Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1571/3300 anonim ***** válasza:
51%
Neki nem hatékony. Másnak pedig nagyon is. Annak aki szorgalmasan tesz a javulásért, annak a leghatékonyabb, mindenki maga döntése. Az nem a pszichiáter hibája, hogy te nem akkor kezdesz el rendesen sportolni amikor 4 kg jött fel rád, hanem amikor már 30.
aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1572/3300 anonim ***** válasza:
0%
Nem a pszichiáter hibája aki ha feljönnek a kilók, még tovább emelné az adagot.. Nincs több kérdésem... Csak szavakat dobálsz ide összefüggések nélkül... Ha voltál igazán mélyen tudnod kellene, hogy bármit megtennél a gyógyulásért. 36F
aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1573/3300 anonim ***** válasza:
32%
Arra kéne intézkedéscsomag, hogy szirénázzon a házad vörösen villogó futócipővel amikor már 8 kg-t felszedtél. Más sportol rendesen és megy neki a csajozás.
aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1574/3300 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj az incelekkel, hogy azt hiszik, hogy ők a világ közepe, hogy a magánproblémáik társadalmi katasztrófák. Nem. Csak hiszti és gyűlőlködés; se a nők, se a "chadek" nem tartoznak nekik semmivel.
aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1575/3300 anonim ***** válasza:
16:58 Sportoltam rendesen, jóval az átlag felett korábban... Nem kellettem gyakorlatilag senkinek. A futócipő is sokat ér, ha olyan mélyen vagy, hogy el sem mered hagyni a házat ... Nem úgy írom, hogy pihenj, hanem kapcsolj ki! Teljesen összefüggéstelen minden válaszod... 36F
aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1576/3300 anonim ***** válasza:
15%
"se a nők, se a "chadek" nem tartoznak nekik semmivel." Akkor tartsanak el minket, nem fájjon az állam foga az adóforintjainkra sem. :D 36F
aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1577/3300 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne eltartani? Felnőtt ember vagy.
aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1578/3300 anonim ***** válasza:
69%
A múltat már megbeszéltük, nem öltözködtél elég jól, ápoltsággal kapcsolatban is azt hitted hogy a tisztaság elég. Más kitartó és tanul a múltbeli hibákból, nem egyre többet csinál, hogy abbahagyja a sportot és introvertált hobbikat választ. Szóval ezzel hogy orvoshoz jársz meg hogy elkezdtél végre edzeni szerintem még a legtorzabb pofával sem olyan reménytelen a becsajozási helyzeted mint ahogy elképzeled.
aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1579/3300 anonim ***** válasza:
15%
Akkor ne várjon el tőlem a társadalom adót. Ez így fair, ha nem tartozik nekem senki semmivel én se tartoztak nekik! :) 36F
aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1580/3300 anonim ***** válasza:
74%
Valaki jól mondja, nincs társadalmi katasztrófa, te vagy mélyponton. Nem a politikusokon, a Chadeken, vagy a pszichiátereden, hanem elsősorban a szorgalmadon múlik, hogy ebből mi lesz pár év múlva.
aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!