaképe voltam... De mivel erőfeszítéseimet nem koronázta siker (finoman fogalmazva) így ma már egy elhízott, a munkában kiégett férfivé váltam. 36F
aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1488/3300 anonim ***** válasza:
51%

“Tehát nincs olyan, hogy nem lehet lefogyni, mert (tetszés szerinti gyenge kifogás).”:


Egyetértek. Ez 30 évvel ezelőtt számított is a nőknek.


Ma viszont lehet hízni, fogyni, fejlődni. Nem fog érdekelni senkit, a nők simán kiválasztják a Chad genetikát Tinderen.

aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1489/3300 anonim ***** válasza:
25%
12:51 Sajnos nem tudlak cáfolni. Amíg gőzerővel tanultam és készültem a szakmai életemre, a Chadek toronymagasan népszerűbbek voltak a lányoknál/nőknél, minimális erőfeszítéssel... 36F
aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1490/3300 anonim ***** válasza:
65%
És ki a hibás hogy most nem sportolsz ezzel növelve az esélyeidet, növelve a baráti körödet, javítva a külsődet... Mert biztos hogy nem a politikusok meg a Chadek.
aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!