Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1381/3300 anonim ***** válasza:
56%
Egy macska mondjuk jobb társaság, mint egy incel. XD
aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1382/3300 anonim ***** válasza:
26%

“Van a szorgalmas és okos ember, aki gyúrós könyveket és cikkeket olvas, szépségápolási videókból tanul, divatmagazinokból tanul, meg mindenhogy próbál okosabbá és vonzóbbá válni ezen a téren is.”:


Ezt csináltam 10+ évig. Oké annyi hiba volt, hogy a divatmagazinz nem maxoltam ki. Ismerős közbe nem csinál semmit és a jön a nő, mert jól néz ki.

Másik ismerősöm (bénábban néz ki nálam) meg pont a Fortnite és a Lol fogságába esett és onnan van barátnője.


A jelenlegi rendszerben a szaporodók egyik fele Chad, viszont a másik fele oofy doofy, aki megkerüli a piacot valahogy + nőből meg mindenki szaporodik. Ha az eugenikát hozod érvként, egyetértek vele, de ez most így nem az.

aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1383/3300 anonim ***** válasza:
24%

"Egy macska mondjuk jobb társaság, mint egy incel"



Az tuti. Van is nekem 6.



40F incel

aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1384/3300 anonim ***** válasza:
91%

"oofy doofy"

Ilyen szóhasználattal ne csodálkozz, ha a nők semmibe vesznek. XD

aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1385/3300 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy valaki sokkal szebbnek, vagy sokkal gazdagabbnak született ez nem kifogás, hogy te leszard a jó öltözködést, vagy a tanulást-munkakeresést. Ez csak egy ócska kibúvó, hogy a lustálkodásra és ápolatlanságra megint kitaláljatok egy depressziós kamueszmét.
aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1386/3300 anonim ***** válasza:
20%

"leszard a jó öltözködést"



En magamnak oltozkodok, nem masnak. Olyat cuccot veszek fel, ami nekem tetszik es kenyelmes.



40F incel

aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1387/3300 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan mint amikor a többet tanulóra kitalálják, hogy ő egy zseninek született ezért nem lehet versenyezni vele. Minek is többet tanulni nála. Pedig pont egy sokkal szarabb adottságúnak lenne intelligens sokkal jobban hajtania hogy sikeres legyen. Ehhez képest növeli a szakadékot, hogy az adottság mellett a szorgalomban is ég és föld a különbség: aki alapból jól néz ki az jár sokkal többet sportolni, szépítkezni és társaságba, míg a tipikus incel számítógépfüggő és incel forumokon próbál meg lustaságot igazoló depressziós kamueszméket kitalálni.
aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1388/3300 anonim ***** válasza:
66%
Szóval egy mélydepressziós, ápolatlan és lusta társsal hogy lenne boldog egy nő is. Így tökéletes és természetes szabályozás nélkül ahogy van, még a csávók is szívesebben lógnak pozitív, sportos és okos emberekkel minthogy azt nézzék hogy valami depressziós wowfüggő udvarol a húguknak.
aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1389/3300 anonim ***** válasza:
20%

"olyan mint amikor a többet tanulóra kitalálják, hogy ő egy zseninek született"



En ugy voltam, hogy jo eredmenyeim voltak, de keveset tanultam. Akkor ez most hogy van?



40F incel

aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1390/3300 anonim ***** válasza:
63%
A tudományosan igazolt intézkedéscsomag a pszichiátria depressziós részlege, a szépségszakma, a bodybuilderszakma és a divatszakma. Mindenki maga dönthet szabadon hogy kilép az ápolatlanságból, vagy örökre lustaságot és depressziót igazoló kifogásokat keresve nőtlen lesz.
aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!