Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1441/3300 anonim ***** válasza:
33%
1440-1441, ez meg ahhoz hasonló, mint nálunk, nőknél, hogy ha legalább tényleg normális nőkkel foglalkoznának helyettünk... De nem, hanem olyan bolondokkal, akik csoda, hogy még a kést nem állították beléjük álmukban vagy egy konfliktus során. De nem számít. Ez sem. Semmi sem. Csak a babaarc, a szépség. És akkor hozhat gyereket is a kapcsolatba, lehet exférj is, nem baj, ha a munka sem erőssége stb-stb., hosszan sorolhatnánk, mi minden van elnézve. A magamfajtának meg nyomják, hogy az a baj, hogy szar a személyiséged meg pszichés beteg vagy. Persze. Én nyilván. Ezek a félőrültek bezzeg... Kapja be a sok "okos"... Meg leginkább örüljenek, hogy anyucitól, apucitól, egyéb felmenőktől nem selejt gének jöttek... Mert ezen múlik, nem a 2 liter vizecskén 😃 (Istenem, ezt még megismételnem is felért egy agyhalállal.)
aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1442/3300 anonim ***** válasza:
26%

#1436: nő vagyok, te észkombájn.

#1437: nincs mit levágnom, eszetlenke, nő vagyok. Egyébként meg hihetetlenül útszéli vagy. Lehet, hogy vannak olyanok, akiknek ez a stílus vonzó, de nekem biztosan nem.

aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1443/3300 anonim ***** válasza:
71%

#1440: "ha nem látnám a kamuegyetemet végzett grafikust meg a 8 általánost végzett grafikust.. a csajommal lényegében."


Ez egyre jobb... hovatovább a tulajdonodként jogot formálni olyasvalakire, aki sosem választott téged - és más körülmények közt sem tenné, a legrémesebb álmában sem, hiába áltatod az ellenkezőjével magadat.

aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1444/3300 anonim ***** válasza:
32%

A téma álmodik a nyomorságán kívül, ha nem tűnt volna fel, az az ostobaság miatt is rémüldözik tőled mindenki, hogy a betegséget, a rosszulöltözöttség és az ápolatlanságot nevezed igényesnek. Ebből a "tiszta" ostobaságodból még mémet is lehetne csinálni. Elvadult szőrzettel, sápadtan, hájasan/girnyón, pattanásosan, csúnya szemüvegben, csiricsárén öltözve valaki győzködne egy öltönyös embert, hogy de ő nagyon ápolt, mert tiszta. És ezek után ostobán csodálkozol, hogy senki rád sem néz.


Meg ez a gáz, álomvilág ismerkedés is hogy te 3-4 alkalom miatt biztos versenyszinten fogsz sportolni sikeresen, ami lenyűgözi a csajokat. Aki Chad, van aki már 8 éve is sportol és azért néz ki jól a hülye feje ellenére is, ami vonzza a csajokat. Egy tipikus incel viszont csak lustán aratni akar vetés nélkül, majd leülni a számítógép elé, ahogy itt is látszik. 3-4 alkalomtól biztos hogy nem fogsz megtanulni jól sem zenélni, sem festeni, nem leszel kigyúrt vagy érsz el bármit amivel le fogsz csajokat nyűgözni. Ez olyan, minthogy azzal hogy tiszta vagy mert lefürödtél és fogat mostál akarsz tíz perc energiaráfordítással becsajozni. De ha ez neked hogy vetés nélkül nincs aratás nem logikus, hanem ennyire ostobán nem érted, akkor nem tudom mi az. Sok nagyon ronda fejű embernek van nője, ez csak egy kifogás hogy ne kelljen dolgoznod.

aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1445/3300 anonim ***** válasza:
74%

1432 senki sem mondta, hogy az incelek csal állatkínzók lehetnek, sőt. Szerintem normál ember nem bántja az állatokat.


1440 de nem látsz senkit sem a csajoddal, mert neked nincs is azod.

aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1446/3300 A kérdező kommentje:

#1435

Tudom, neked a fingod is rózsa illatú. Nevetséges vagy.

aug. 18. 19:56
 1447/3300 anonim ***** válasza:
68%
Hányingerkeltő, hogy azt hiszed, bármilyen jogot formálhatsz bármilyen nőre. Sose volt a tied, senki sem vagy a számára, engedd már el.
aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1448/3300 A kérdező kommentje:

Nagyjából így kell elképzelni az arcom: [link]


Nem ennyire durva, de jellegében hasonló. Az egyik oldalban van egy hatalmas "horpadás", emiatt aszimmetrikus az egész. És igen, tudom hogy ez pont műtétes fotó, de

1. Ilyen műtéteket csak Amerikában és talán Indiában csinálnak. Ott is piszok drágán.

2. Nem biztos, hogy az enyém műthető lenne.

3. Mint látható, sok emberen a műtét sem segít...


Ezt csak azért írtam, mielőtt megint idejönne például az az okos válaszoló, aki szerint gyűjtsek pénzt a műtétre és az majd megoldja minden problémámat.


#1448

Akkor te mint empatikus femináci, normális dolognak tartod, hogy a külsőm miatt (amiről nem tehetek) egész életemben magányos legyek, ne tapasztaljam meg a szerelmet, ne legyen gyerekem. Igaz?

aug. 18. 20:07
 1449/3300 anonim ***** válasza:
81%

#1449: "ne legyen gyerekem"


Csak magadra gondolsz. Szerinted mennyire örülne a gyereked, hogy ilyen külsőt örököl tőled?


"egész életemben magányos legyek, ne tapasztaljam meg a szerelmet"


Nem attól magányos valaki, hogy nem dughat. Ha szerinted igen, akkor a hiba a te készülékedben van. Hogy az egyetlen fajta emberi kapcsolat, amit el tudsz képzelni, az (szerinted) szükségszerűen szexuális is.

aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1450/3300 anonim ***** válasza:
52%

#1447: "Tudom, neked a fingod is rózsa illatú. Nevetséges vagy."


Te meg ilyen kocsmai szintű legalja.

aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!