Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1431/3300 anonim ***** válasza:
36%

Sztereotipia, hogy az incelek rosszul bannak az allatokkal. Ezt akartam mondani.



40F incel

aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1432/3300 anonim ***** válasza:
36%

“Aki úgy dönt, sikeres lesz a nőknél és Chad életstílust választ, megy sportolni és elér haladó vagy versenyző szintet, esetleg kondiba jár zabálva a fehérjét”:


Az ötlet jól hangzik és nem is a semmiből jön. A 80as és 90es években ez működött volna, viszont manapság sajnos már nem.


Nézd meg akár a nemrég meghalt szuperizmos Joeasthetics -et, a most olimpiát nyert Derek Lunsfordot, vagy akár a renaisance periodization nevű csatorna készítőjét.


Mind maximum 6/10 import nővel járnak, tehát nemhogy segített az izom, de a mai világban olyan mintha még hátrány is lenne .


Joeasthetics -ről szólva.. ő amúgy Chad lett volna szerintem, ha nem lett volna ennyire kigyúrva.

aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1433/3300 anonim ***** válasza:
23%
Rendben, akkor tegyük fel totál nyomorék vagy, sosem fogsz tudni becsajozni. Ez sem indok, hogy neked betegnek, gyengének és rosszulöltözöttnek kell lenni ezt igényesnek hívva, meg magányosan macskákat cirógatni és számítógépezni amikor ezt az időt a családtagok segítésére is fordíthatnád.
aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1434/3300 anonim ***** válasza:
47%

#1420: "a szaporodás a legősibb és legalapvetőbb ösztön, ami bele van kódolva az emberbe. Alapvetően mindenkit ezek hajtanak."


Téged lehet (ami a te szegénységi bizonyítványod), de egy csomó másik ember (köztük én is) már sikeresen meghaladta ezt a véglényszintet. Engem 1000%-ig biztos, hogy nem ez hajt.

aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1435/3300 anonim ***** válasza:
20%

“Engem 1000%-ig biztos, hogy nem ez hajt.”:


Kat kat kat. Na he ezt beírom, majd biztos felfigyel rá valami jó nő, aki értékeli ezt.

aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1436/3300 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem az hajt, akkor vágd le a micsodát és menjél át TRT terápiára. Gondolom nem akarsz.
aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1437/3300 anonim ***** válasza:
17%

1434, mennyire korlátolt vagy...

Most már a családtagok segítését húztad elő, ha már a többi ostobaság nem jött be. Akkor kérjük a levezetést, hogy ez a mi incelségünkön (femcelségünkön) mit változtat pozitív irányba. Ja, kihangsúlyoznám: LOGIKUS levezetést! Nem olyat, mint a 2 liter víz meg a peeling mint megoldás a ronda fejre... ez általános iskolai biológiából is 1-es.

Nem fogsz tudni semmi értelmeset összehozni ezúttal sem, ellenben én tudok jönni tapasztalattal. Az 1399. hsz. (ma 13:00) írója vagyok, femcel. Lassan 3 hónapja minden hétvégén szívességből "fuvarozgatok" családtagot. Elviszem, megvárom, amíg végez, hazaviszem. Számára segítség, nekem igazából szinte mindegy, nem különösebb megerőltetés, mondjuk azért üzemanyagköltség, autó amortizációja stb. Ez a hely egyébként a "vadászterepem", amit említettem. Nem fogod kitalálni, de én segítek: szart sem értem vele. Senki még csak rám sem néz. Nos? Jöhet a kisugárzás-duma vagy valami hasonló maszlag.

(Remélem, legalább nő vagy, közülünk vannak ilyenek, akiknek nem erősségük a logika és a racionalitás. De legalább akkor ne állnál bele azokba, akiknek egy kicsit jobban megy. Ha férfi létedre hoztál össze ennyi bullshitet, akkor helyetted is szégyellem magam.)

aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1438/3300 anonim ***** válasza:
29%

“Ez sem indok, hogy neked betegnek, gyengének és rosszulöltözöttnek kell lenni ezt igényesnek hívva”:


Jogos. Nemrég újrakezdtem a kondizást, de ezúttal mondjuk abból a célból hogy a naturál maximumot elérjem.


Ennek főleg az az oka, hogy éveken át próbáltam kondizni csajozás miatt, de utoljára feladtam, miután kiderült, hogy 2024* -ben ez már nem működik.


*: A 2024 -es piacon. Ha visszaállítanánk a régi világot a kérdező programjával, megint működne a kondizás.

aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1439/3300 anonim ***** válasza:
7%

“Akkor kérjük a levezetést, hogy ez a mi incelségünkön (femcelségünkön) mit változtat pozitív irányba”:


Leírva az őszintét, engem igazából nem zavarna, hogy incel vagyok, ha nem látnám a kamuegyetemet végzett grafikust meg a 8 általánost végzett grafikust.. a csajommal lényegében.

aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1440/3300 anonim ***** válasza:
22%
Ha ugyanezek a nők helyettem a magyar buszgyártást újraépítő CEO -t választották volna, ahogy egy rendes egészséges társadalomban történhetne, még örülnék is neki.
aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!