Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1471/3300 anonim ***** válasza:
63%

1471 az a baj, hogy a te szinteden konkrétan nincsen nő.... Nem a külsőd miatt vagy sikertelen, hanem mert egy nagy 🍆 vagy, de ezt is elmondtuk már jópárszor.



Igen izgatja a fantáziámat. Legalább ki lehetne nyiffantani az incikéket és vissza lehetne állni normálisba.

aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1472/3300 anonim ***** válasza:
68%

"A saját szintemen szeretnék párt találni."

Ahogy 1472-es is írta, a te szinteden nincs nő.


"Mint mondtam, szerintem igazságtalan, hogy a külsőm miatt egész életemben egyedül legyek."

Nem a külsőd miatt, ezt is tisztáztuk sokszor.

aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1473/3300 anonim ***** válasza:
0%

1472-1473, szerintem van olyan csúnya nő, aki mellé megkeseredett és szélsőségesen gondol a férfi nemre, antiszociáli és magányos. Lehetne találni a kérdező szintjének megfelelőt. Én abban kételkedek, hogy a kérdező boldog lenne vele.

Két negatív, rossz személyiségű ember nem fog pozitívat adni egymásnak. Legfeljebb a saját sztereotípiáikat erősíthetnék meg ezáltal. Azt is kétlem, hogy valós vonzalom alakulna ki bámrelyik fél részéről. Azt meg végképp kétlem, hogy kielégítő lenne a szexuális életük, hiszen a jó szex a kölcsönös adáson és nem az elvételen alapul. Nem kivenni kell a saját örömödet, hanem tenni a másikéért.

Az én, én, én remekül érződik a csomagon is, kétlem, hogy az ágyban (vagy bárhol az életben) ne így lenne. Ahogy egy megkeseredett, gyüllölködő nő se tudná a pozitív érzelmeket bevinni, se a kapcsolatba, se az ágyba, a vágyat, a szerelmet, az őszinte érdeklődést, törődést stb.

Szóval, olyanok lennének várhatóan, mint a viccek házsártos házaspàrjai. Én ebben látom a buktatót, nem abban, hogy "nincs" ilyen nőben.

aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1474/3300 anonim ***** válasza:
26%
A dagadt és közepes személyiségű nő az az átlagember szintje nem az incelé. A korábban említett lúzert hisztisen lekoptató szép barátnő pedig egy C kategóriás Chad szintje, szintén nem az incelé. Ha lusta vagy még betegen orvoshoz menni is, gyenge, rosszulöltözött, akkor te nem a normális, szeretetteli duci nő szintjén vagy akiért még az átlagemberek is egymással versengenek a társkeresőkön. Hanem az önkéntes nőtlenségi szinten, aki saját magát teszi egyre betegebbé, ápolatlanabbá és elszigeteltebbé.
aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1475/3300 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb incelnek úgy gondolom nem külseje a fő problémája, hanem a kamuzós személyisége. Akinek nagyon kedvezőtlenek az adottságai, pont hogy átlagnál szorgalmasabbnak hajtva szokott sikert elérni. Az incelek erre nem hajlandók, de még az átlagember szorgalmára sem. Ha incelekre keresel, mindig ápolatlan, számítógépfüggőnek kinéző embereket dob ki a Google. Így már az incel elnevezés is kamu, hisz maguk választották a nőtlenséghez vezető ápolatlanságot, betegséget és lustálkodást.
aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1476/3300 A kérdező kommentje:

#1473

Épp ellenkezőleg. De nem írom le újra, amit már 10x leírtam, úgysem jut el az agyadig.


#1476

Nem vagyok sem ápolatlan, sem számítógépfüggő. Adok az öltözködésre, tisztálkodom.

aug. 19. 12:26
 1477/3300 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én elég sokat híztam a Pszichiáter által felírt gyógyszerektől (majdnem 30 kg-ot).
aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1478/3300 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, csak hagyd békén a nőket. Jó? Tényleg, szívességet tennél.
aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1479/3300 anonim ***** válasza:
88%
Ha magával sem törődik hogy boldog legyen, hogy törődne a párjával vagy a gyerekével. Ott is jönne valami kifogás hogy ő azért Dotázik, mert olyan szaglóközponttal született, hogy nem bírja a büdöset hogy kicserélje a pelenkát. Meg azért büdös, mert olyan bőrrel született, hogy a túl sok víz rosszat tesz neki. Meg persze a napallergiás is, ezért nem jár vásárolni. Mindezért a társadalmat kellene megreformálni, hogy be kellene tiltani a házimunkát, a napi fürdést és a migráns házimunkásokat kötelezővé tenni.
aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1480/3300 anonim ***** válasza:
90%
Még megint a kamuszöveg. Nem a gyógyszerektől híztál, hanem attól hogy nem sportoltál és diétáztál rendesen.
aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!