Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1421/3300 anonim ***** válasza:
30%

"vadidegen emberek továbbra sem tartoznak neked semmivel, és a jövőben sem fognak"



De te tartozol a Chad-eknek, ugye? :)



40F incel

aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1422/3300 A kérdező kommentje:

#1421

Később megpróbálok majd keresni egy képet, ami hasonlít.

aug. 18. 17:36
 1423/3300 anonim ***** válasza:
100%
Azt megköszönném kérdező, mert szerintem a többi hozzászóló sem érti pontosan így a helyzetet.
aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1424/3300 anonim ***** válasza:
53%

1414



Nem semmit mondó egyik sem, csak bacod megfogadni a tanácsokat, mert akkor tenned is kéne valamit, nem pedig csak várni a sült galambot.



A torz arcon is lehet javítani, ezt is írták már nem egyszer.



Legalább 10x leirtuk, hogy mi segítene neked,, csak ugye még kéne tanulni olvasni, na meg értelmezni is, hiszen ezek jól láthatóan nem mennek neked kicsit sem.


Nem. A maradék 80+% férfi közt van a normális, meg az incel. A normális ad magára, az incel meg....valszeg nem eleget.



Jó, kipróbáltál pár hobbit, de nem azért, mert érdeklődtél irántuk, hanem csak azokkal akartál nőt felszedni. Nagyon látszik, ha valaki kényszeresen akar párt keresni, azoknak általában emiatt nem jön össze.



Persze, 2 ugyanolyan hülye.....sosem állítottam, hogy ti egy ember lennétek.



Ugye ha tudnál olvasni, na meg értelmezni, akkor képes lettél volna felfogni, hogy nem te kérdező vagy egy személy a másik incikével, hanem egy másik kérdés írója...


Nem tárgyaltuk ki. Az nem tárgyalás, hogy valaki tényeket ír, te meg magasról lef0sod, mert éppen olyanod van.


De, a belső értékek hiánya is közrejátszott már akkor is. Belső érték egy bizonyos szintű önbizalom is, ami neked nem volt meg, ez egyértelmű.


Ne drogozd szét magad, de tenned mindenképpen kéne valamit, mert így fixen nem fogsz kelleni senkinek sem, nem véletlenül.



Az azért érdekes, hogy eleinte jajj, hát én nem gyűlölöm a nőket, meg blablabla, aztán most meg azért csak bevallottad, hogy bizony egy nőgyűlölő vagy, olyan f@szi meg egy NORMÁLIS nőnek sem kell.



1416 ezt te okoztad saját magadnak... Ennyire nehéz felfogni? Nem lehet, hogy nem a mindenkiben van hiba, hanem az incelekben?



Saját magadon kérjél csak számon mindent, barátom, mert már elmondtuk nem egyszer, mindenki b@szott ki veled, hanem csak te magad.

aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1425/3300 anonim ***** válasza:
66%

1420 ez butaság. Az, hogy társas lények vagyunk, ő nem azt jelenti, hogy folyamat dugni kéne...


Nem, a legalapvetőbb ösztön az nem a fajfenntartáshoz köthető. Sokkal alapvetőbb és fontosabb, hogy maga az egyén életben maradjon.



Beszélj a magad nevében, engem nem a b@szhatnék hajt.

Sokminden nem igazságos, és ez sajnso vagy nem sajnos, így van rendjén.



Saját magatokon kell változtatni, nem pedig a normális többségen.

aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1426/3300 anonim ***** válasza:
64%
1422 senkinek nem tartozom semmivel sem. Sem magyarázattal, sem segítséggel, sem szexszel, sem semmi mással.
aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1427/3300 anonim ***** válasza:
73%

Nekem jósnak kéne lennem: neked nem kell az egészségedet sem ápolnod, hisz így kitűnő elmebetegen, amit igényesnek hívsz. Mint amikor gáz ruhát és gyenge testet hívod igényesnek, mert tiszta.


Egy okozója van a magányodnak: saját magad. Az normális és természetes, hogy nem minden ember, vagy akár majom tud szaporodni. Viszont a családjuk és a génjeik azért nem halnak ki, mert segítenek sokmindenben a rokonaiknak és ez erősíti a családot. Ki tudja, lehet hogyha egyik gyerek rokonoddal fociznál, a kuzinodat védenéd be a diszkóban a kötekedőktől, vagy egy idős rokonodnak segítenél bevásárolni számítógépezés helyett, a gondoskodásod még meg is tetszene egy családcentrikus csajnak.

aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1428/3300 anonim ***** válasza:
65%
1428 adom. Nekem kB semmi nem vonzóbb annál, ha egy pasi jól bánik a gyerekekkel, meg az állatokkal. 🥰
aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1429/3300 anonim ***** válasza:
25%

"Nekem kB semmi nem vonzóbb annál, ha egy pasi jól bánik a gyerekekkel, meg az állatokkal"



Az egyik macskamat nagy hassal, FIP-sen szedtem ossze az utcarol es gyogyitottam meg.



40F incel

aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1430/3300 anonim ***** válasza:
35%

1430 mit vársz, mit mondjak? Hogy add a címet és házasodjunk is össze? 🤣



"Bocs", de én foglalt huszonéves vagyok. Kérdezgess a gyakorin, hogy melyik kamasz kislány feküdne alád. 😉🤣

aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!