Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1451/3300 anonim ***** válasza:
36%

1449, Kérdező, tedd hozzá azt is, hogy ha egyszer mégis módodban állna alávetni magad a műtétnek, és mondjuk "sikeres" is lenne, jönne az idő, és szétcseszné az egészet... Ezt onnan tudom, hogy rajtam (33 éves vagyok) konkrétan torzított az öregedés. Volt egy egyértelműen hosszúkás forma (az sem volt előnyös, de nagyjából szabályos), és lett valami meghatározhatatlan, amorf izé.

Bár majd jön ápoltságmániásunk, hogy nem baj, akkor újabb műtét... Amúgy gondolom, szerinte az is minden további nélkül megvalósítható, hogy porrá zúzzuk az egész arcot, és onnan építjük újjá. Sima ügy annak, aki szorgalmas, rendes és ad magára 😉

aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1452/3300 anonim ***** válasza:
48%

1449



Nem a leghelyesebb arc a hasonló, de nem is a legrondább azért.... Ha normális személyiség van ég, ilyen archoz, akkor van esély a nőknél.



A feminista és a femináci az 2 különböző dolog.

aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1453/3300 anonim ***** válasza:
65%
A depressziós álomvilágban amit felfestenek, a torzkülsejű incelek akkor lennének a náluk szebbek igazi ellenfelei, ha idejüket mások hibáztatása helyett önfejlesztésre fordítanák. Ha lenyomnák a Chadeket sportban, gyúrásban, ápoltságban. Így hogy az depressziós téveszmék lényege, hogy a csúnya 0% esélyű, ezért ne hajtson hogy növelje a csajoknál sikere valószínűségét, pont hogy a nála szebb átlagember konkurenciának engedi át a csajokat verseny nélkül. Hisz egy csúfképű általában nem is konkurenciája a közel modellkinézetű Chadeknek a bombanőknél, így az ellenfélkép is téves. Szóval ha egy hasznos közösség lenne, depressziómélyítés és lustaságdicsőítés helyett az lenne a lényege, hogy a betegségből kigyógyulva fejlesszük magunkat szorgalommal átlagember fölötti szintre.
aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1454/3300 anonim ***** válasza:
77%
Azt tartom elfogadhatónak, ha mindenki kölcsönösen szerető párkapcsolatban él egy olyan emberrel, akivel valóban szeretne együtt járni. Ha te nem találtál erre partnert, ahhoz másnak nincs köze, így jártál. Ennél sokkal rosszabb sorsok is vannak és érdekes mód sokkal rosszabb külsővel rendelkező embereknek is van párja.
aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1455/3300 anonim ***** válasza:
75%
Ami a sorsokat illeti, van aki szegény családban születik és van aki dúsgazdagban. Azzal biztos hogy nem lesz egy szegényemberből dúsgazdag, ha rájuk irigykedik az interneten. Viszont az átlagembernél jómódúbbá tud válni ha rendesen tanul és dolgozik, ami már egy reális és mindenkinek hasznos cél.
aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1456/3300 A kérdező kommentje:

#1450

Én szerelemről írtam, nem dugásról. Nem tudsz olvasni?


Ami pedig a gyerekem által örökölt külsőt illeti... Hát pont ezért kéne megváltoztatni az egész rendszert pl. egy ilyen csomaggal. És akkor a gyerekem, ha ugyanilyennek születik, még mindig élhet normális életet.

aug. 18. 21:11
 1457/3300 A kérdező kommentje:

#1455

Hát én még nem láttam.

aug. 18. 21:12
 1458/3300 anonim ***** válasza:
63%

#1457: "Én szerelemről írtam, nem dugásról."


Aha. És mondd csak, mi a véleményed a plátói szerelemről, ha már így témánál vagyunk?

aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1459/3300 anonim ***** válasza:
70%
1457 a f@szsá....akarom mondani a csomagod mindenről szól, csak éppen a szerelemről, és annak megtalálásáról nem. Te magad írtad, hogy kötelező a szex is. Ha te szeretnél egy nőt, akkor nem lennél képes kitalálni, hogy hogyan lehetne legalizálni a nemi erőszakot.
aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1460/3300 anonim ***** válasza:
81%

#1458

Az semmit sem jelent, hogy te mit látsz és mit nem. A tény, hogy neked még barátaid sincsenek önmagában elég bizonyíték arra, hogy neked a belsőddel is súlyos problémák vannak.

aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!