Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1411/3300 anonim ***** válasza:
9%
Depressziósok beszélős foglalkozásának, klinikai pszichológusnak sincs semmi értelme, gyógyszernek se amitől a szomorú fejed vonzóbbá válna. Semminek nincs értelme amibe energiát kell fektetni, csak a számítógépezésnek mert az a legkényelmesebb. Minek normálisan felöltözni, vagy a jóképűségen javítani valamit. A nők a hülyék hogy nem tetszik nekik az igénytelen.
aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1412/3300 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt látom, hogy itt kétfajta reakció van a lecsúszottakra. Fejmosás vagy Bíztatás. Nem tudom bejön-e bármelyik is.
aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1413/3300 A kérdező kommentje:

#1379

Újabb semmitmondó lózung. A külsőmmel az a baj, hogy aszimmetrikus, torz az arcom. Nem az hogy nem napoztam eleget, vagy hogy nem figyelek oda az öltözködésemre. De ezt már legalább 10x leírtam, csak ugye meg kéne tanulni olvasni. Persze ez csak az én esetem, de az incelek többségét a külsejük (esetleg a csóróságuk) miatt taszítják állati sorba a nők.


#1392

A férfi társadalom 15-20%-a chad. Ebben tudományos egyetértés van, nézz csak meg bármilyen cikket a témában. Na most akkor szerinted a maradék 80-85%, amibe az incelek mellett beletartozik az összes átlag férfi is, na akkor ők szerinted lusta, dologtalan emberek. Gratulálok.


#1398

Én is járok focizni. Sőt, azokban az években, mikor aktívan próbálkoztam a társkereséssel, rengeteg hobbit kipróbáltam, ahol lehet nőkkel ismerkedni. Pl. többféle tánc, lovaglás, jégkorcsolya, társasjátékozás, kvízestek. A legtöbbet 3-4 alkalom után feladtam, mert senki se szólt hozzám, mikor pedig én próbáltam közeledni, akkor a szokásos szánakozó elutasítás vagy levegőnek nézés volt a jussom. Anékül, hogy kb. egy mondatot is beszéltünk volna.


#1400

40/F incel évek óta írogat ide, mindenki ismeri. Természetesen én is másik személy vagyok. Nem is értünk egyet mindenben, ha tudnál olvasni és értelmezted volna a kommenteket. Ezt a belső értékes részt is kitárgyaltuk már, hogy egy üres lózung. Elmondom újra. Fiatalon, az aktív időszakomban nem voltam lelki roncs, nem voltam nőgyűlölő, nem voltam semmilyen szinten ismerője az incel/blackpilled ideológiának. Teljesen visszahúzódó srác sem voltam, hisz hozzá mertem szólni a nőkhöz. Mégsem adott esélyt senki. Nekem ezek után ne próbáld meg bemagyarázni, hogy a belső értékekkel vannak a gondok. Azt elfogadom, hogy most már igen, de akkor még szó sem volt erről. Szimplán a külsőm volt az oka minden elutasításnak.


#1409

Hogyne. Majd szétdrogozom az agyam, hogy ne legyenek negatív gondolataim. Viccnek is rossz. Elmondom neked is. A negatív gondolataim a párkapcsolati piacon való sikertelenségből erednek, azok pedig a külsőmből. A külsőmön semmilyen gyógyszer/drog nem fog segíteni.


#1412

Én nem vagyok igénytelen.

aug. 18. 17:05
 1414/3300 anonim ***** válasza:
63%
Mit lehetne írni erre? Így jártál, nem kérhetsz senkit se számon és senki sem tartozik neked semmivel.
aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1415/3300 A kérdező kommentje:

#1415

Így születtem, de nem volt elrendelve a születésem pillanatában, hogy magányosan kell leélnem az egész életem. Tehát bizony rohadtul számon kérhetek mindenkit, aki okozóként részt vesz a sorsom alakulásában. Persze itt nem csak rólam van szó, sokmillió incel él még a világon.

aug. 18. 17:11
 1416/3300 anonim ***** válasza:
61%
#1416: egészen pontosan ki ígért neked párkapcsolatot, kérdező? Csak hogy a számonkérésed jogosságát megvizsgáljuk.
aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1417/3300 anonim ***** válasza:
63%

#1416

Senki sem vett részt semmiben, de ezt úgyse fogod belátni. Nem is baj, magánügy, hogy hogyan teszed tönkre magadat.

Senki sem tartozik neked se szexszel, se szeretettel, se semmivel.

aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1418/3300 anonim ***** válasza:
58%
#1416: vadidegen emberek továbbra sem tartoznak neked semmivel, és a jövőben sem fognak.
aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1419/3300 A kérdező kommentje:

#1417

Mint már kitárgyaltuk, az ember társas lény, illetve a szaporodás a legősibb és legalapvetőbb ösztön, ami bele van kódolva az emberbe. Alapvetően mindenkit ezek hajtanak. Ha valaki önként lemond valamiről, az nyilván más dolog, de az én esetemben erről szó sincs. Egyszerűen nem igazságos ez, és meg kell változtatni azt, ami idáig vezetett. Még egyszer mondom, nem csak rólam van szó.

aug. 18. 17:34
 1420/3300 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező! Nagyon szilárd az álláspontod. Lehet róla szól, hogy körülbelül mit jelent ez a torz arc? Esetleg egy hasonló vagy hasonlóan hátrányosnak ítélt képet tudsz linkelni? Vagy így körülírni, hogy kb mit jelent? Ez egy konkrét születési arccsont-deformáció, amit születésedkor fejlegyeztek?


Csak mert az én arcom sem teljesen szimmetrikus. Főleg az orrom. Amit kétszer el is törtek.. de nem hiszem hogy bármikor ez lett volna az oka pártalálási sikertelenségemnek.

aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!