Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 1591/3300 anonim ***** válasza:
16%

Én nem hiszem el hogy neked nem írtak fel valamit a szorongásos-depressziós betegségedre, az kellett hogy csökkentse a szorongásodat.


Na hát pont ezért mondom, hogy nem vagy te totál reménytelen eset. Csak ne 10 év kelljen megint hogy rájöjj, hogy többet kellett volna kurkásznod, meg hogy csajokat vonzóbb mozgásformát meg hobbikat kellett volna választanod, hanem kapcsolj gyorsabban.

aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1592/3300 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem hiszem el hogy neked nem írtak fel valamit a szorongásos-depressziós betegségedre, az kellett hogy csökkentse a szorongásodat."

Persze, hogy írtak, de az említett hízáson kívül annyira le lettem szedálva, hogy a szellemi munkakörben, ahol dolgozom a kirúgás szélére kerültem... 36F

aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1593/3300 anonim ***** válasza:
73%

"Szóval nem tudod elmondani. Köszönöm a megerősítést."

Elmondtam, de nem fogom helyetted keresgélni. 😉

aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1594/3300 A kérdező kommentje:

#1594

Szóval ismét megerősíted, hogy nem mondtál semmit, és már ciki lenne utólag beismerni.

aug. 19. 17:43
 1595/3300 anonim ***** válasza:
23%

17:34 "Na hát pont ezért mondom, hogy nem vagy te totál reménytelen eset. Csak ne 10 év kelljen megint hogy rájöjj, hogy többet kellett volna kurkásznod, meg hogy csajokat vonzóbb mozgásformát meg hobbikat kellett volna választanod, hanem kapcsolj gyorsabban."

Elfogadom az építő jellegű hozzászólást, köszönöm! Nem arról szólt a vita pl. Hogy egy sportos férfi ne lenne vonzóbb, vagy a magasabb jövedelem fontosságát sem vitattam. A Kérdező pontjával sem értek egyet. Az mondjuk meglepett, hogy egy Kommentelő Társunk már meg is akarja venni azt a könyvet, amiről cikket linkeltem...Csak árnyalni szerettem volna a dolgokat! 36F

aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1596/3300 anonim ***** válasza:
8%

“azért a testépítés már extrém izomtömegnövelésről szól”:


Ha nem extrém akkor viszont észre se veszik a különbséget a nők.

aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1597/3300 anonim ***** válasza:
45%
Ápoltságmániásnak most már dagadtságmániája is lett. Jelenleg 170 cm, 58 kg vagyok, dagadt sosem voltam, vékonyabb igen, de az azóta spontán megoldódott, szóval ez így rendben van. A pofám az ugye nincs, úgyhogy továbbra is femcel vagyok. De hát arra, mint megtudtuk, 2 liter víz, hidratáló meg peeling kell, és újjá is épül a komplett arcberendezés. :) Hogy én erre magamtól nem jöttem rá 33 év alatt, de még csak mondani sem mondta senki... (Ekkora f@szság ezen a hozzászólón kívül más embernek eddig nem jutott eszébe, de hát na, mindig van lejjebb.)
aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1598/3300 anonim ***** válasza:
59%

"Szóval ismét megerősíted, hogy nem mondtál semmit, és már ciki lenne utólag beismerni."

Nem erősítek meg semmit, csak nem keresek vissza helyetted, mert ez a te dolgod.🙂

aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1599/3300 A kérdező kommentje:

#1599

Visszakeresném, de nem írtál semmit. Fejezd be a hazudozást.

aug. 19. 19:16
 1600/3300 A kérdező kommentje:

#1598

Van kedved megosztani a történeted? Hogy lettél femcel?

aug. 19. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!