Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1351/3300 anonim ***** válasza:
49%

#1352: "Van erőszaktevő szépfiú ez tény, de a többség nem ez."


Pontosan! Nem is logikus, elvégre nincsen rászorulva.

aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1352/3300 anonim ***** válasza:
48%

Inkább egy normális átlagembert válsztanának incel helyett a nők, így az incelek problémái nem lennének megoldva. Ha betiltod a habostortát, attól még nem válik a szarevés vonzóvá, inkább kenyeret fognak enni. Egyetlen módja van hogy szart egyenek, ha egy varázspálcával átváltoztatod valami ehetővé, azaz magadat rendes ápoltsággal és edzéssel.


Ha a Chad végigdugja a várost az nem csak természetes, hanem mindenkinek nagyon előnyös, ezért káros lenne ezt szabályozni. Hisz a külsejükre költeni tudó sikeres, pénzes, egészséges, szorgalmas erős emberek szaporodjanak. A társadalom díjazza a szorgalmat és bünteti a lustaságot. Minek jutalmazzuk a lustákat, akik napi nég órát Dotáznak és RTL klubot néznek pluszmunka és egészséges edzés helyett.

aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1353/3300 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy azért nem lesz “megoldás” az incelek problémáira, mert az még mindig csak az ő problémájuk, nekik kell megoldani.

Nem másokon kell változtatni, hanem saját magukon.

Nekem is vannak problémáim, de nem másokon változtatok hogy megoldódjon…..

Tudom h nem születik mindenki helyes pasinak, de igenis mindenki kihozhatja magából a maximumot!

De lehet ronda is, ahhoz viszont olyan viselkedés, személyiség kell, ami szerethetővé teszi őket.

De én csak irigységet, gyűlöletet, és ostobaságot látok.

aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1354/3300 anonim ***** válasza:
50%
Amikor kötelező sorozás volt 1 tévéadóval nem is volt incelprobléma. Megjöttek edzetten, napbarnítottan, rendességet tanulva és megházasodtak a lúzerebb férfiak is: a Chad és a csúnya külseje között nem volt ég és föld a különbség. Most meg dagadtan, sápadtan, karikás szemmel pont a leglepukkantabbak összeállva követelőznek hogy miért a napi 3 órát kondiba járó folyton szépítkező ember tetszik a nőknek az ápolatlanságuk helyett.
aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1355/3300 anonim ***** válasza:
69%

Nekem se kéne dagadt, vagy visszataszító pasi.

Mondom ezt 43 évesen.

Még most is megválogatom hogy kivel, és hol, meg miért találkozom.

Igen, volt olyan akitől röhögőgörcsöt kaptam, és volt egészséges is, akiből sugárzott az életszeretet.

Egyértelmű hogy nekem melyik jött be.

Elköteleződni viszont nem akarok.

Számomra nem vonzó az összeköltözés, vagy házasság.

Én túlságosan szeretem az életem ahhoz!

aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1356/3300 anonim ***** válasza:
42%

"Amikor kötelező sorozás volt 1 tévéadóval nem is volt incelprobléma"



Hat engem lelkileg a szakmunkaskepzoben es a katonasagnal tettek tonkre.



40F incel

aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1357/3300 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudtam, ki hiányzik még ide, de megjött az ápoltság- és napbarnítottság-mániás fene okos... 🤦🏻‍♀️

B+, kezdjük ott, hogy a napozás, az imádott napbarnítottságod nem egészséges! Nem, a fényvédő néven futó vegyszArok használata mellett sem!

A másik kedvenced, az "ápoltság" sem releváns, ugyanis a rondaság NEM egyenlő azzal, hogy valaki nem tisztálkodik vagy nem tartja karban a szőrzetét. A rondaság az a fos genetika, amivel anyuci-apuci világra basztak, mert az ő idejükben még nem számított ennyire a kinézet.

aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1358/3300 anonim ***** válasza:
20%

#1359: "hogy valaki nem tisztálkodik vagy nem tartja karban a szőrzetét"


Neked mindössze ENNYIBŐL áll az ápotság??? Mert akkor jócskán van még mit tanulnod.

aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1359/3300 anonim ***** válasza:
43%
Nem nekem, hanem TÉNYLEGESEN ennyi az ápoltság. Ilyenek, hogy az öltözéked milyen stílusú, szabású, színvilágú, milyen fazonú a hajad, + nők esetén, hogy sminkelsz-e, "körmözöl"-e stb., már nem az ápoltság részei. Tiszta test, haj, ruházat, ép fogazat, gondozott körmök és szőrzet, nagyjából ennyi tartozik ide, ezek pedig a mostani párkereső generációkban már elég alapvetőek, hiányosságokat ilyen téren inkább az X generációnál vagy még idősebbeknél találhatunk.
aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1360/3300 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem már nem kellett kötelező sorkatonai szolgálatra bevonulni... 36F
aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!