Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1341/3299 anonim ***** válasza:
59%
1343 nem csal az lehet a társad, akivel dugsz, vagy akit megszülsz.
aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1342/3299 anonim ***** válasza:
65%

#1343: az #1338-as, 11:16-kor feltett kérdésemre mikor fogsz válaszolni, kérdező? Bemásolom:


"benned fel sem merült, hogy nem csak férfiak lehetnek ilyenek? És mégis miből következtetsz arra, hogy (legalábbis szerinted) márpedig az kizárt, hogy valaki ténylegesen egyedül AKARJON élni (akár férfi, akár nő az illető)?"

aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1343/3299 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Nincs társad mert nem kellesz senkinek!

Oltári nagy galiba van veled és ezt nem látod be!

aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1344/3299 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező szerint a nők mocskos ösztönlények, mert vonzódni szeretnének ahhoz, akivel élnek. Akkor a magatokfajtát hogyan definiálod? Hiszen nektek meg csak a kötelező szex kell. Pfejjj
aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1345/3299 anonim ***** válasza:
11%

“Én próbáktam akarattal beleszeretni valakibe, nem ment. Az, hogy valaki nem ver, meg erőszakol meg, sőt, mondjuk egyenesen virágot hoz, meg kedves, nem tesz instant szerelmessé.”:


Akarattal nem tudsz, de azok a dolgok, amiket nem tudsz befolyáslni, hatnak rád.


Például amit láttam az ismerősi körömben, hogy eredetileg senki sem akart családot, gyereket. Aztán ahogy sorba jöttek fel az instagrammon, a nők preferenciája 30 felé közeledve elkezdett megváltozni.


Ugyanígy ha látod, hogy ismerősödet erőszakolja Chad és nem tud elválni, előbb utóbb megváltozik a gondolkodásod, és nem az izmos majmokba leszel szerelmes.

aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1346/3299 anonim ***** válasza:
26%

Ugyanígy lehet, hogy a mai világban egy nőnek a drogdealer az esete és ezt akarattal se tudja megváltoztatni.


Viszont ha a középkorhoz hasonlóan az elkapott drogdealereket nyilvánosan megaláznák az utcán, előbb -utóbb kiábrándulnál belőlük.

aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1347/3299 anonim ***** válasza:
86%

1349, nem értünk egyet, de nem is kell. Értem amit mondasz és van benne ráció, de nem csak a külsőn múlik most sem. Az én esetemben se az volt a legnagyobb buktató.

"Ugyanígy ha látod, hogy ismerősödet erőszakolja Chad és nem tud elválni, előbb utóbb megváltozik a gondolkodásod, és nem az izmos majmokba leszel szerelmes."

Szerintem nem szerelmes lenne abba, aki "maradt", hanem elfogadná. A csendes beletörődés és elfogadás ugyan nem szerelem, de szeretetet szülhet. Ez se rossz, sőt, a semminél sokkal több, idővel kifejezetten erős kötelékké válik de akkor se szerelem. Az kiveszne ezzel a csomaggal, illetve a többség mással élné meg, mint aki a párja. De hiába lenne másba szerelmes, maradna, mert maradnia kell. Mint régen.

aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1348/3299 anonim ***** válasza:
73%

Na jó én kiszálltam ebből a meddő "vitából". Nem érti ha tízezer kommentet írtok sem, hogy a taszító emberekkel akkor sem fognak dugni meg boldogok lenni a nők ha inceldiktatúrában kötelezővé teszik velük a házasságot.


Az incelek egyszerűen legbelül is tudják, hogy saját maguknak hazudnak: vetés nélkül akarnak aratni. Edzés nélkül, ápoltság nélkül és általában depressziós betegként akarnak nőket vonzani. Nem ismerik el a náluk szorgalmasabbak teljesítményét, akár sport, akár napi 2 óra gyúrás, divat, akár szépítkezés, azt kamuzzák, hogy ez adottság. Akárhogy guglizol, nincs egyetlen ápolt incel sem, mind az ápoltsága helyett a társadalmat akarja megváltoztatni. Már az incel név is kamu: bárki mehet prostihoz, Ázsiában és Afrikában nagyon könnyen találnának milliónyi velük házasodni akaró embert maguknak, szóval a szex és a házasság is nyitvaáll ha nem totálcsórók, amiről szintén ők tehetnek. Az incelek fő jellemzője, hogy a lustaságuk miatt kialakult körülményeikért nem vállalják a felelősséget, hanem másokra próbálják hárítani. Az incel közösség így mindig a lusták közössége lesz, hisz onnantól hogy valaki ápolt és edzett és vonzó lesz a nőknél szorgalma miatt, azonnal irigyelt kívülállóvá válik.

aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1349/3299 anonim ***** válasza:
19%

“Nem érti ha tízezer kommentet írtok sem, hogy a taszító emberekkel akkor sem fognak dugni meg boldogok lenni a nők ha inceldiktatúrában kötelezővé teszik velük a házasságot.”:


De értjük mit írsz. Nem lehet egy nőt rákényszeríteni arra, hogy egy adott férfiba szerelmes legyen.


Ezért az újdonság ebben a programban, hogy a piacot szabályozza.


Amit valahogy csak nem értesz meg, hogy nem a kényszer fogja hozni a szerelmet, hanem a tény, hogy az incelnél jobb férfihoz nem fér hozzá a nő, hiába szeretne versenyezni a többi nővel instán.


A rendszerben házasságnak sem az a lényege, amit beleláttok, hogy kényszerítjük a nőt az incelre. Az a lényege, hogy lekötjük vele az erőszakos Chadeket (a nő önként köti le, ma is akarná), akik jelenleg végigdugják a várost. Egy nő a Chadnek, a többi nő keres normális férfit. Teszik ezt még jobban, miután látják, hogy válás hiányában mi történik a Chadező barátnőjüknél.


NINCS KÉNYSZER, piacszabályozás van!

aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1350/3299 anonim ***** válasza:
82%

1351, ebben csak az a mókás, hogy most se a chad szeretne erőszakolni. Van erőszaktevő szépfiú ez tény, de a többség nem ez.

A többit el tudom fogadni, amit írsz, bár továbbra se fondolom, hogy szerelmet szül. De ez a fétis, hogy a chad a gonosz erőszaktevő... nem. A valóságban nagyon sokféle az erőszaktevők külseje. Ahogy az se evidens, hogy minden "normális" srác elfogadná a nemet, ha lenne más opciója. A valóságban nem tudná előre senki. Ahogy a fétiseket, az abberációkat, fantáziákat, vágyakat, ízlést, méreteket se, ami szintén rengeteg gondot okozna.

aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!